098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
ברוכים הבאים לבלוג הכי וותיק בישראל משנת 2013 בהנהלת היזם ומביא הבשורה בתחום המציאות מדומה והרבודה לישראל עמית קיסר.

בכתבה זאת נדבר על איך מציאות מדומה ומציאות משולבת נותנות מהנה מושלם להפגת בדידות ושיפור חיי הקשישים.
חברת VRisrael2013 מספקת מזור והקלה לאנשים בגיל השלישי על ידי סיפוק חיי חברה ואטרקציות מגוונות לשיפור איכות החיים באמצעות אינטראקציות קוגנטיביות במרחב וירטואלי משותף.

על ידי שימוש בטכנולוגית מציאות מדומה הקשיש יכול לטייל בעולם כולו ולחוות חוויות שעולות על כל דמיון בלחיצת כפתור, הקשיש יוכל לצאת למסע בזכרונות העבר ולהפליג משם להרפתקאות מרתקות.

 

פתרונות המציאות המדומה והמשולבת שלנו מעניקים את הפתרונות הטובים ביותר בתחום הבריאות והטיפול הקוגניטיבי, הטיפולים נעשים בהתאמה אישית לכל מטופל מה שמוביל לשיפור דרמטי במצב הרוח וברמה הקוגניטיבית של המטופלים. 

בין הפתרונות שאנו מספקים בתחום תמצאו גם:

  • טיולים וירטואלים בכל העולם
  • מדיטציות, ריפוי בעיסוק, חיזוק המוח ושיפור הזיכרון על ידי תחביבים
  • מפגשים חברתיים משותפים, מופעים והצגות, אופרה, קונצרטים ועוד
  • חוויות המציאות מדומה והמשולבת שלנו מאפשרות להסיח את דעתו של הדייר מסביבתו השגרתית

 

שיפור אורח החיים ותמיכה נפשית
טכנולוגיית המציאות המדומה והמשולבת שלנו משמשת כיום במקומות שונים במטרה להפיג בדידות ולבצע טיפול קוגניטיבי בבני הגיל השלישי מכל הסוגים, מה שמסייע להם להשיג מצב נפשי טוב יותר לאורך חיים בריא ומאושר יותר.

VRisrael2013 עובדת עם טובי המומחים והפסיכולוגיים בייצירת תכנים מתקדמים לשיפור קוגניטיביי ופיזיי, אנחנו ב- VRisrael2013 רואים באפשרות לעזור לקשישים בישראל שליחות אישית וחברתית ראשונה במעלה.


המסע של VRisrael2013 ועמית קיסר מתחיל בשנות התשעים ומשלב בתוכו את כל הידע הטיפולי שנאסף במהלך הדרך הכולל שיתופי פעולה בין המוחות המובילים בתחום המציאות מדומה והמשולבת בארץ ובעולם בתחום הטיפולי, עוד הרבה לפני הנזק הבריאותי והנפשי שנגיף הקורונה יצר.

עקב מצבם של הקשישים בארץ ובעולם שהחמיר מאוד בעקבות נגיף הקורונה אנחנו ב- VRisrael2013 פיתחנו שיטה יחודית במציאות מדומה על מנת להקל את חייהם של הקשישים באמצעות מציאות מדומה ומשולבת, בשילוב הניסיון שצברנו בתחום הרפואי ובאימון קוגנטיבי טיפולי בעזרת מומחים ורופאים אנחנו בהחלט גאים בתוצאות הטיפול החדשני שיצרנו במיוחד עבור הגיל השלישי, תשושי נפש, דיירי הדיור המוגן, בתי אבות ומרכזי היום לקשיש.

מה הסיבה שקהל הלקוחות שלנו בוחר בנו פעם אחר פעם ?
קודם כל איכפת לנו מבני אדם. בנוסף אנחנו החברה הכי מנוסה וותיקה בישראל, שמנו הולך לפנינו , חשוב לנו לספק פתרון נכון ומועיל, אנחנו נותנים את המקסימום בכל פרוייקט, מתאימים פתרון בתקציב שלכם ושירות הלקוחות שלנו אנושי וסובלני, אנחנו נספק לכם את כל הכלים והמידע משלב האיפיון ועד לשלב ההגשמה.

שיפור אורח החיים בגיל השלישי
טיפול בחרדות, טיפול בדכאון, הפגת בדידות, גירוי חושי ושיפור תקשורת וזיכרון הם רק חלק מהדברים שנוכל לספק לכם, על מנת לקבל מידע נוסף על הפרוייקטים המדהימים שלנו תוכלו להשאיר לנו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם או שפשוט תתקשרו 09-8320333.
 
אולי גם יעניין אותכם:
 

נושאים נוספים שאולי יעניינו אתכם:
 

שיקום במציאות מדומה

בגלל הקורונה: גם הקשישים הופכים לגיימרים

בית החולים רמב"ם יבצע ניתוחים בעזרת מציאות מדומה

כיצד הדרכות במציאות מדומה יכולות להשפיע על מערך ההצלה

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.