לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
Htc vive  שולחת אתכם ישר לשנות השמונים המתוקות
חברת הפיתוח הדיגיטלי Cybercherries השיקה הדגמת משחק ארקייד רטרו חדש ב- Steam עבור Vive HTC. הדמו ממש דומה למשחק רטרו דומה שראינו כבר בעבר באוקולוס של סמסונג גיר וי אר, אבל עכשיו עם תמיכה ביכולות roomscale הבלעדית של Vive ובקרי התנועה המעולים שלהם, קשה שלא להתאהב.
htc vive מחזירה אותנו למשחקיית הארקייד של שנות ה- 80
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.
 
 
משחק המציאות המדומה החדש של htc vive באמת מצליח להכניס אותנו לעולם משחקי הוידאו של שנות השמונים בפנים תמצאו מכונות ארקייד קלאסי מסלולי באולינג ומכונות הימורים.
המשחק הזה ממש מרגיש ראליסטי בצורה מוזרה, זה דומה למשהו באמצע בין דמיון למציאות אולי אפילו חלום יקיצה. אפשר בהחלט לראות איך בקלות משקפי המציאות המדומה יהפכו את כל סרטי המדע בדיוני מהילדות למציאות מופלאה.
מאז שחברת HTC  עשתה את הכניסה שלה לחלל ה- VR, ראינו בהחלט משחקים מרשימים, החברה גם יודעת לספר על המשחק שהמטרה הייתה לגעת ברגש הנוסטלגי ולכן המשחק עמוס בפריטים נוסטלגיים מעידנים קדומים.
חשוב לציין שבמשקפי המציאות המדומה של htc vive יש מערכת מורכבת של גלאים שיודעים היכן אתה עומד בחדר ומשלבים את כל הגוף בתוך המשחק ולכן לאור ההצלחה של המשחק הנוכחי בתוח נראה עוד משחקי נוסטלגיה בקרוב.