098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
עוד בשלב מוקדם היה מובן שמשקפי המציאות מדומה היותר מוחכמים הם משקפי המציאות מדומה htc vive. עם טכנולוגית סריקת החדר שבשביל הרבה אנשים הייתה נקודת קנייה ברורה, קופסא שמגיעה מההתחלה עם כל המוצרים הנחוצים והמשיכה בתמיכה מענקית המשחקים valve.
אבל אולי רק בגלל סנטימנטים לאלה שהגיעו ראשונים הרבה אנשים עדיין העדיפו ללכת על oculus שאחרי פרויקט מימון קהל מאוד מוצלח החזירו את משקפי מציאות המדומה לעסקים לפני כמה שנים.
htc מתחילה לעקוף את oculus במירוץ ה- vr.

ועוד דבר שנכנס לשיקול הוא שה- htc vive עקפה את oculus במספרי החיפוש בגוגל ולאט לאט מגבירה את הפער, תזכרו שחיפושים בגוגל אומרים על דעת הלקוחות, וככל שיותר אנשים מחפשים ומתעניינים ב- vive נגד ה- oculus גובר הסיכוי שבסופו של דבר הם יעדיפו אותם ורק ימשיכו לעזור ל- htc להקטין את הפער במכירות ביניהם לבין oculus.
 
אבל לאחרונה נדמה שמשקפי המציאות מדומה htc vive מתחילים להגביר את הקצב.
אז מה קורה עכשיו, בינתיים oculus rift סוגרים את סבב המכירות מוקדמות שלהם אחרי עיכוב גדול וכתוצאה הם גם מתעכבים עם המכירות הצרכניות, אך באותו זמן, לפי נתונים של valve הhtc vive מתקרב בקצב מטורף ל100,000 מכירות ואין שום סימנים של האטה מצידם
אז למרות ששני הדברים האלה נשמעים קטנים המשמעות שלהם לאורך הזמן הארוך די גדולה ועם עוזרים אחד לשני, וכל זה הולך למען מטרה שמיום ליום מרגישה יותר ברורה והיא ש- htc vive ינצחו כאן כשזה למשקפי המציאות מדומה המצליחות ביותר ולשכנע את oculus להגביר את הקצב ולשים מאמץ רציני בעתיד
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?