חפש
כולנו בבהלה, ולא בכדי. נגיף הקורונה מאיים על האנושות, במיוחד בהתחשב בעובדה שמדברים על כך שייקח שנה ועד שנה וחצי עד המצאת החיסון. איפה קונים מסיכות קורונה? מסכת קורונה לקנייה באינטרנט כאן. 
חברים, כולנו באותה הסירה ב-2020, נגיף הקורונה מהווה איום ממשי על הכלכלה, על השווקים השונים ועל הבריאות והחיים של כולם. מצידנו, אנחנו ביצענו הסבה מוחלטת של אתר האינטרנט שלנו. במקום למכור ציוד מציאות מדומה, אנחנו כיום מרכזים את כל המאמצים שלנו בכדי לסייע לכל מי שאפשר. אנחנו כיום מוכרים מסכות קורונה וגם ציוד הגנה מפני קורונה אשר כולל:
מסיכות פחם לקורונה | מסיכת ילדים להגנה מפני קורונה | מסכות נשימה
חליפות הגנה קורונה | ספריי משמיד וירוס וחיידקים | משקפי מגן | משקפיים מגנים
מסכות לילדים ברמתן הגבוהה ביותר | מסכת ילדים עבור קורונה
מסיכות פנים לקורונה רב פעמיות וידידותיות לסביבה ועוד 
תסמיני קורונה – האם נדבקתם? האם חובה בידוד?
קודם כל, כן, חובה בידוד, אם משרד הבריאות ממליץ על כך. תסמיני קורונה יכולים להיות מגוונים, החל משיעול וקשיים בדרכי הנשימה, עלייה פתאומית של חום, עיטוש ונזלת ועוד. למעשה, תסמיני הנגיף דומים לתסמינים של מחלות אחרות. העניין הוא, שאצל אנשים מסוימים לפתע עשויה לחול ירידה פתאומית במצב הבריאותי, מה שעלול להוביל חלילה לקריסת מערכות ומוות. 
תוכלו כיום לרכוש מסכת הגנה לנשימה, מסכות קורונה ברמה הכי גבוהה לילדים, מסכת חצי פנים, מפוח צווארי ועוד. שימו לב, ייתכן שיהיו עיכובים בהזמנות, אך כולם יקבלו את הציוד שהם צריכים ומזמינים. רכשו כיום ריסוס לניקוי משטח אנטי בקטריאלי, ציוד רפואי מגבוני סופר סאני, כפפות רפואיות ועוד. 
מה אנחנו יודעים על הקורונה עד היום? 
שימו לב, מלבד לזה שאנחנו יודעים כי נגיף קורונה מועבר במגע ישיר ועקיף, ישנו פרט חשוב שחובה לקחת בחשבון. אמנם ישנה רק ידיעה אחת כזאת עד כה (בכל העולם), אך קרה מקרה אחד בו הנגיף התיישב על כלב מחמד. 
אמנם הכלב לא היה נגוע בנגיף ולא חלה בו, אך נגיף הקורונה התיישב על הכלב, כשם שהוא מסוגל להתיישב על כל משטח. מסקנה? הקפידו על היגיינה. מומלץ עוד היום לרכוש מסיכות קורונה, כפפות קורונה וציוד הגנה נרחב. בקשר לכלב, סביר להניח שהוא עבר חיטוי, גילוח פרווה, מקלחת עם חומרי חיטוי וכדומה. לאחר מכן, הכלב אינו מידבק ככל הנראה. 


ניתן לרכוש את המוצרים גם בדרכים הבאות:
רכישה מאמזון ארצות הברית

רכישה מ- eBay


לרכישת מסכות מהחנות בישראל  לחצו N99 ו N95 לא KN95, המסכות מארצות הברית שלפני המגיפה.

לערוץ היוטיוב שלנו להתרשמות מסוגי המסכות לחצו פה
 


כותב המאמר, לארי סינגול, מציאות מדומה ישראל 2013.חזרה לעמוד החדשות הראשי

איפה קונים מסכות להגנה מפני קורונה?