לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש

HTC משחררת את משקפי המציאות מדומה החדשות שלהם HTC VIVE

תארו לעצמכם שאתם נמצאים בקהל של ההקרנה ההיסטורית של הרכבת un L'arrivée d'en גאר דה לה סיוטה, הסרט הקצר ששודר בשנת 1895, מתאר רכבת מתקרבת לקהל. תארו לעצמכם לראות תמונה נעה, מדיום חדש לגמרי, נפרש לנגד עיניך בפעם הראשונה.
התמונה הזאת, עם כל הרגשות של פחד, שמחה, הפתעה ופליאה, חברת htc טוענת שכשלובשים את משקפי המציאות מדומה שלהם, המציאות היא אינדיבידואלית לכל אדם ואין מציאות אמיתית.
לנסות לתאר את משקפי המציאות המדומה החדשים של htc vive, זה כמו לתאר את עולם משחקי הוידאו למישהו שמעולם לא שיחק אותם או לנסות להסביר קונצרט למי שמעולם לא שמע סימפוניה, כך טוענים המפתחים של htc vive.

מציאות מדומה, כמו שכבר למדנו במאמרים קודמים, היא מדיום חדש לחלוטין, אבל לפני שרצים לקנות משקפי מציאות מדומה, חשוב לזכור שמדובר בטכנולוגיה חדשה לחלוטין ויהיו עוד הרבה חבלי לידה בדרך.

הרבה מהמומחים בתחום יגידו שזה יקר מדי והחומרה פשוט לא כל כך טובה עדיין, למרות זאת טוענים המומחים של htc שהחוויה שתקבלו על Vive HTC היא ללא תחרות. זה שנות אור קדימה על Google קארדבורד וסמסונג Gear VR, קילומטרים לפני פלייסטיישן VR ולפי החברה vive htc מדובר במכשיר שמשאיר אבק גם ל- Oculus Rift.
כאשר יחד עם החומרה הנכונה - מחשב עם i5-4590K Core אינטל,כרטיסי מסך מדגם GTX Nvidia 970 או AMD R9 390 GPU - ה- HTC Vive הוא שער מדהים לתוך מדיום חדש.
מעקב התנועה ב- htc vive הוא; שדה 110 מעלות טבעי לחלוטין, התנועה מרגישה טבעית ובקרי השליטה של הקונסולה מכניסות את היידים לתוך המשחק.
כמו כן המערכת כבר עובדת בשיתוף staemVR וישנם היום כבר לא מעט משחקי רשת, מה שנשאר לנו לעשות זה רק לחכות בקוצר רוח בכדי לבדוק את המוצר בעצמנו.

 
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.