כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
משקפי המציאות מדומה של חברת רייזר העונות לשם OSVR, היו אמורות להביא לעולם המציאות מדומה משקפי מציאות מדומה מליגת האלופות במחיר שפוי.

הכל התחיל לפני שלוש שנים שחברת רייזר החליטה על רעיון מצויין לאז, משקפי מציאות מדומה בקוד פתוח, הבעיה הייתה שהמשקף היה יקר לזמנו 300 דולר לעומת המתחרים באותה תקופה.

 
הצעד של OSVR עוד פעם כישלון ?
בתערוכת המשחקים האחרונה E3  שנערכה בארצות הברית החברה כבר לא הופיעה השנה 2019 וזאת למעשה השנה השנייה שהם לא בכנס וזאת שלפני שנתיים החברה הודיעה על דגם משופר של משקפי מציאות מדומה שלהם ולמרות שהמשקפיים החדשים עלו יותר 400 דולר, מדובר במשקפי מציאות מדומה בעלות שיפורים רבים כך טוענים בחברה.

בדגם החדש שלהם גם מותקן IR tracking משופר, חיישנים קטנים שמותקנים בתוך המשקף ושוב ממש כמו באוקולוס אס, מה שממש תופס את העין דו משמעי זה העדשות החדשות שלהם שמתכוננות לכל עין בנפרד, ולמרות שהמכשיר הקודם שלהם קרטע, אף אחד לא ציפה שגם המכשיר השני יהיה כשלון חרוץ.

אני מחכה לראות אולי עוד נשמע מהם ביום מן הימים אבל נכון לכרגע 21/05/19 גבעת חלפון אינה עונה. 


כותב המאמר: עמית קיסר מומחה למציאות מדומה ורבודה.