098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

חברת מיקרוסופט השיקה את הדגם החדש שלה hololens 2 משקפי מציאות רבודה מדגם שני, מדובר בהחלט בהפתעה טובה לאור העובדה שמדובר בקצב פיתוח מרשים במיוחד.

משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט ה- hololens 2  או הולולנס 2 בעברית, חולקו לפני מספר שבועות למפתחים ובואו לא נשכח את העסקה שמיקרוסופט עשתה אם הצבא האמריקאי על חצי מליארד דולר למשקפי הולולנס צבאיים לחיילים לשדה הקרב.
.

המפתחים מבקשים מזה כמה שנים שמיקרוסופט תוזיל את המחיר של משקפי ה-
hololens  ממחירים הזויים של 3000 דולר ומעלה, מדובר בסכום לא זול בכלל.

משקפי המציאות רבודה hololens 2  או הולולנס 2  החדשים מוכנות לשימוש וחברת מיקרוסופט מכוונת לעסקים תחילה (כמובן), מיקרוסופט מציעה לעסקים שרוצים להשאר רלוונטים ומובילים בתחומם לרכוש את ה- hololens 2  כבר עכשיו ולא להשאר מאחור.
כיום חברת מיקרוסופט היא המובילה את מהפכת המציאות הרבודה ומאחוריה נושפת חברת MAGIC LEAP ולכן חשוב מאוד לחברת הענק לחזור לבמה הראשית כמובילה וזאת הסיבה שמיקרוסופט כרגע לא מוציאה דגם מציאות מדומה משלה ומתמקדת יותר במציאות רבודה, מיקרוסופט מבטיחה שהמחירים ירדו בעתיד הקרוב.

אני חייב לציין שמשקפי המציאות מדומה הולולנס 2  של מיקרוסופט הם לא סתם עוד צעצוע, מדובר בטכנולוגיה שתשנה את המציאות שלנו מקצה לקצה, ואתם יכולים לתפוס אותי.


 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?