098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

אז מי זאת TheWaveVR, למעשה מדובר בפלטפורמה עבור חברתית למוזיקה, המערכת גם מתאימה ל- DJ שרוצים להופי מול קהל ווירטואלי מהעולם.
החברה הודיעה היום שהיא הצליחה לגייס 2.5 מליון דולר תוך כמה ימים בשביל לפתח את פלטפורמת המוזיקה החדשה ב-
VR.

החברה מספרת שהמערכת החדשה נועדה לצרכני מוזיקה שרוצים לשתף , לראות קליפים, הופעות ב- VR , להוריד מוזיקה ולימוד מוזיקה, בנוסף המערכת תאפשר לאומנים מכל העולם להגדיל את כמות המעריצים על ידי הופעות חיות ב- VR וכדומה.
בתערוכה שנערכה לא מזמן החברה הציגה את הטכנולוגיה גם על מסך ענק, החברה לקחה די די ג'י וחיברה אותו למערכת הרמקולים, מה שנתן לו את האפשרות לשלוט בכל רמקול בנפרד כל רמקול שידר משהו טיפה שונה לחוויה מוזיקלית תלת מימדית באמת, הדי ג'י יכל היה לשלוט במוזיקה על ידי מחוות, מטורף! במידה וזה לא מספיק לכם גם התאורה הייתה תלת מימדית, מה שגרם להכל להראות כמו במציאות רבודה, ממש מטיילים בתוך עולם של אורות ומוזיקה.
במידה וכל מה שכתבתי עוד לא הלהיב אותכם, במהלך הערב כל מי שהיה לו מקפי מציאות מדומה יכול היה להתחבר לתוכנה ולצייר באורות באוויר לצלילי המוזיקה.
כרגע המערכת נבדקה על מכשירי HTC VIVE וחברת OCULUS אבל החברה מבטיחה לעבוד על עוד פלטפורמות, מנכל החברה "זוהי דרך חדשה לאנשים לצרוך ולחלוק מוזיקה בצורה מוחשית".
שם המוצר המוגמר כנראה יהיה VR Rave והמטרה לתת לקהל המוזיקלי להשתתף ביצירת התוכן בלייב בהופעות, דיסקוטקים וכל מקום מוזיקלי אחר, העתיד נשמע נפלא :)
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?