098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בקרוב HTC VIVE ואוקולוס באלחוטי
רובינסון משחק מדהים ועלילה שווה
גם בית המקדש קיים במציאות מדומה
אולי גם יעניין אותכם:

MAGIC LEAP, עורכים מבחן על המשקף הראשון והחדיש שלהם
בעקבות כתבות המטילות ספק בטכנולוגיה החדשה של MAGIC LEAP , מנכל החברה, רוני אבוביץ, טוען שהחברה נמצאת כרגע בתהליכים של מבחני הרצה של התוכנה הראשונית ל- AR  שעליהנאמר שהיא הולכת להיות קטנה , חלקלקה וקולית.
בעקבות כותרת נוספת נוקבת שנכתבה בראשי פרקים במגזין בשם-:The Vergeהמנכ"ל הייחודי ויוצא הדופן של MAGIC LEAP ,רוני אבוביץ, פירסם מידע עדכני שהפריך את כל הספקנים לגבי התוכנה החדשנית שלהם בסערה של צירופי מקרים:  כל אותם האנשים שהיו ספקנים, אבוביץ הצליח להוכיח להם אחרת. 

Magic Leap זינקה ב-1.4 ביליון דולר מעל החברות הכי גדולות והידועות בעולם המתעסקות במיזמימציאות רבודה: החברה Magic Leap , מובילה בערכה ב-4.5 ביליון דולר.
מעט יודעים על טכנולוגית הריאלטי שהחברה בונה כרגע, או מה שעושה אותה כ"כ שווה בעיניי המשקיעים.
עד כה, נראה כי בכוונת החברה להשיק וליצור משקפי AR עם תצוגה חדשנית , מרתקת וריאליסטית יותר מאשר נראה בכל משקף אחר עד כה.

לדברי The Verge, בראיון איתם, אבוביץ אומר שהחברה הצליחה למזער ולהרחיב את טכנולוגית ה- AR שלהם ובנוסף להדביק את הקצב למול ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט ומשקפי המציאות הרבודה שלה.
על-פי הדו"חות המוצר של Magic Leap הוא איטי יותר מבחינה טכנולוגית אחרי משקפי המציאות רבודה של HoloLens של מיקרוסופט, שכבר ניתן לקנות כבר היום.

עדיין לא ברור בדיוק מה "המערכת" שאליה מתכוונים ב- MAGIC LEAP, ומה זה "קטנים, מלוטשים, ומגניבים," עדיין לא ברור לי מה הכוונה.
מה שזה לא יהיה, במבחן ההפקה, ההתקדמות של MAGIC LEAP היא סימן טוב, כי החברה גם בדרך לייצור מוצר סופי לקראת 2017.
בנדיקטוס אוונס, שותף של MAGIC LEAP ושל אנדריסן הורוביץ (שהוא אחד המשקיעים של מג'יק Leap), המהפך שיעשה המוצר לתחום ה- AR יעשה מהפכה ממש כמו ה- iPhone.