098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מיקרוסופט ואוקולוס משתלטות על המציאות המדומה והרבודה בשנת 2020

בשנים האחרונות רצו באינטרנט שמועות בנוגע לחברת מיקרוסופט ובמיוחד למכשירי ה- xbox 2020 לקראת אירוע הטכנולוגיה השנתי של e3. להרבה מהשמועות האלה יש תמיכה ממקורות אמינים בתעשייה, מביני דבר ציפו על הכרזה של מיקרוסופט, לגבי קונסולה חדשה ל- xbox  נשמעו גם לחשושים על גרסת 16k משופרת, אבל שמועה אחת הייתה מעניינת במיוחד.

בין השמועות שרצות ברשת ידעו לספר אותם מקורות מביני עניין על מספר דגמים חדשים ממותג אקסבוקס ומיקרוסופט, סטרימרים של מיקרוסופט ואפילו הבאת מערכת ההפעלה ווינדוס לקונסולות.

זהו צעד גדול (ודי מאוחר) מבחינת מיקרוסופט, מאז שבשנת 2014 סוני הכריזו על משקפי המציאות מדומה שלהם פרוייקט מורפיוס, שלאחר שנתיים הפכו להיות משקפי המציאות מדומה סוני וי אר, הרבה אנשים מחכים שמיקרוסופט תשיק גם גרסה של משקפי מציאות מדומה לקונסולה החדשה.
חשוב לציין שלרגע זה מן הסתם זה הכל בגדר שמועות, אבל מבחינת מיקרוסופט זו יכולה להיות עסקה חכמה, ואם מיקרוסופט תמשיך לשלב פעולה עם חברת  פייסבוק ואוקולוס, אנחנו נראה עלייה חדה במכירות, מה שחשוב מאוד לחברת מיקרוסופט שכנראה תציע עסקת בנדל, לאור התחרות הצמודה שלה ושל חברת HTC וחברת VALVE.
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?