חפש
קצת על משקפי המציאות מדומה של סוני

בראיון עם נציג סוני וכתב החדשות של ערוץ CNBS, אמרו בסוני שסוני מצפה למכור מאות אלפי יחידות של משקפי המציאות מדומה שלה playstation vr (סוני פלייסטיישן vr) כבר ברבעון הקרוב.
אנחנו יודעים מהנתונים שבידינו אומרים בסוני, שהלקוחות שלנו מחכים בכליון עיינים למשקפי המציאות
סוני פלייסטיישן vr.
המחיר שלנו זול משל המתחרים אומרים בסוני, משקפי המציאות מדומה של סוני נמכרות במחיר של 400 דולר בארצות הברית, לעומת זאת בישראל על פי מקורות יודעי דבר המשקפיים יעלו בסביבות 3500 שקלים על ידי היבואן הרשמי.

סוני מצפה למכור מליוני יחידות של משקפי המציאות מדומה שלה.

בסוני אומרים שכל משקפי המציאות מדומה שהם הציעו במכירה המוקדמת נמכרו תוך שעתיים.
משקפי ה- (
PSVR
סוני פלייסטיישן vr של סוני הושקו לפני מספר ימים בצורה רשמית בארצות נבחרות לאחר פיתוח שלקח כמעט שנתיים.
משקפי המציאות מדומה של סוני מגיעות גם בחבילת הטבה מוזלת שכוללת: מצלמה ובקרי שליטה בדומה ל- HTC VIVE והמחיר לערכה בארצות הברית עומד על 500 דולר.
משקפי המציאות מדומה של סוני מגיעה עם 30 משחקים חדשים לטכנולוגית המציאות מדומה ובסוני מבטיחים עוד 50 משחקים עד סוף השנה, עוד 160 משחקים נמצאים בפיתוח.

הסיבה הראשונה אומרים בסוני, זה הביקוש הגדול למשקפי המציאות מדומה שלהם והמחיר הנמוך ביחס למתחרים, אוקולוס ו HTC VIVE.
הסיבה השנייה לביקוש האדיר אומרים בחברה, זה קהל הלקוחות הנאמנים העצום שלהם שמחזיק ביותר משלוש מאות מליון קונסולות של פלייסטישן 4.
הסיבה השלישית אומרים בסוני, זה המחיר הנמוך של הפלייסטישן 4 עצמו שהוא הרבה יותר זול ממחשב גיימינג שאמור להריץ משחקי מציאות מדומה.

בסוני אומרים, שהביקורות משבחות אותם על משקפי המציאות מדומה שלהם, סוני פלייסטיישן vr, קהל הגיימרים ממש נלהב מהתוצאות, כמו כן קיבלנו תשבוחות רבות על העיצוב והמשקל של המשקפיים.
בסוני גם אומרים, שלמרות שמבחינת החומרה היחסית מיושנת כבר של הפלייסטישן 4, משקפי המציאות מדומה שלהם, עובדים מצויין ולא חייבים לשדרג את הפלייסטישן 4 הישן לזה החדש שיצא במקביל למשקפי המציאות מדומה שלהם
פלייסטיישן vr.

איך בוחרים משקפי מציאות מדומה ?
מה זה כל המציאות מדומה הזה ?
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אולי גם יעניין אותכם: