כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
אז מה זה הנולו הזה ומה כל ההתרגשות סביבו ? חברת נולו מציגה מערכת מעקב זולה במיוחד שתהפוך כל סמארטפון תומך טכנולוגית מציאות מדומה, למשקפי מציאות מדומה דומים ל HTC VIVE ו- לאוקולוס ריפט.
Nolo VR, היא מערכת מעקב מיקומית מסוג מגדלור שסורקת את החדר ומכניסה אותנו לתוך המשחק, בשפה המקצועית ROOM SCALE, בנוסף על כך, NOLO תומך גם במשחקים של אוקולוס וגם במשחקים של HTC VIVE  ב- STEAM VR, מה שהופך את זה להרבה יותר מטורף, SteamVR, היא חנות משחקים שבדרך כלל עובדת יותר במחשבים.
השימוש ב- STEAM VR, יעשה על ידי התוכנה VRidge של Riftcat, וכל זה במחיר מצחיק של 99 $ בארצות הברית.
ניתן להרגיש את החשמל באוויר בתערוכת 2017 CES, פיתוחים טכנולוגים לא פחות ממדהימים לתחום המציאות מדומה\רבודה, אפילו שלטים כמו של HTC VIVE או אוקולוס יהיו שם, כמו שאמרתי מטורף!

NOLO VR מגיע לישראל ולנו יש את הכבוד לייצג אותם בישראל

בואו לשחק משחקי
oculus rift , HTC VIVE
בסמארטפון שלכם, 
במחיר מיוחד של 1400 שקלים בלבד!
בואו לשחק יותר מ- 700 משחקים ב-
                Oculus,  htc vive
          במשקפי סמארטפון מכל סוג
מערכת  VR מתקדמת, שכוללת, גלאי מרחב, גלאי מיקום ושלטי VR מתקדמים שמכניסים את הידיים למציאות מדומה.