כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
אוקולוס מקרבת אותנו צעד נוסף לעבר סרטי וי אר - vr movies
ישנו נושא אחד בנוגע למציאות מדומה שהדעה שלי עליו תמיד הייתה ברורה, זה רק עניין של זמן עד שיתחילו ליצור ולצפות בסרטים במציאות מדומה בהיקף רחב כמו זה של סרטים כיום.
ועכשיו, אוקולוס מוכיחים לנו שני דברים, הראשון הוא שצדקתי וסרטים במציאות מדומה מתחילים להתקדם והשני הוא שהם יכולים להיות הרבה יותר מיצרני חומרה.
אז על מה אני מדבר? השבוע סרט שיצרה חברת אוקולוס למשקפי המציאות מדומה שלה בשם הנרי זכה באמי והפך לסרט מציאות מדומה הראשון שזכה באמי ולאחד מהראשונים שהוכרו באופן נרחב בתעשייה.
הסרט לא בדיוק זכה באמי שהיינו מצפים, הוא לא זכה בסרט הטוב ביותר או בסרט אנימציה הטוב ביותר אלא בתור "התוכנית אינטראקטיבית המקורית הטובה ביותר", אז למרות שהוא לא בדיוק קיבל את האמי שלו כסרט זה צעד גדול של תעשיית הסרטים לעבר מציאות מדומה.
מה עוד הולך לקרות עם הנרי? מה עוד הולך לקרות עם סרטים כאלה? אי אפשר להגיד בוודאות, אבל מה שכן, זה מתפתח בקצב מסחרר.
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.