כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים, ניתן לשלם במזומן בלבד.  09-8320333 רב קווי  מוקד עשרים וארבע שבע. 
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה. 
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.

 
חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
חברה בשם artefact הכריזה על משקפי מציאות מדומה הבנוים בצורת סווטשירט.
החלק המרכזי, מכסה את העיניים ומשמש בעצם בתור המשקפי מציאות מדומה. חוץ מזה יש גם hppdie שאפשר למשוך למעלה כדי לכסות יותר מהסביבה וחיישני תנועה בשרוולים שמאפשרים גם לחוש מגע עם חפצים בעולם הוירטואלי, בנוסף למשקף יש חיישן עיניים בדומה לטכנולוגיה של ה- fove vr שזה בונוס מאוד חזק.
עכשיו גם אפשר לשחק במשחקי מציאות מדומה, כשאתה ממש בתוך עולם אחר

לחברה יש 2 שאיפות רציניות מאוד בתחום ה- VR:
1.להוציא שחקני מציאות מדומה מהחיבור לכבלים שרוב המשקפיים חסרות הסמארטפונים כיום דורשות.
2.לספק את החוויה הכי אימרסיבית שאפשר כרגע.
ואני חייב להגיד, זה אחד מהמקרים שהמוצר מדבר בפני עצמו, לא משנה מה אני אגיד על זה, מבט אחד בתמונה למעלה או למטה תגרום לכם להבין הרבה יותר ממני כמה זה מהפכני.
זה לא רק משקפי מציאות מדומה שבהם רואים בתלת מימד 360 מעלות. החליפה הזאת מערבת גם את היכולת שלנו לגעת בדברים ולהרגיש אותם, החליפה עצמה יכולה לגרום לנו ישר להרגיש כאילו אנחנו דמות בסביבה (לא בהכרח משנה איזו דמות), והכל בקונספט של זה כל כך פשוט וגאוני, ה- shadow הוא אחד ממשקפי המציאות מדומה הראשונים שראיתי שאני באמת חושב שהם שונים לגמרי. לא פחות מרעיון גאוני בעיניי
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.