לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
משקפי המציאות מדומה של חברת רייזר העונות לשם OSVR, אמורות להביא לעולם המציאות מדומה משקפי מציאות מדומה מליגת האלופות במחיר שפוי.
הכל התחיל לפני 18 חודשים שחברת רייזר החליטה על רעיון מצויין, משקפי מציאות מדומה בקוד פתוח, הבעיה הייתה שהמשקף היה יקר 300 דולר לעומת המתחרים באותה תקופה.

 
הצעד הבא של OSVR יהיה מוצלח מהקודם ?
בתערוכת המשחקים האחרונה E3  שנערכה בארצות הברית הודיעה החברה על דגם משופר של משקפי מציאות מדומה שלהם ולמרות שהמשקפיים החדשים עולים יותר 400 דולר, מדובר במשקפי מציאות מדומה בעלות שיפורים רבים כך טוענים בחברה.
ברייזר מספרים שמשקפי המציאות מדומה שלהם OSVR  יציגו תמונה בצפיפות של  2,160x1,200 ברזולוציה גבוהה, מסך OLED  וריענון מסך של 90 hertz זאת למעשה אותה הטכנולוגיה שנותנת תמונה חלקה באוקולוס ריפט.
בדגם החדש שלהם גם מותקן IR tracking משופר, חיישנים קטנים שמותקנים בתוך המשקף ושוב ממש כמו באוקולוס, מה שממש תופס את העין דו משמעי זה העדשות החדשות שלהם שמתכוננות לכל עין בנפרד, אפילו על הנייר המשקפיים נראים מרשימים במיוחד ולמרות שהמכשיר הקודם שלהם קרטע, אני מחכה לראות מה מסוגל לעשות הדגם החדש.
 
לסיום נראה ש- OSVR  די בטוחים בעצמם, בשבוע שעבר הכריזה החברה על השקעה של 5 מליון דולר בתכנים שיתמכו במשקפיים שלהם והם גם מבטיחים שהמשקפיים יעבדו גם אם STEAM VR  ממש כמו במשקפי המציאות מדומה של HTC VIVE.
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.