כמו בכל שנה הגענו לחודש הכי טכנולוגי מבחינתי בשנה, תערוכת E3 בלוס אנג'לס.
למי שעוד לא יודע מה זה E3, E3 זאת תערוכת קונסולות ומשחקי הוידאו הגדולה בעולם. בכל שנה מיטב יצרני הקונסולות והמשחקים נפגשים באולם כנסים ענק בלוס אנג'לס ומציגים את הקונסולות משחקים והמשחקים הכי מטורפים שכרגע בפיתוח, בנוסף מתקיימת מסיבת עיתונאים בשידור ישיר בכל העולם.
תערוכת E3 זה המקום המושלם לחברות ענק וגם חברות חדשות להציג את כל מה שהן מתכננות לעתיד, כמו למשל playstation vr משקפי המציאות מדומה של סמסונג  GEAR VR ועם כל מה שקרה בשנה האחרונה בתחום המציאות מדומה, אין לי שום ספק שלמציאות המדומה יהיה תפקיד של סלבס בתערוכה.
אחד הרגעים המרגשים ביותר בתערוכה, יהיה מסיבות העיתונאים של מיקרוסופט וסוני והפתעה נוספת המוקדשת למחשבים אישיים).
נכון לרגע זה כבר עברנו שני מסיבות עיתונאים (ea ו-bethesda) ונראה כי כבר מתחילים לארגן את האווירה לדברים הגדולים יותר שיקרו היום.
הדבר הכי מעניין שקרה בינתיים הוא ההתחייבות של חברת bethesda למשחקי מציאות מדומה מרהיבים, למי שלא יודע חברת  bethesda (החברה מאחורי משחקים כמו fallout או skyrim). 
בשנה שעברה כשחברת bethesda הגיעה לתערוכה, עם הגרסא החדשה שלהם למשחק doom, הם הציגו את המשחק במציאות מדומה, בתערוכה שלהם בלוס אנג'לס הם הקימו עמדות משחק למשחק doom, ויותר מעניין, fallout 4 שהם הכריזו שיצא גם לhtc vive בקרוב.
הם לא אמרו בדיוק איך זה יקרה אבל ספוקלציות כבר נעשות בנוגע לשימוש בשלטי התנועה לשליטה רחבה ואולי גם גרסא לoculus rift עוד זמן קצר. מה שבטוח, זה שזה לא המשחק האחרון שהם עומדים לעשות במציאות מדומה ושביומיים הקרובים, זאת לא תהיה הפעם האחרונה ששמענו מהם התערוכה.
אם אתם רוצים לקבל טיפה מושג איך העתיד יראה ויש לכם משקפי קארדבורד, אתם יכולים לראות את הסרטון הזה ולחכות לעוד.
זה נהדר מבחינתי לראות יותר חברות גדולות עובדות למען קידום משקפי המציאות המדומה והטכנולוגיה הזאת רק משתפרת ובאמת הגיע הזמן שכל המשחקים האהובים עלינו יווצרו במיוחד למשקפיים האלה.


כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.