חפש

חדרי בריחה זה לא דבר חדש במחוזותינו, אבל...   חדרי מציאות מדומה שמשתמשים בטכנולוגית המציאות מדומה זה בהחלט דבר מדהים ולכן אנחנו באתר מציאות מדומה יצאנו לשטח ובדקנו את החדרי בריחה הטובים ביותר בארץ, ללא שום כוונת רווח. המטרה שלנו הייתה לתת לכם להרגיש ולחוות את הטכנולוגיה החדשה וגם לדאוג לכם לבילוי שלא מהעולם הזה.
בחדר הבריחה משתמשים בדגם משקפי מציאות מדומה HTC VIVE דגם המשקפיים הכי מתקדמים בעולם נכון לרגע זה המאפשרות תזוזה במרחב הפיזי, בעזרת 2 שלטים בידיים אנחנו מכניסים גם את הידיים לעולם המציאות מדומה אשר בחלק מהמקרים מדמות ידיים או חפצים שלכם במציאות המדומה. תוכלו לקפוץ, להתכופף ואפילו לזחול במרחב הפיזי. בשונה מאביזרים פאסיביים שמיועדים לשימוש עם מכשירים ניידים מסוימים (סמארטפונים) בלבד ומגבילים את המשתמש, בחדרי בריחה בטכנולוגית המציאות המדומה תקבלו חוויה יוצאת דופן באמצעות מתקנים מפותחים ביותר אשר עושים שימוש במכשור טכנולוגי ומערכות גראפיות החזקות ביותר בעולם.
 
חשוב להבין שקשה ביותר עד בלתי אפשרי להסביר או לתאר לאנשים איך זה מרגיש לחוות 'מציאות מדומה', מצפייה בתמונות או סרטונים ברשת פשוט אי אפשר להבין איך זה מרגיש להיכנס לעולם הזה, בדומה ל'רכבת הרים' או קפיצת באנג'י – לא מבינים עד שלא חווים. בעיקר ברמה הגבוהה אשר אותה אנו מקנים.

אז לאחר ההסבר הקצר אני רוצה להמליץ על חדרי הבריחה הטובים בישראל על מנת שתקבלו חוויה בלתי נשכחת, אני אפרסם לכם את הכתובות הקישורים והטלפונים של חדרי הבחירה המומלצים, אז כמו שאנחנו תמיד אומרים בואו נצא לדרך ותגידו ברוך הבא למציאות החדשה שלכם.
עולם הוירטואלי מציאות מדומה | שדרות גיבורי ישראל 5 נתניה | טלפון 050-4735888 ©
חדר מציאות מדומה מהמתקדמים בארץ חדרים מפוארים ומשקפי מציאות מדגם HTC VIVE שאנחנו אוהבים מאוד, השירות במקום מעולה ויש לצוות הרבה סבלנות ולכן ממש ממש מומלץ, צאו למסע לעולם אחר כבר עכשיו (ליחצו פה לאתר של עולם הוירטואלי)