לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש

4. משחק EVE: Valkyrie:

המשחק של CCP בסגנון משחק מכונה של לחימה, מ-2016,  לא נעצר בגלל המורכבות בשטח שלו כמו Elite Dangerous מ-2014, והוא מתמקד יותר בלזרוק אותך היישר לקרבות מפתיעים בחלל, כאלה שראית במדע בדיוני כמו מלחמת הכוכבים. CCP מעדכנים באופן קבוע את המשחק, מאז שהוא יצא ב- HTC Vive ב- 2016, כך שנוספו אלמנטים טובים כמו Carrier Assault, Wormholes ועכשיו גם הגרסה שנקראת Ground Rush.

 

למרות שטכנית הם תומכים בחיישני תנועה, gamepad מתאים יותר למשחק Valkyrie, מה שמתגלה כאחד המשחקים שפשוט ביותר להיכנס אליהם במהירות, לתוך סצינות לחימה אינטנסיביות.

 

‘EVE: Valkyrie’ on Rift

תראו את הדירוג של המשחק שקיבל  4/5  בחנות של Oculus

 

 

 

חמשת המשחקים המובילים ל- Gamepad:

 

5. משחק Damaged Core:

כשאתה חושב על משחק יריות בגוף ראשון במציאות מדומה, אתה נוטה לחשוב על משחקים שמשתמשים בשלטי תנועה כמו Touch או Vive. אולם השלטים של משחק Damaged Core מ-2016 הם גרסה מפותחת ומתמחה במשחקי יריות שלא עושה שימוש בשלטי Touch, אלא משתמש בשלטי יד לקפיצה ישירה ומהירה בין מקומות.

 

המשחק ממוקם בעתיד הקרוב ומדבר על מרד של רובוטים, "The Core" הוא בינה מלאכותית שלאחרונה הפכה מסוכנת ומתכננת להשמיד את העולם. כבינה מלאכותית שנלחמת עבור בני האדם, אתה צריך לנווט את דרכך קרוב יותר ויותר אל ה-Core על ידי מעבר בין רובוטים כווירוס. למרות שהמשחק לא יזכה באף פרס על ההמצאה שעשה לירייה דרך כיוון המבט, המשחק אורך שש שעות שבמהלכן אתה תפוצץ רובוטים בשביל הלב שלך.

‘Damaged Core’ on Rift

תקראו למה הבאנו דירוג של 8/10  למשחק בביקורת המפורטת שלנו

חמשת המשחקים המובילים ל- Gamepad:

 

3. משחק Blaze Rush:

כמו משחקים רבים אחרים במציאות מדומה, משחק Blaze Rush של חברת Targem מ-2014, סבל מהירידה של משחקים מבוססי שחקנים, אבל עם היכולת של בינה מלאכותית והמשימות הארוכות שלו שמבוססות על  מירוצי מכוניות, המשחק נותן לך שליטה במכוניות (במודל של 1:64), שיגור טילים והשארת מלכודות לחסרי המזל שמאחוריך. כאחד המשחקים שנראים הכי טוב כיום (ובמחיר הסביר ביותר של $9.99, Blaze Rush הוא קל לקנייה לשחקני Rift ב- gamepad, ומוכח כאחד המשחקים שתחזור ותשחק בהם שוב ושוב.

 

‘Blaze Rush’ on Rift

תראו למה המשחק מדורג כמעט מושלם בביקורת של חנות Oculusו

2. משחק Chronos:

אל תגיד שלא אמרנו לך שאתה הולך ללחוץ על הרבה כפתורים ומהר, במשחק של Chronos מ-2016. הרפתקה של אדם בגוף שלישי שפותחה על ידי Gunfire. לחימה באויב עם התלהבות ויכולות שפותחו כדי להכות בו, לא יוביל אותך לשום מקום במשחק הזה בהשראת המשחק של Zelda - Dark Souls ברמת משחק שבה מוות של הדמות שלך גורם לה להזדקן באופן פיזי. אתה מתחיל את המשחק עם גרזן או חרב, ומדלג דרך כלי תחבורה מקריסטל במרחב רב מימדי, על מנת לתפוס דרקון שהרס את עולמך. בשילוב מעניין של פנטזיה ורטרו של עולם אחרי אפוקליפסה, המשחק מעניק לך מגוון של דברים לראות, ואפילו יותר דברים לדאוג לגביהם כשאתה עושה את דרכך בין המימדים השונים.

 

‘Chronos’ on Rift

עם דירוג של 4.5/5  בחנות של Oculus, אנחנו בהחלט מסכימים

  

1. משחק Edge of Nowhere:

המשחק מ-2016 הוא משחק בגוף שלישי של מציאות מדומה. משחק אימה שפותח על ידי Insomniac Games שמציב אותך במרחב הקפוא של אנטרטיקה, משאיר אותך רק עם מעדר, רובה וכמה אבנים כדי להגן על עצמך מפני הגזעים העתיקים צמאי הדם שחיים במערות המושלגות. המחסור בציוד הופך את המשחק למותח ומכריח את השחקנים להיות יצירתיים ולשמר משאבים. זה יוצר הרבה רגעים מתוחים מאוד כשנכפה עליך להחליט האם אתה צריך להשתמש בכדור ירייה האחרון כדי לפוצץ את הראש של המפלצת המזעזעת שנמצאת קרוב אליך או פשוט לנסות נתיב מסוכן יותר כדי להתחמק ממנה.  

 

Edge of Nowhere’ on Rift

תקראו למה הבאנואת הדירוג הגבוה ביותר של 9.5/10  למשחק בביקורת המפורטת שלנו

 
  • משחק Wilson’s Heart: משחק Touch - משחק מותחן בגוף ראשון של שחקן שמטייל בין אזורים בעולם של מדע בידיוני שלקוח ישירות מתעשיית הסרטים. המשחק הוא אחד המשחקים היפים ביותר אבל הוא נופל בכך שמשתמש בדברים מוכרים מדי ויוצר תחושה פושרת במשחק. הוא עדיין שווה קנייה, אבל לא בחמשת הטובים ביותר.

  • משחק Google Earth VR: משחק Touch - אפשר לבלות שעות סביב הראייה של היקום כולו בתלת מימד, עם הסתכלות על הגאוגרפיה ועל המבנים. זה כמעט (אבל לא לגמרי) כמו להיות במקומות שרואים. חינם.

  • משחק Tilt Brush: משחק Touch - זה הרבה מעבר לתוכנת "צייר" של מייקרוסופט במציאות מדומה, זה כלי ממשי שאמנים דיגיטליים משתמשים בו כדי לתכנן ולהוציא לפועל את היצירות שלהם בתלת מימד.

  • משחק The Mage’s Tale: משחק Touch - יוצרים קסמים, מגלים מקומות אסורים, נלחמים ביצורי ענק וגונבים את האוצרות שלהם. כל זה ועוד נמצא במשחק. למרות שמבחינת הסיפור המשחק מוזר, הוא עדיין השקעה משתלמת לקוסם הקטן שנמצא בכל אחד מאיתנו.

  • משחק Rec Room: משחק Keyboard/Gamepad/Touch  - אפליקציות חברתיות הן דרך מהנה לדבר ולתקשר עם אנשים במציאות מדומה, אבל אם אין לך משהו כיף לעשות כשאתה נמצא שם, ההתלהבות דועכת מהר.Rec Room הוא דרך מעולה לחוות משחקים פשוטים כמו פיינטבול או מחניים וכמובן המשימות של המשחק שבהן אתה נלחם בעזרת כלי נשק מימי הביניים כנגד מפלצות בתוך מבנה קריקטוריסטי של תיכון מימי הביניים. חינם.

  • משחק Big Screen: משחק Gamepad/Touch - עדכונים גדולים חדשים מגיעים למשחק הזה בקרוב, החלל של המשחק החברתי במציאות המדומה שמאפשר לך להעביר צפייה ישירה בכל מה שיש במכשיר שלך לקבוצה של אנשים בראש שלך. אתה יכול להשתמש בזה כמכשיר שמחבר בין מכשירים שונים או פשוט כשולחן עבודה וירטואלי לצפייה והנאה שלך. חינם.

  • משחק DiRT Rally: משחק Gamepad/steering wheel - נהיגה בתוך היער עם בירה ביד זה לא בסדר. אבל במשחק DiRT Rally תצטרך את כל מה שיכול להרגיע אותך כשאתה חווה את הסיבובים וההפתעות של מדמה מכוניות מרגש, שלמרות שהוא מדורג "אינטנסיבי" בחנות של Oculus הוא דרך מרגשת וכייפית לשרוף זמן תוך כדי שיפור יכולות הסחף שלך. טוב. עדיף להשאיר את האלכוהול בצד בכל מקרה.  

אם הרשימה הזו לא כוללת את המשחק שראית ואתה חושב עליו כבר חודשים, כדאי שתקרא את הביקורות שלנו כדי לראות משחקים מעולים נוספים של Oculus Rift, HTC Vive ו- PSVR.

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
VIVE TRACKER פלא גדול
מה זה ALICE VR ?
הירשמו לניוזלטר שלנו עכשיו.
אולי גם יעניין אותכם:
המאמר מתורגם במילים שלי מאנגלית: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.