כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
בימים האחרונים רצו באינטרנט שמועות בנוגע לחברת מיקרוסופט ובמיוחד למכשירי ה- xbox one לקראת אירוע הטכנולוגיה השנתי של e3. להרבה מהשמועות האלה יש תמיכה ממקורות אמינים בתעשייה, מביני דבר ציפו על הכרזה של מיקרוסופט, לגבי קונסולה חדשה ל- xbox גרסת mini xbox. ba נשמעו גם לחשושים על גרסת 4k משופרת, אבל שמועה אחת הייתה מעניינת במיוחד.
חברת מיקרוסופט מודיעה על שיתוף פעולה עם אוקולוס

בין השמועות שרצות ברשת ידעו לספר אותם מקורות מביני עניין על מספר דגמים חדשים ל- xbox one, סטרימרים של מיקרוסופט ואפילו הבאת מערכת ההפעלה ווינדוס לקונסולות, בנוסף הגיעה גם שמועה על תוכנה חדשה העונה לשם scorpio, על פי המידע המערכת החדשה של מיקרוסופט תוכל לעבוד עם משקפי המציאות מדומה של פייסבוק  oculus rift.
זהו צעד גדול (ודי מאוחר) מבחינת מיקרוסופט, מאז שבשנת 2014 סוני הכריזו על משקפי המציאות מדומה שלהם פרוייקט מורפיוס, הרבה אנשים מחכים שמיקרוסופט וה- xbox one יכנסו לתחום ונראה שהם הבינו שעם העלייה הגדולה בפופולאריות של משקפי המציאות המדומה והחליטו שהגיע הזמן הנכון להכנס "למשחק".
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
חשוב לציין שלרגע זה מן הסתם זה הכל בגדר שמועות, אבל מבחינת מיקרוסופט זו יכולה להיות עסקה חכמה, ואם מיקרוסופט תשלב פעולה באמת עם חברת  פייסבוק, אנחנו נראה עלייה חדה במכירות של מכשירי ה- XBOX ONE מה שחשוב מאוד לחברת מיקרוסופט שכנראה תציע עסקת בנדל, לאור התחרות הצמודה שלה ושל חברת סוני בפרוייקט מורפיוס. היחידים שבאמת יצאו מפסידים מעסקה כזאת הם אנשים שכבר יש להם xbox one, שיצטרכו לשלם על הrift יותר משהם שילמו על הקונסולה עצמה.
בשני המקרים, חווית ה- vr שאנשים מצפים אליה מקונסולות לא תהיה זולה בזמן הקרוב ולתחום עוד יש לאן להתפתח, אבל זה בהחלט מאוד מרגש לראות עד כמה הטכנולוגיה תופסת תאוצה אצל כל חברות הטכנולוגיה, מה שנשאר לנו לעשות, זה לשבת ולצפות בשלב הבא של טכנולוגית ה- VR,