כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.

מה זה מיקס ריאליטי ? what is mix realityמה זה מיקס ריאליטי ? what is mix reality מה זה מיקס ריאליטי או מציאות מעורבת MR ?, מדובר למעשה במיזוג של עולמות אמתיים ועולמות וירטואליים בכדי לייצר סביבות חדשות וויזואליזציה שבה האובייקטים פיזיים ודיגיטליים ביחד בזמן אמת. המציאות מעורבת מתרחשת לא רק בעולם הפיזי ולא רק בעולם הווירטואלי, מדובר במין היברידיות של המציאות והמציאות הווירטואלית. מערכת המציאות המעורבת הראשונה, המספקת את העין, הצליל והמגע, היתה פלטפורמת ה- Virtual Fixtures , אשר פותחה במעבדות ארמסטרונג של חיל האוויר האמריקני בתחילת שנות ה -90. במחקר שפורסם ב -1992, חיל האוויר האמריקני הוכיח לראשונה כי הביצועים האנושיים יכולים להיות מוגברים באופן משמעותי על ידי הכנסת אובייקטים וירטואליים לראייה המרחבית, האובייקטים ממש מצוירים על גבי תצוגה ישירה לאדם בסביבה פיזית אמתית. . מה ההבדל ? בין מציאות וירטואלית (VR) לעומת מציאות מוגברת (AR) לעומת מציאות מעורבת (MR) , ההגדרות המודרנית העכשווית הופכות את ההבחנה בין VR, AR ו- MR לברורה מאוד. מציאות וירטואלית (VR) טבילה של המשתמשים בסביבה דיגיטלית מלאה ומלאכותית. מציאות משופרת (AR) משלימה אובייקטים וירטואליים על סביבת העולם האמתי עם רישום מרחבי המאפשר התמדה גאומטרית ביחס למיקום ולהתמצאות בתוך העולם האמתי. מציאות מעורבת (MR) לא רק שמה שכבות על המציאות אלא אובייקטים וירטואליים אובייקטים בעולם האמתי ומאפשרת למשתמש לקיים אינטראקציה עם אובייקטים משולבים וירטואליים / אמתיים על המציאות .