חפש
 שירות ללקוחת עסקיים 09-8320-333, במידה ויש פרטיים שמעונינים נא לשלוח מייל, עקב העומס הלא נגמר, מקבלים הזמנות גם במייל, VRisrael@virtualrealty.co.il.
מתחייבים למחירים הכי נמוכים בישראל בתחום המציאות המדומה והרבודה, מצאתם יותר זול בישראל ? תקבלו את ההפרש, זה שירות!
INSEAD הצרפתי משיק כיתת לימוד עם טכנולוגיות מציאות מדומה של Actiview הישראלית
ביה''ס היוקרתי למנהל עסקים בצרפת הטמיע את הטראיה ישראל הישראלית בכיתה חדשה שהוקמה במיוחד בקמפוס. שיתוף הפעולה עם INSEAD החל מהראשון יותר השנה בשילוב הטכנולוגי המציאות הרבודה של החברה בחמישה קורסים
עדי פיק 14: 4604.12.19
תגיות: מציאות מדומה INSEADActiview
בית הספר היוקרתי למינהל עסקים בצרפת INSEAD מרחיב את שיתוף הפעולה עם הסטארט-אפ הישראלי Actiview וישיק כיתה מיוחדת ללימוד באמצעות המציאות מדומה. INSEAD הטמיע את הטכנולוגיה הישראלית בכיתה חדשה שהוקמה במיוחד בקמפוס בפונטיינבלו ותתחיל לפעול ברבעון הראשון של 2020, כך ההיגיון את השני שני הגופים במקום המתקיים בתל אביב.
קראו עוד בכלכליסט:
בית הספר הצרפתי לעסקים INSEAD מרחיב את השותפות עם פעילויות ההפעלה המציאותית המוגברת
טל קולווין: "באמצעות איסוף הדאטה אפשר ליעל את גיוס העובדים"
ראיונות עבודה, הדור הבא: מציאות מדומה תנתח לכם את המוח

עבודה מתנאל ליבי, מנכ"ל אקטיב, שיתוף פעולה עם INSEAD החלף מוקדם יותר השנה בשילוב הטכנולוגיה המיתולוגית הרבודה של החברה בחברה האקדמית קורסים במוסד, ועתה מתרחבת השותפות לקורסים נוספים. תלמידים בכל שיעור.

כיתת לימוד במציאות רבודה ב- INSEAD כיתת לימוד במציאות רבודה ב- INSEAD צילום: אקטיביו

 

INSEAD להיות חלק בלתי אפשרי נפרד מחומר הלימוד וממקרי המבחן שהמרצים במציגים בפניהם ממקומות שונים בעולם. כך למשל באחד השיעורים יכולים הסטודנטים לבקר באופן יחסי וירטואלי בזנזיבר, הם הם מתוודעים ליזמים מקימדים ולומדים אותם איך הם מקדמים את רשת הקומנויות שבב להעלות ומפתחים את העסק שלהם בזמן החי האי. תוכן השיעור והמידע על הדוג מיליונים מוצג בפני הסטודנטים באמצעות צפייה במשקפי VR.
Actiview מפתחת תוכנת מציאות רבודה ומוגברת למחלקות משאבי אנוש בארגונים גדולים. התוכנה עושה שימוש במשימות קצרות ומשחקי תפקידים ומסייעת למיסיק להעריך עובדים פוטנציאליים, להעביר השתלמויות לימודיות, שם קורסים עסקיים לתארים מתקדמים של INSEAD. המילה המדומה כוללת את החדשה גם חיישנים שמנטרים את התנועה העיניים, הבנות אל הפנים והתנועות לא המודעות האחרות של המשחק.

 


החברה הוקמה בשנת 2016 ומעסיקה כ -50 עובדים בלוד, תל אביב ובלונדון, במדני מוח, מדעני נתונים, מהנדסים, פסיכולוגים ומעצבים. עד כה גייסה חברה כ -7 מיליון דולר, מתוכם כ -6.5 מיליון דולר מקבוצת טדי שגיא, והחברה הראשית הראשית של אחרונים של סבב גיוס נוסף, כך אמר ל"כלכליסט "טל קולווין, מנהל התפעול הראשי של Actiview.

הצד האופטימי של המשבר: ההזדמנויות העסקיות שנוצרות בהייטק
איך נראה המשבר ביחס למשברים קודמים, מה מחפשים המשקיעים ואילו שינויים יואצו - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"
שירות כלכליסט 15: 3411.06.20
תגיות: הייטק בפקקיםקורונהמשבר
למשבר הקורונה יש השלכות קשות על תעשיות רבות, אבל בפודקאסט "הייטק בפקקים" בוחנים הפעם דווקא את הזווית האופטימית ומנסים להסתכל על הזמנת מחשבים עסקיות שנוצרו בעקבותיו.

 

קובי סמבורסקי, יזם עם 3 חברות ואקזיטים מאחוריו, מייסד שותף בקרן גלילות קפיטל, מסביר איך נראה המשך הנוכחי בהשוואה לקודמים, שמגמות צפויות להתייחס לטילו ואילו שינויים יואצו בעקבות המשבר.

 

איה פטרבורג, לשעבר בסקויה ונצ'רז וכיום מייסדת ושותפה בקרן אס קפטיל, מספרת ההשקעה היא מחפשת.

 


הייטק בפקקים · ההזדמנויות העסקיות שנוצרות בהייטק בעקבות המשבר
 

 

00:00
חדשות השבוע עם אדר חי

למונייד נערכת להנפקה, המשך הגלגל שלא פוסח על הבורסה וטוויטר ופייסבוק משרד תיירותי שונים לגבולות חופש הביטוי

 

18:52
קובי סמבוקרסקי, שותף ומייסד בקרן גלילות קפיטל

המשבר הכלכלי בהשוואה למשברים קודמים, אילו מגמות צפויות להתבלט ואילו שינויים יואצו בעקבות המשבר.

 

38:58
איה פטרבורג, שותפה מייסדת באס קפיטל על ההזדמנות למשרד עסקים שנמצו בעקבות המשבר.

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>
 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובבית הפייסבוק של כלכליסט.