098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
הנה עובדה קטנה עליי, הפלאפון של הוא סמארטפון סיני מחברה די ידועה בשם meizu. meizu הם נהדרים אבל אם יש בעיה אחת בסמארטפונים שלהם היא שהחיישני תנועה שלהם נוראיים.
כבר יצא לי להתנסות בשני סמארטפונים של meizu ובשניהם חיישן התנועה עובד רק מדי פעם וכתוצאה מכך, ממש קשה לשחק ולהשתמש באפליקציות למציאות מדומה, לכן הייתי ממש שמח כשגיליתי שמגיע לחנות שלנו דגם בשם omimo שיש לו מסך משלו, גרסא של מערכת ההפעלה אנדרואיד ואפשר לשחק עליו כל אפליקציית cardboard.
כבר לא צריך סמארטפון ?
אז דבר ראשון, מאוד קל להשתמש במשקפיים. זה קשה מאוד ליצור מערכת הפעלה נוחה למציאות מדומה אבל בomimo עשו את זה בצורה נהדרת. זה מאוד קל ומהנה לעבור בחנות האפליקציות של גוגל ולבחור אפליקציות להתקנה ואחר כך גם להתחיל לשחק, וחלק גדול מזה מגיע גם מהשלט הנוח מאוד שבא עם omimo שהוא מאוד קל נוח ופשוט.
המשקפיים עצמן אבל, פחות נוחות. לספוג סביב המשקפיים אין שום התחשבות בפרצוף אנושי ובמיוחד באף, באזור האף הספוג נסגר בצורה שממש לוחצת על האף ומקשה לנשום תוך כדי השימוש במשקפיים, רוב הזמן אני נשמתי מהפה. ולמרות שזה לא נוח כל כך המשקפיים יושבות על הפרצוף בצורה מושלמת ותמיד יכולתי לראות את כל המסך בנוחות (דבר שלא ממש קורה במשקפי הגוגל cardboard בגלל הגדלים השונים שיכולים להיות לסמארטפונים.
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
אתם באמת יכולים לטעון את הטיעון שבמשקפי מציאות מדומה טובים שעולות נגיד 500 שקל אתם שמים פלאפון שעלה 3000 שקל, והכל סבבה לכם, כי המסך והאיכות של הסמארטפון זה מה שחשוב, אבל אני טוען שמשקפי מציאות מדומה שעולות רק 1500 שקל בהחלט יפתיעו אותכם ממש לטובה.
לפני שקיבלתי את משקפי ה- הomimo, הייתי אומר שזה כנראה נכון, אבל אני נהניתי מהשימוש בו באותה מידה אם לא יותר מרוב החוויות שהיו לי עם משקפי מציאות מדומה רבים אחרים. האיכות נהדרת ולמרות שהסוללה לא מדהימה אם היא בטעינה מלאה זה בהחלט יספיק לכם לשחק עד שיימאס לכם, יש להכל תחושת עומק שאני לא תמיד מרגיש עם ההמשקפיים ודיברתי על זה בהתחלה, אבל היתרונות לכך שיש מסך קבוע ממש עוזרת (אתם לא תמיד מאבדים את קצוות המסך וצריכים להזיז את המשקפיים כדי לראות את המפה). וזה תמיד כל כך מהיר וקל לפתוח משחק ולשחק שאם יש לי משחק שמותקן על הסמארטפון ועל הomimo אני כנראה כמעט תמיד אבחר בOmimo. (חשוב לי לציין שיש משקפי מציאות מדומה מבוססי סמארטפון באיכות הרבה יותר טובה כגון samsun gear vr או Caesar2PlayPro אבל אני מדבר על סטנדרט).
אבל יש עוד דבר אחרון שישר גרם לי לרצות לנסות את ה- omimo, ל- omimo יש חיבור hdmi.
עד עכשיו למשחקים במחשב תמיד השתמשתי באפליקציות כמו trinus או intugame שעושות סינכרוניזציה בין הסמארטפון למחשב. למרות שהן אפליקציות מאוד נוחות האינטרנט בבית שלי לא טוב כל כך ותמיד חוויתי דילי כלשהו, גם כשכיוונתי את האיכות התמונה לאיכות הקטנה ביותר.
אבל ה- omimo מאפשר לכם לחבר כבל hdmi to hdmi mini ולשחק בכל משחק מהמחשב שלכם ישר דרך הכבל וזה נהדר.
האיכות במשקפיים נהדרת וכמעט ולא חוויתי שום דילי משמעותי והבעיה הכי גדולה שלי עם trinus וintugame (זה שלא הייתי מצליח לראות את המפות של המשחקים כי ההמסארטפון שלי גדול מדי) נפתרה לגמרי, למרות שיש פסים שחורים בקצוות המסך ואין בדיוק אימרציה, הסוג הזה של מציאות מדומה לא ממש רודף אחרי זה, המיקוד במשקפי מציאות מדומה של omimo זה לשחק לשחק לשחק באיכות נהדרת ואני ממש אוהב את זה. 
אני אישית נהניתי מאוד ממכשיר ה- Omimo יש מספר שיפורים שיכולים לעשות וזה ברור שזה רק דגם ראשון של משהו הרבה יותר מעניין אבל נראה שבסופו של דבר cardboard יעזוב לאט לאט את הסמארטפונים ויעבור לדגמים מהסוג הזה שנותנים לך להשתמש במציאות מדומה איך שהמפתחים רצו בקלות ובהנאה.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?