098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?

משקפי המציאות מדומה של פלייסטישן 2(PSVR 2), כל השמועות, תאריך יציאה, מחיר, מפרט ומה באמת מעניין ?

עכשיו שכבר PS5 פרץ בגדול, מקורות יודעי דבר עמוק בתוך חברת סוני, טוענים כי ה- 2PSVR יקבל שדרוג משמעותי שמשפרת את כל מה שקודמו הצטיין בו ומתקנת את הדברים שלא כל כך עשתה. עם זאת, קיומו של PSVR 2 כרגע מוכחש על ידי הגורמים הרישמים בסוני.
אילו טכנולוגיות חדשות תיישם סוני כדי להצדיק צרכנים הרוכשים עוד חומרה יקרה ? , מתי בעצם נצליח לרכוש את המוצר ?

אם אתם סקרנים לגבי כל המידע הזה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על PSVR 2, כולל תאריך השחרור שלו, שמועות, מחיר, מפרט ומה שאנחנו יודעים במציאות מדומה ישראל 2013.
 

אולי גם יעניין אותכם:
תאריך שחרור PSVR 2
סוני לא תשחרר את ה- PS5 ללא תמיכה ב- VR, מה שאומר שנראה את משקפי הסוני וי אר 2 מתישהו בסוף 2020.

אם לא סוף 2020 אז, בהחלט ניתן לצפות לראות את משקפי הסוני וי אר בתחילת 2021. למרות שזה הגיוני מנקודת מבט עסקית, קשה לומר בוודאות. סוני לא הייתה צפויה עם דפוסי החשיפה שלה השנה ,אולי בגלל הקורונה, ולכן זה לא מפתיע, במידה ונראה איחור קטן. 

בראיון ל"וושינגטון פוסט "מסביר ג'ים ראיין כיצד הוא מאמין שמציאות מדומה עדיין לא קרובה לשיא ובאופן ספציפי, הוא קובע כי "בשלב כלשהו בעתיד מציאות מדומה, תייצג מרכיב משמעותי בבידור האינטראקטיבי."


די ברור שפלייסטיישן כבר מכינה את משקפי הסוני וי אר 2, אך ככל הנראה לא נראה אותן, לפני שמספיק אנשים יקנו קונסולות של סוני 5.
סוני הגישה פטנט בשנת 2019 על "מערכת להפחתת מחלות מציאות מדומה (בדומה למחלת ים), מדובר בתצוגה המותקנת ברצועת הראש, שיכולה להפחית עד 90% ממחלת המציאות מדומה.
" לכאורה פטנט זה מתכוון להפוך את חוויית הסוני וי אר 2 להרבה יותר חלקה באמצעות "יחידת תנודה המסוגלת לעקוב אחר ראש המשתמש" ו"יחידת בקרת תצוגה הגורמת ליחידת התצוגה להציג תמונה זזה המציגה מצב הנשקף מנקודת מבט, ותאוצה של נקודת המבט בתמונה הנעית המוצגת ביחידת התצוגה. " יהיה גם "קטע בקרת נדנדה השולט בתנופה של קטע הנדנדה בהתאם למצב."

בקיצור, הרבה פחות סחרחורות.
אז כמה יעלה ? PSVR 2
לקבלת תובנה לגבי מחירו של PSVR 2, עלינו לקחת בחשבון שהדור הראשון של משקפי המציאות מדומה של סוני הושקה ב -399 דולר. לא סביר שסוני תייקר את המחיר לדגם החדש, מכיוון שזה כבר נחשב למחיר גבוה למדי עבור משקפי מציאות מדומה עם ספרייה מוגבלת וכתוספת לסוני פלייסטישן 5. 

מפרט PSVR 2
יפן תצוגה, מיזם משותף בבעלות סוני, טושיבה והיטאצ'י הודיעו בשנת 2018 כי הן מפתחת 1,001 פיקסלים לאינץ '(ppi) ברזולוציה של 2160 x 2432. בהודעה לעיתונות באתר יפן תצוגה, החברה חשפה כי היא "לא רק מציגה צפיפות פיקסל גבוהה, אלא גם שפרה את זמן התגובה של LC מ- 4.5msec ל- 2.2msec אשר מסייע להפחתת טשטוש תנועה." החברה ממשיכה לעבוד כרגע על מסכי תצוגה שמסוגלת לפעול בקצב רענון של 120 הרץ.
אנו מצפים שסוני תשתמש בתצוגת המציאות מדומה החדשה במשקפי המציאות מדומה פלייסטישן וי אר 2. אם כן, ל- 2PSVR החדש יהיה אחד משיעורי הרענון המהירים ביותר בשוק, מה שיגרום לאחת מחוויות המציאות מדומה הטובות והחלקות ביותר שיש.

 PSVR 2 יוכל לעבוד גם בחיבור כבל לקונסולה וגם להיות אלחוטי לחלוטין. 

ב- PSVR 2 תוצג טכנולוגיה כלשהי של מעקב בחלל כדי לעקוב בצורה מדויקת יותר אחר תנועות המשתמשים ופעולותיהם. מה שיאפשר למשקפי המציאות מדומה לעבוד גם מול גורמים מצד שלישי, הדורשות מעקב בחלל החדר ומעקב תנועה כדי לתפקד בביצועים אופטימליים.

סוני גם רשמה פטנט על "בקר" חדש, שנראה בבירור שהוא ישמש ל- PSVR 2. בקר זה מתכוון לשפר את פונקציונליות התנועה והמעקב. זה רק פטנט ולכן לא ברור איך תיראה הגרסה המלאה, אבל זה נותן לנו מושג כללי למה אנחנו יכולים לצפות.


נכתב על ידי לארי סינגול.
לרכישת סוני פלייסטישן 5 מאיביי, הדבקנו שלושה קישורים מהירים לישראל.

לינק לאיביי 3 מומלץ ומהיר

לינק לאיביי 2


לינק לאיביי 1