098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
Valve - SteamVR Home Beta השדרוג המתבקש הגיע!

המערכת החדשה של Valve - SteamVR Home Beta הושקה כעת, והיא מציגה שיפור משמעותי ביחס למה שהיה קודם בטכנולוגיה של תלת מימד ושל סביבות מותאמות, תוך הבאת מאפיינים חברתיים בממשק של Steam. האם תרצה אי פעם לעזוב את המציאות המדומה?
 
ההשקה של SteamVR Home בפיתוח על ידי Valve, הייתה ביום שישי, והחברה הציגה את החזון שלה לגבי צמצום הפער שבין הממשק של המחשב הנייח שכולנו מכירים דרך יצירת קשר חברתי עם חברים לבין המציאות המדומה. זה העדכון המובנה והפונה לקהל הרחב ביותר שנתנה החברה וההבטחה שלהם גדולה.
 
כל מי שעשה שימוש ב- HTC Vive על בסיס קבוע, מכיר את הממשק של Steam VR ואת ה"מבנה" שבו אתה יכול לגלוש, לקנות ולהשיק משחקים ללא הפסקה. הממשק הזה עודכן פעמים רבות מאז ההשקה שלו, אבל החוויה שעומדת במרכזו לא התקדמה משמעותית.יכולת לרדת לרזולוציה נמוכה של תמונות מרחביות כאשר ניסית ליצור שינויים בסביבה שלך ויכולת לקבוע את תנועת השלטים אם רצית, אבל באופן כללי זה לא היה מרחב שרצית לבלות בו זמן רב. לעומת זאת, עם SteamVR Home, החברה רוצה לגרום לך לחשוב על זה מחדש, תוך כדי שהם מוסיפים שכבה של אלמנטים חדשים שנועדו לשמור אותך ואת החברים שלך בתוך הסביבה של המציאות המדומה זמן רב יותר.

 
VIVE TRACKER פלא גדול
אולי גם יעניין אותכם:
העדכון המשמעותי הראשון מוסיף תמיכה מלאה לסביבות תלת מימדיות שניתן לנוע בה. נעלמו התמונות המעוגלות והשטוחות שלא היו משכנעות. כעת יש לך את היכולת לבחור סצנות תלת מימד שמובאות על ידי Valve או קהילת המפתחים. הסביבות החדשות הללו מופעלות על ידי אותה טכנולוגיה שהניעה את החוויה המרשימה של ניתוח המרחב בעזרת תמונה של Valve, שהיו חלק מהמעבדה של Valve שהושקה לצד הטכנולוגיה של HTC Vive בשנה שעברה.
 
כמו במרחבים, אפשר לנווט לנקודה מסוימת בחלל, עם עולם שבנוי בעזרת שילוב של תמונות ואלמנטים גיאומטריים. זה שיפור אדיר, אבל יותר משיפוץ במראה, הטכנולוגיה החדשה מעניקה כר פעולה גם למאפיינים אחרים של SteamVR Home. מאפיינים ליצירת הסביבות החדשות הללו יתווספו ל  SteamVR Workshop, עם כלים שיאפשרו למפתחי תוכן לבנות ולהפעיל סביבות חדשות.
ברגע שיש לך את הסביבה הראשונית שנראית כפי שאתה רוצה, אתה יכול לייבא אלמנטים תלת מימדיים למרחב, ואם אתה רוצה להיות יצירתי, תוכל לצייר במרחב התלת מימדי הזה בעזרת היכולת של "Tilt-Brush-Like" של ציור תלת מימדי. ברגע שאתה מרוצה, אתה יכול להזמין חברים שגם להם יש משקפיים דומות של Steam VR לבית הווירטואלי שלך ולבלות זמן בעיצוב האייקון שלך עם מגוון יפה של אפשרויות, הכל דרך מה שמוכר לנו כממשק Steam בסגנון תלת מימד.
    
מנקודת מבט פונקציונלית, הגרסה החדשה שבפיתוח תוסיף גם לאפשרויות של ממשק המשתמש (UI), על מנת להוריד את הזמן שהמשתמש מבלה בכניסה לטכנולוגיה של Steam. התכונה של "קישורים מהירים" שומרת את המשחקים והאפליקציות שבהם נעשה הכי הרבה שימוש ורשימת החברים שלך, בצורה של פסיפס שנראה במבט מהיר. כל אלה יכולים להיות מוטבעים בסביבה שלך ומוכוונים כלפיך.
 
איך להיכנס ל SteamVR Beta?
 
  1. פתח את Steam על שולחן העבודה שלך
  2. מצא את Steam VR בספריה שלך, תחת "כלים" (Tools)
  3. לחץ לחיצה ימנית ובחר ב"מאפיינים" (Properties)
  4. בחר בלשונית ה Beta ומשם בחר ב-SteamVR Beta בתפריט הנפתח
 
זהו מהלך חשוב של Valve שמעביר את SteamVR מטכנולוגיה בסביבה לא מאוד מזמינה ברמה הבסיסית של מציאות מדומה, למשהו מזמין הרבה יותר, שיתופי ומהנה יותר באופן משמעותי. יש הקבלות ניכרות כמובן לעבודה שנעשית במקומות אחרים בתחום של המציאות המדומה, עם מתחרים ברורים כמו Oculus ופייסבוק. אבל שלא כמו אפשרויות אחרות למציאות מדומה בתחום החברתי, SteamVR Home מפותח ככלי לשימוש יומיומי על ידנו, באופן שאינו פוגע בשגרה. ללא ספק כולנו רואים את Oculus Home מתפתח עם מאפיינים דומים, עם אפליקציות כמו Spaces באופן שמשתלב טוב יותר עם הסביבה, אבל נכון לעכשיו Valve נמצאים בעמדת יתרון ביחס למתחרים שלהם ומובילים את הדרך.