מציאות מדומה ישראל - סמסונג גיר וי אר 2019 samsung gear vr
מצא
זה כבר מאוד ברור שמשקפי ה- gear vr של סמסונג הם משקפי מציאות מדומה ידועים ביותר בתחום הסמארטפונים. עם ממשק נוח של oculus ובזכות הפרסום הבלתי פוסק של סמסונג זה לא פלא שרוב האנשים בעולם בקושי יודעים שקיימות משקפי מציאות מדומה שונות. וככל שהזמן עובר זה כבר ברור שסמסונג רצינית מאוד לגביי העתיד שלה בתחום.

2019 samsung מכרה מליוני משקפי מציאות מדומה
אבל כבר היום סמסונג אומרים בגאווה שמשקפי ה- gear vr שלהם ממשיכים לשבור שיאים כלכלים עם ההכרזה שלאורך כל חודש אפריל מעל מיליון משתמשים שונים רכשו gear vr וראו סרטים, שיחקו משחקים, ונהנו מחווית המציאות מדומה של סמסונג.

סמסונג גם הוציאה סטטיסטיקה ש- 7 מתוך - 10 האפליקציות הפופולאריות ביותר הן אפליקציות לצפייה בסרטונים (כמו נטפליקס) ושכמעט 80% מהאנשים שמתחברים ל gear vr ביום נכנסים לאפליקציות האלו.

היוצר של oculus rift אמר בציוץ חגיגי "מיליוני אנשים השתמשו ב- gear VR בחודש האחרון. חדשות נהדרות ואימוץ של מציאות מדומה על ידי המשתמשים, למפתחים לעומת זאת מדובר בפיתוח כלכלי ועתידי בתחום המציאות מדומה!" אין מה להגיד חוץ מהעובדה שהוא צודק לגמרי.

סמסונג מעבירים את הידע על מציאות מדומה לציבור הרחב בצורה מסודרת וקלה יחסית מה שנהדר, בכל יום יותר אנשים מתוודעים לטכנולוגיה הזאת וליישום הנהדר שלה בימינו.
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.