לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש

היום כן כן היום, מיקרוסופט השיקה את הדגם החדש של hololens משקפי המציאות רבודה שלה, מדובר בהחלט בהפתעה לאור העובדה שמדובר בקצב פיתוח מרשים במיוחד.

בזמן שכולנו היינו עסוקים ב- htc vive ואוקולוס, מיקרוסופט הפתיעה, דגם הולולינס לעסקים מוכן לעבודה.
משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט hololens  או הולולינס בעברית קיימות כבר תקופה אצל המפתחים על מנת שיוכלו להכיר את הטכנולוגיה החדשה ולפתח לה תוכנות, חבילת המפתחים חולקה למפתחים באוקטובר האחרון.
המפתחים מבקשים מזה תקופה ארוכה שמיקרוסופט תוזיל את המחיר של משקפי ה- hololens  או הולולינס ממחיר של 3000 דולר, מדובר בסכום לא זול בכלל.
משקפי המציאות רבודה hololens  החדשים מוכנות לשימוש וחברת מיקרוסופט מכוונת לעסקים תחילה (כמובן), מיקרוסופט מציעה לעסקים שרוצים להשאר רלוונטים ומובילים בתחומם לרכוש את hololens  או הולולינס כבר עכשיו.
חשוב לציין שכיום חברת מיקרוסופט היא המובילה את מהפכת המציאות הרבודה ולכן זוהי באמת ההזדמנות של חברת הענק לחזור לבמה הראשית, מיקרוסופט גם מבטיחה שהמחירים ירדו בעתיד.
אני חייב לציין שמשקפי המציאות מדומה hololens  או הולולינס של מיקרוסופט (AR) הם לא סתם עוד צעצוע מדובר בטכנולוגיה משנה מציאות ותתפסו אותי במילה, אני מדביק לכם את הסרטון האחרון שיצא ל- hololens  או הולולינס מבית מיקרוסופט.
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.
 
 
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה