לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
זה כבר מאוד ברור שמשקפי ה- gear vr של סמסונג הם המשקפי מציאות מדומה הידועים ביותר בעולם כרגע. עם הממשק הנוח של oculus ובזכות הפרסום הבלתי פוסק של סמסונג זה לא פלא שרוב האנשים בעולם בקושי יודעים שקיימות משקפי מציאות מדומה שונות. וככל שהזמן עובר זה כבר ברור שסמסונג רצינית מאוד לגביי העתיד שלה בתחום.

samsung מכרה מליון משקפי מציאות מדומה ברבעון
אבל כבר היום סמסונג אומרים בגאווה שמשקפי ה- gear vr שלהם ממשיכים לשבור שיאים כלכלים עם ההכרזה שלאורך כל חודש אפריל מעל מיליון משתמשים שונים רכשו gear vr וראו סרטים, שיחקו משחקים, ונהנו מחווית המציאות מדומה של סמסונג.
חוץ מזה, סמסונג גם הוציאו סטטיסטיקה ש- 7 מתוך - 10 האפליקציות הפופולאריות ביותר הן אפליקציות לצפייה בסרטונים (כמו נטפליקס) ושכמעט 80% מהאנשים שמתחברים ל gear vr ביום נכנסים לאפליקציות האלו.
היוצר של oculus rift אמר בציוץ חגיגי "מיליון אנשים השתמשו ב- gear VR בחודש האחרון. חדשות נהדרות לקבלה ואימוץ של מציאות מדומה, נהדר למפתחים עדכניים ועתידיים של מציאות מדומה!" ואין מה להגיד חוץ מהעובדה שהוא צודק לגמרי. סמסונג מעבירים את הידע על מציאות מדומה לציבור הרחב בצורה ענקית ונהדרת ובכל יום יותר אנשים מתוודעים לטכנולוגיה הזאת וליישום הנהדר שלה בימינו.
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.