098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
כמו שאמרתי בכתבה הקודמת, ביום השני של E3 היה פוקוס גדול במיוחד על מציאות מדומה, הפוקוס הזה הגיע בעיקר בכנס של סוני (שעומדים להשיק בקרוב את ה- PS VR) שמשיקה כמות גדולה מאוד של משחקים לסוני וי אר וגם חברת יוביסופט שהציגה כמה דברים מאוד מעניינים למציאות המדומה.
יוביסופט וסוני מתחילות לפתח בקצב מואץ משחקים למציאות מדומה
קצת על  יוביסופט, חברת יוביסופט חשפה שני משחקים ששניהם נראים מעניינים מאוד.
למשחק הראשון שהם חשפו קראו eagle flight, הוא יותר דומה למשחקי המציאות המדומה שאנחנו רואים כיום רק שבמשחק הנוכחי יוביסופט פיתחה משחק פשוט למשחק כדי לא לבלבל שחקנים חדשים בתחום ה- וי אר. עלילת המשחק מגוללת סיפור מרתק שבו בעתיד חיות השתלטו על כל הערים הגדולות של העולם (דבר שלא באמת נותן רמז לגביי המשחק) ואנחנו משחקים במולטיפלייר בתפקיד נשר שצריך לקחת חיה מסוימת מנקודה אחת לנקודה אחרת. זה מאוד פשוט אבל להדגמה שהם הראו היה קצב מאוד מהיר ומעניין.
המשחק השני שפשוט השאיר אותי חסר מילים  star trek bridge crew וכפי שכנראה ניחשתם המשחק שם אתכם על גשר הפיקוד של חללית מסדרת star trek כשאתה יכול לשחק כל האחד מהתפקידים השונים (כולל קפטן) עם חבריך במשקפי המציאות מדומה או זרים מהאינטרנט. הם הראו הדגמה עם שחקנים ישנים מסדרות star trek השונות ואחר כך הזמינו אחד מהם לדבר על זה ולפי מה שנראה זה נשמע גדול ומבטיח מאוד.
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
אבל החלק הבאמת מעניין היה התערוכה של סוני. דבר ראשון הם חשפו את תאריך היציאה (הקרוב מאוד) ל- ps vr בארצות הברית ומשם, התחילו להראות כמות ענקית של משחקים שיעבדו עם ה- ps vr שיהיה לו 50 משחקים עד סוף 2016, זה פשוט מדהים.
אף אחד מהמשחקים שהם חשפו הוא לא פשוט ומתאים להמונים כמו eagle flight. 
אז מה הם הכריזו? משחק חקר חלל מעניין בשם farpoint, גרסת vr לפיינל פנטסי 15, משחק ארקהם חדש ב- vr(!) ועוד כמה דברים קטנים אבל מה שהכי עניין אותי, משחק resident evil חדש שתוכלו לשחק בכולו במציאות מדומה שמחזיר את הסדרה לשורשי האימה שלה.
הכנס של סוני היה פשוט מדהים ולמרות שזה היה ידוע שהחברה רוצה להיות חלק מרכזי בעולם המציאות מדומה, בכל שנייה של הכנס הם הוכיחו את זה שוב ושוב והראו שהם מוכנים לעשות הכל כדאי להיות הקונסולה שתגדיר מחדש את המציאות מדומה.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?