098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
חמשת משחקי ה- Multiplayer VR והפלייסטיישן הטובים ביותר:

משחקי שחקן יחיד יכולים להיות מעצימים ומתגמלים, אך כאשר הקמפיין מסתיים וכל אויבי ה- AI נהרגים, עליכם לדעת מתי ללחוץ על כפתור ה- Multiplayer שיחבר אתכם עם אנשים בפועל. משחק מרובה משתתפים המאפשר לכם לשחק ביחד, בין אם זה במשקפי מציאות מדומה VR במחשב האישי שלכם דרך Steam או Oculus או ב- PlayStation VR.


בניגוד למשחקי קונסולה או מחשב, בסיס השחקנים הכולל כיום במשחקי מציאות מדומה -בכל החברות הגדולות - עדיין מדובר בתחום קטן. אבל זה לא אומר שלא תמצאו קבוצה של אנשים מזדמנים ומנוסים.

להלן מה שעמית קיסר ממציאות מדומה ישראל 2013 ממליץ לכם, אני מאמין שהם המשחקים הטובים ביותר התואמים לכל דגמי משקפי המציאות מדומה Rift, Vive, Index או Windows MR וכן עבור נגני קונסולת PSVR, הכתבה הושפעה גם מכתבה דומה מאתר roadtovr. 


משחק הלוח הנמכר ביותר של Catan Settlers עם קהילת שחקנים ייעודיים ב- VR VR, PSVR, Oculus Go ו- Gear VR זמין בחנות )Oculus - Steam – PlayStation Store 4 - Catan VR Catan VR . 

למרות שהרעיון העיקרי של Catan VR הוא משחק מקוון, גם במשחק יחיד 'Catan AI Personality' תוכנן בצורה מעולה הקטאן קלאוס טובר.Steam – PlayStation 3 – Space Junkies Space Junkies מדובר במשחק צוות של Ubisoft Montpellier שמציב אתכם באפס כוח משיכה במשחק פעולה פופולרי בטורניר Unreal Tournament. למרות ש- Ubisoft פיתחה את המשחק בסגנון ארקייד מדע בדיוני,
​ ויש הרבה תחרות בתחום, מדובר לדעתי עדיין באחד ממשחקי המציאות מדומה שהפך לאחד המשחקים הקלאסים בסגנון.
משחק  מדהים אבל הפערים בשלט שחקני PSVR יעזור להם טכנית לנצח את התחרות בגלל DualShock 4 המאפשר תגובה מהירה יותר.


Oculus – Steam – PlayStation 2 – Star Trek: Crew Crew אתם לא חייבים להיות מעריצי הסדרה, אבל תבינו מהר מאוד למה כדי לשבת בגשר של ספינת הצי כוכבים של מסע בין כוכבים, חייזרים עוינים, חייזרים טובים ועוד, מדובר בדרך נהדרת להפסיד אחר צהריים שלם. אתם תוכלו לקחת חלק בחצי תריסר משימות קמפיין, או לחילופין לחוות מספר בלתי מוגבל של משימות שנוצרו באופן פרוצדורלי עם בעלי PC VR אחרים ו- PSVR אחרים, הודות ליכולת המשחק לתמוך במשחק מרובה משתתפים.Oculus Store – Steam – PlayStation Store  – Rec Room Room יישומים חברתיים הם דרך נהדרת לדבר ולתקשר במציאות מדומה. Gravity הוא דרך נהדרת לערוך פעילויות מהנות כמו פיינטבול  ומלא משחקים וירטואלים נוספים ,בנוסף הכל נראה כסביבה מצוירת מקסימה בזמן שאתם משוחחים עם אנשים מרחבי העולם, או אם אתם בוחרים לבלות אם החברים הכי טובים שלכם. 

Rec Room Room הוא לא רק משחק מצוין, אלא שהוא מאפשר לכל השחקנים ללא קשר לפלטפורמות הקיימות לקיים אינטראקציה ולהשתתף בכל הפעילויות ללא שום בעיה ובצורה חלקה.

משחק הספורט 1v1 של Sparc הוא משחק מצוין בכל קנה המידה, אתם יכולים לשחק בו בכל משקפי המציאות מדומה הקיימים. 
חשוב לי לציין שיש ניגוד אינטרסים בין החברות כיום לשתף תכנים מצד אחד ומצד שני כן לשתף אותם, אז הנושא עוד לא לגמריי פתור במציאות מדומה.
הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.