098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
קצת על משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט hololens
HoloLens משקפי המציאות הרבודה (AR) של מיקרוסופט ממש מרגיש כמו עתיד המחשוב.
על פי מיקרוסופט הן אמינות, ולמרות שמדובר בגרסת מפתחים זה בהחלט מרגיש כמו הדבר הבא בתחום המציאות רבודה.
כשמבינים את הפוטנציאל האדיר של משקפי המציאות הרבודה hololens של מיקרוסופט, אפשר בהחלט להגיד שהענק התעורר מתרדמת ארוכה ומתכוון לחזור למרכז הזירה בכל הכוח.

ברגע שמדדנו את משקפי המציאות הרבודה HoloLens במהלך "הדגמה באקדמיה" עם עיתונאים עמיתים חשבתי, "זה ממש כמו מחשב על הפנים שלי." זה גרם לי להרגיש כאילו אני חלק מהסרט מכסח הדשא, סרט שכל חובב מציאות מדומה לא פספף בשנות התשעים.
משקפי המציאות הרבודה של מיקרוסופט HoloLens מספיקות רק ל- 5.5 שעות של חיי סוללה במקסימום ורק 2.5 שעות כאשר מריצים אליהן אפליקציות כבדות.
אמנם זה לא נשמע נהדר, כי רוב המחשבים הניידים המובילים והסמארטפונים האחרונים יחזיקו בערך את אותו הזמן.

מעבר לכך נחשפנו בתערוכה גם לג'ויסטיק מיוחד שעונה לשם Clicker Bluetooth HoloLens, אומנם לא יצא לנו לנסות אותו, אבל נציגים של מיקרוסופט אמרו שמדובר בג'ויסטיק שלא נוגעים בו ? אוקיי ?, יותר מידע מזה לא קיבלנו.
לאחר מכן גילינו את אפליקצית Companion HoloLens עבור Windows 10 ו- Windows Mobile 10 מערכת ההפעלה הרשמית של hololens. למרות שנורא רצינו לקבל דגם אחד הביתה, כרגע יש רק גרסאת מפתחים וניתן לרכוש אותם במחיר סמלי, לאחרונה שילמו אנשים בהזמנות מראש עבור גרסת המפתחים 3000$, אז נראה שכרגע אנחנו נחזור הביתה בלי דוגמא, אבל אנחנו מבטיחים לא לוותר.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?