כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.

אז מי זאת TheWaveVR, למעשה מדובר בפלטפורמה עבור חברתית למוזיקה, המערכת גם מתאימה ל- DJ שרוצים להופי מול קהל ווירטואלי מהעולם.
החברה הודיעה היום שהיא הצליחה לגייס 2.5 מליון דולר תוך כמה ימים בשביל לפתח את פלטפורמת המוזיקה החדשה ב- VR.

מה זה theWaveVR ? ואיך הם גייסו כל כך הרבה כסף ?
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.
 
 
החברה מספרת שהמערכת החדשה נועדה לצרכני מוזיקה שרוצים לשתף , לראות קליפים, הופעות ב- VR , להוריד מוזיקה ולימוד מוזיקה, בנוסף המערכת תאפשר לאומנים מכל העולם להגדיל את כמות המעריצים על ידי הופעות חיות ב- VR וכדומה.
בתערוכה שנערכה לא מזמן החברה הציגה את הטכנולוגיה גם על מסך ענק, החברה לקחה די די ג'י וחיברה אותו למערכת הרמקולים, מה שנתן לו את האפשרות לשלוט בכל רמקול בנפרד כל רמקול שידר משהו טיפה שונה לחוויה מוזיקלית תלת מימדית באמת, הדי ג'י יכל היה לשלוט במוזיקה על ידי מחוות, מטורף! במידה וזה לא מספיק לכם גם התאורה הייתה תלת מימדית, מה שגרם להכל להראות כמו במציאות רבודה, ממש מטיילים בתוך עולם של אורות ומוזיקה.
במידה וכל מה שכתבתי עוד לא הלהיב אותכם, במהלך הערב כל מי שהיה לו מקפי מציאות מדומה יכול היה להתחבר לתוכנה ולצייר באורות באוויר לצלילי המוזיקה.
כרגע המערכת נבדקה על מכשירי HTC VIVE וחברת OCULUS אבל החברה מבטיחה לעבוד על עוד פלטפורמות, מנכל החברה "זוהי דרך חדשה לאנשים לצרוך ולחלוק מוזיקה בצורה מוחשית".
שם המוצר המוגמר כנראה יהיה VR Rave והמטרה לתת לקהל המוזיקלי להשתתף ביצירת התוכן בלייב בהופעות, דיסקוטקים וכל מקום מוזיקלי אחר, העתיד נשמע נפלא :)
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה