098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בין כל משקפי המציאות מדומה שנמצאות כרגע בשוק אחת בולטת בפרסום שלה במיוחד היא גם החברה הראשונה שהחזירה את המציאות מדומה לחיינו ושמה הוא oculus rift.
אבל כבר בזמן הקרוב בחודשים הקרובים ובתחזיות ל- 5 שנים הבאות אנחנו יכולים לראות שאוקולוס מכינה לנו הפתעות חדשות ועתיד שונה מאוד למשקפיים שכרגע (באופן יחסי) מתמקדות יותר על פשטות)
חברת אוקולוס מתכננת כמה שינוים כבר בזמן הקרוב
השדרוג הגדול הראשון שמגיע למשקפיים ולמעשה באיחור קל לאחר ההשקה של htc vive הם הג'ויסטיקים החדשים שלה.
כרגע כל משקף של oculus מגיע עם קונטרולר של xbox one שניתן לחבר למחשב על מנת לשחק, אבל בשביל הרבה משחקים זוהי צורה הרבה פחות מושכת לשחק את המשחק.
לדוגמא במשחק כמו the climb שמדמה טיפוס צוקים כי הייתם מעדיפים שיהיה לכם חופש מוחלט בידיים במשחק מסוג זה, וזה בדיוק מה שהשלטים האלה עומדים לעשות, בחודשים הקרובים אוקולוס תשיק אותם לצד משחקים חדשים שמתאימים לטכנולוגיה החדשה.
דבר נוסף החברה עושה עדכון חדש למשקפי המציאות מדומה שלה oculus מה שפותח את האפשרות להשתמש בסריקת חדר כמו זאת שיש ב- htc vive באוקולוס. בתמונה למעלה אתם יכולים לראות מין מקלות כאלה, כל oculus rift מגיע עם אחד והמטרה שלו היא לבחון את המרחק שלך מהנקודה שבה התחלת לשחק לנקודה שבה אתה נמצא עכשיו על מנת למנוע תחושה של בחילת נסיעות. העדכון החדש נותן לך להשתמש ב-4 כאלה (במידה ויש לך) ולקבוע אותם כמו 4 חיישני החדר של ה- htc vive, על מנת לשחק בכל המשחקים שמוגדרים ב- steam כמשחקי htc vive ללא בעיה גם על הoculus.
 
וכמו שכנראה כבר שמתם לב, כל מה שכתבתי עליו בכתבה הוא למעשה ניסיונות של חברת oculus להגביר את הקצב ביחס ל- htc vive והטכנולוגית מיקום שלה.
אבל החידוש האחרון הוא נושא הרבה יותר מסקרן שבינתיים אין בשוק, מדובר בטכנולוגית המציאות רבודה.
מארק צוקרברג (מקים חברת פייסבוק שקנתה את oculus לפני כמה שנים בסכום אסטרונומי) אמר שהם עובדים כרגע בחברה מאוד קשה על טכנולוגית המציאות רבודה ושלדעתו תוך 5 שנים כבר יהיה להם משקפי מציאות רבודה שהם ממשים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית, אישית אני חושב שמארק צוקרברג מעוניין לנצח במירוץ ה- vr העולמי כנגד חברות כמו מיקרוסופט שכבר נמצאת בשלב מאוד מתקדם של משקפי מציאות רבודה.

מה שלא יהיה, העתיד של oculus כרגע נראה בטוח ונראה כאילו הם לוקחים את כל הצעדים שאפשר כדי לשמור את המשקפיים שלהם כמה שיותר עדכניים ומתקדמים, אולי עוד 5 שנים יהיה לנו באמת משקפי מציאות רבודה של oculus rift, מה שבטוח שהתחרות הולכת להיות מאוד קשה.
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?