098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

נראה כי לגוגל יש תכוניות גדולות יותר משחשבנו

נראה שלחברת גוגל יש תוכניות שאפתניות ביותר, בזמן שאנחנו מתקרבים יותר ויותר להשקת משקפי המציאות מדומה החדשים של שלהם ה- daydream view, עם מערכת ההפעלה החדשה שלהם, אך בעקבות הרכישה האחרונה של גוגל eyefluence נראה שכמו ה- gear vr של אוקולוס, זאת רק יריית פתיחה עבור חברת הענק בתחום המציאות המדומה..

אז באיזו רכישה מדובר למעשה ? אתמול, גוגל רכשו חברה בשם eyefluence אשר מתמחה בפיתוח טכנולוגיות חיישני עיניים, אשר יכולים לעקוב על תזוזת העיינים שלנו ולהצביע לאיזו נקודה במסך אנחנו מסתכלים (בדומה למשקפי המציאות מדומה fove), אנשים רבים בתעשייה בטוחים שזאת התתקדמות הגדולה הבאה בתחום המציאות המדומה, מקורות אמינים מאשרים, וגוגל לא מכחישה שהיא ממש שמה את "העיינים" שלה על הטכנולוגיה החדשה.

כתבה באתר engadget, מספרת שהמשקפיים הסודיות של גוגל eyefluence: "ישלבו חיישני עיניים וישתמשו בחיישנים ואלגוריתמים כדי למפות את העולם האמיתי סביב המשתמש". זה לא בהכרח משהו חדש כי את שני הטכנולגיות ראינו כבר בfove, ב- htc vive ואפילו בproject tango של גוגל, אבל אלה המשקפיים הראשונות שאנו שומעים עליהן שישלבו את שני הדברים.
בכתבה מוסיפים ואומרים שהפרויקט החדש: "נפרד מפלטפורמת ה- daydream של החברה, והוא לא ידרוש סמארטפון, או מחשב כדי לתפעל אותו".
אז יש שני דברים נחמדים שזה אומר לנו, הראשון הוא שהפלטפורמה לא דורשת סמארטפון, דבר שיוכל לאפשר לה להיות יותר מותאמת ל- vr ויותר עוצמתית. הדבר השני הוא שהיא לא דורשת מחשב, חוסר התלות של המשקפיים במחשב עוצמתי ויקר יכול להוריד את המחיר הכולל שלה בצורה משמועתית ולהפוך אותה לפלטפורמה הרבה יותר נגישה ומושכת לקהל הרחב.
אבל יש משהו אפילו יותר מעניין שאפשר להבין מזה, למרות הדומיננטית הגדולה של גוגל בתחום הסמארטפונים במערכת ההפעלה שלהם אנדרואיד, הם גם רוצים להפוך את המציאות מדומה לפלטפורמה עצמאית, אולי דרך daydream ואולי לא, אבל מה שברור הוא שגם בתחום הזה גוגל רוצה לשלוט, ולמען האמת יש להם סיכוי לא רע בזכות
eyefluence.

כנראה שנותר עוד די הרבה זמן עד שנזכה לראות את המשקפיים החדשים של גוגל, אבל אנחנו נדאג לשמור את האוזניים שלנו קרוב לאדמה ולעדכן על כל ההתפתחויות החדשות

כותב המאמר: רועי אלבז, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?