לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
ממש כמו שסיפרנו לפני מספר חודשים daydream בדרך אליכם.
אתמול בלילה הייתי צמוד לשידור שבו גוגל הציגה את החידושים האחרונים שלה.
אתמול מבחינתי, זה לא הייתה השקה רגילה ולמרות שגוגל הציגה את הסמארטפונים החדשים שלה מדגם 
Pixel ולמרות שמדובר בסמארטפון הראשון מבית גוגל, אנחנו עוסקים במציאות מדומה ולכן על זה נדבר.
 
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
ההכרזה של גוגל על מערכת הפעלה חדשה למשקפי מציאות מדומה מבוססי אנדרואיד, הושקה בהצלחה ואיתם משקפי מציאות מדומה מדגם גוגל קארדבורד משופרות.
גוגל הציגה לא רק את משקפי המציאות מדומה שלה ומערכת ההפעלה המדהימה daydream, גוגל השיקה גם שלט חדש למציאות מדומה בסמארטפונים שאמור לשמש גם כג'ויסטיק וגם שלט לשליטה במכשיר.
חשוב לציין שעד היום משחקי הקארדבורד היו פשוטים יחסית אבל עכשיו יתחיל מפץ של חברות גדולות שיפתחו את תחום המציאות מדומה עוד יותר, בקרוב מאוד לכל אחד מאיתנו יהיו משקפי מציאות מדומה שמעבר למשחקים, מוזיקה וסרטים תוכלו גם לעבוד, לקבל תמיכה מבעל מקצוע ועד טיפול פסיכולוגי או רפואי, נוכל לטייל בעולם ולראות את המקום ממש כמו שהיה פעם בלייב ולחיות את ההיסטוריה של המקום, יהיה לנו מדריך צמוד לטיול שיסביר לנו על המקום שבו נהיה, אני ממש ממליץ למי שרוצה לדעת איך יראה העולם בעוד חמש שנים מהיום, להכנס לסדרת הכתבות הבלעדיות שלי בנושא: איך יראה עולם המחר במציאות מדומה.
המשקפיים החדשים של גוגל גם ממש קלות מאוד ושוקלות רק 200 גרם, חשוב לציין שגוגל הקימה חטיבת ענק בתחום המציאות מדומה ובעקבות אוקולוס וגוגל העולם נכנס לעידן חדש
של אינפורמציה זמינה וחברתית בצורה הכי מוחשית שיכולה להיות.
בקרוב תוכלו לרכוש את משקפי המציאות מדומה החדשים של גוגל בחנות שלנו, אנחנו במציאות מדומה ממשיכים לעקוב ולעדכן אותכם על המציאות של מחר כבר היום.