חפש

חברת HTC VIVE מפתיעה ועדיין משפרת ומוכרת יפה גם ב- 2020 

תארו לעצמכם שאתם נמצאים בקהל של ההקרנה ההיסטורית של הרכבת un L'arrivée d'en גאר דה לה סיוטה, הסרט הקצר ששודר בשנת 1895, מתאר רכבת מתקרבת לקהל. תארו לעצמכם לראות תמונה נעה, מדיום חדש לגמרי, נפרש לנגד עיניך בפעם הראשונה.

מציאות מדומה, כמו שכבר למדנו במאמרים קודמים, היא מדיום כבר לא כל כך חדש, אבל לפני שרצים לקנות משקפי מציאות מדומה, חשוב לזכור שיש הבדלים בין הדגמים הקיימים.

יחד אם החומרה הנכונה - מחשב עם i7-Core של אינטל,כרטיסי מסך מדגם 1080 ומעלה וכדומה, נוכל להפעיל את הטכנולוגיה המוטמעת למעקב התנועה במציאות מדומה וכמובן שהעיינים יהיו חלק מאוד חשוב בהפעלת המערכת מציאות מדומה בעתיד, מעקב עיניים יהיה חלק בלתי נפרד מהדגמים של 2020.

חשוב לציין שבמשקפיים החדשים של HTC בשיתוף staemVR משקפי ה-
HTC VIVE PRO EYE, כבר היום עושות שימוש במעקב עיניים, שזה קפיצת מדרגה ויש לא מעט אפליקציות ומפתחים שעושים שימוש בזה, כמובן שזה יהיה חלק בלתי נפרד מהמציאות מדומה בעתיד, בהחלט יש למה לצפות.
 
eye HTC VIVE Pro זכו בפרס השנה במדע פופולרי
VIVE Pro Eye הרים את הרף ומגדיר את התקן החדש למשקפי VR שכך אומרים בחברה.


  
היתרונות פונקציית מעקב העיניים של VIVE Pro Eye כוללים סביבות אימונים דינאמיות יותר, ניתוח נתונים מעמיק יותר, חוויות משתמש אינטואיטיביות והגברת היעילות והאיכות. בהתבסס על העיצוב של VIVE Pro עטור הפרסים, נוצר ה- VIVE Pro Eye עם צרכיו של המשתמש המקצועי בראש. חברות מתעשיות מרובות כבר משתמשות ב- VIVE Pro Eye עבור יתרונות רבים הכוללים הדרכה והדמיה, משוב צרכני וניתוח, וניווט מכוון מבט, בקרב רבים אחרים.

"HTC Vive מחויבת לבנות מוצרים ופתרונות שהופכים את ה VR לנגישים ויעילים יותר לעסקים. (כך אומר דובר החברה)אנו מתכבדים מכך שהמדע הפופולרי בחר ב- Vive Pro Eye כאחד מ'100 החידושים הגדולים של 2019 'והכירו בנו כחברה חדשנית בתחום המציאות מדומה- VR בדרגה ארגונית, "דן אובראיין,  HTC אמריקה. אומר, "מעקב משולב עיניים מציע לחברות ומפתחים ערכת כלים מדהימה לבניית תוכניות אימונים יעילות יותר ויישומים מעצימים. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הם ימשיכו לעשות עם Vive Pro Eye בעתיד."

עוד קצת מידע כללי: 
HTC VIVE הוא פלטפורמת ומערכת אקולוגית מובילה בתחום משקפי ה- (VR) המייצרות חוויות VR אמיתיות לשעשועים ולעסקים. המערכת PRO EYE VIVE בנויה סביב חומרת VR מתקדמת ב - STEAM. VIVE כולל חומרת XR מהטובות ביותר; ופלטפורמת VIVEPORT בתוספת חנות אפליקציות.
 


כותב המאמר, לארי סינגול, מציאות מדומה ישראל 2013.
התמונה הזאת, עם כל הרגשות של פחד, שמחה, הפתעה ופליאה, זה בדיוק מה שעשתה חברת htc היא טוענת שכשלובשים את משקפי המציאות מדומה שלהם, המציאות היא אינדיבידואלית לכל אדם ואין מציאות אמיתית.

לנסות לתאר מה רואים במשקפי המציאות מדומה החדשים של HTC VIVE PRO EYE, זה בעייתי כמו לתאר את עולם משחקי הוידאו למישהו שמעולם לא שיחק אותם או לנסות להסביר קונצרט למי שמעולם לא שמע סימפוניה.