098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
סוני 4 פרו או סוני 4 ? מה עדיף
מיקרוסופט ממציאה את חלונות מחדש
מציאות מדומה זה גם טעים ?
אולי גם יעניין אותכם:
פלטפורמת daydream 2 של גוגל, פשוט גדולה מהחיים ויש הרבה למה לצפות. כבר היום ניתן למצוא את אפליקציית YouTube VR הרשמית ב- daydream 2, והרבה מאוד ספקי תוכן גדולים.
ניתן לעשות שימוש ב -DAY DREAM גם במשקפי המציאות מדומה של Gear VR.
מאז  2018, daydream 2, שוברת את המונופול שהיה ל- סמסונג גיר.
הממשק של daydream 2, מתפקד באותה צורה כמו ב- בגיר וי אר, במקום לשים למשתמשים מסך שטוח מול הפנים, ב- daydream 2, מניחים אותכם בתוך סלון וירטואלי עם מסך גדול תחת המעטפת של אח וסלון, המציע את כל ספריית הוידאו של נטפליקס.

חברה נוספת שמשתפת פעולה ב-  daydream 2, היא חברת HBO, זהו נצחון גדול עבור הפלטפורמה daydream 2 של גוגל.
למרות שמדובר בשירותים ותכני VR, עדיין HBO ו- Netflix מציעים תוכן שטוח רק לעת עתה, הדלת פתוחה בבירור לתוכן וידאו מקורי ל- VR, מכל אחת מהן בעתיד הלא רחוק.
חברה נוספת שמשתפת פעולה, היא האפליקציה Next VR, מה שטוב לגוגל, זה הבלעדיות על האפליקציה ובכך ניתן לצפות כיום ב- NEXT VR רק ב- daydream 2.
NEXT VR, היא האפליקציה היחידה המציעה וידאו ב- VR, גם ב- 360 מעלות, ו- 3D. הספריה עוד קטנה, אך הולכת וגדלה, NextVR, מתמקדת במיוחד סביב ספורט ואירועי מוסיקה.
NEXT VR, גם מציעה את ההזדמנות לצפות בשידורי VR לשידורים חיים, כמו משחקי ה- NBA, ועכשיו גם משתמשי daydream 2 יוכלו להצטרף לחגיגה.
daydream 2, היא גם פלטפורמת יוטיוב כמו שאמרנו, שתומכת תמיכה מלאה ב- 360, וכמובן שאנחנו מבינים למה היא בלעדית ל- daydream 2, זהו קלף מנצח ל- Google שמתחרה עכשיו ב- VR Gear של סמסונג. 

עכשיו תוסיפו לכל החברות שכתבתי גם את Hulu VR, Jaunt VR, Littlstar, בתוך daydream 2.
לפי הביקורות, זה די ברור ש- daydream 2, לקחה בהליכה את המקום הראשון בתור המקום הטוב ביותר לצפות בתוכן וידאו VR. 
החברה היחידה שעוד לא חתמה בשום פלטפורמה, זוהי חברת אמזון, שהיא בין הספריות הזרמת וידאו הגדולות בעולם, ועל פי הדיווחים, הפלטפורמות השונות מתחרות בכבדות על הזכות כדי להיות בלעדיות על הפלטפורמה.
במידה ואתם מדמינים צפייה רגילה בעולם המציאות המדומה, תתחילו להתרגל לצפייה חברתית, אז אם אתם רגילים לצפייה בסרטים, טלוויזיה, וספורט בשקט שלכם, תתחילו להתרגל שחברים שלכם ובני המשפחה וגם זרים יהיו איתכם שם.

למרות ההימור הגדול של גוגל daydream 2
 וסמסונג, לא כל חברות הטכנולוגיה רצות לכיוון השידורים ב- VR, בחברות כמו Vive,PSVR, ואוקולוס תוכלו למצוא את Hulu VR ו Jaunt VR, ביינתים המבחר לא ממש גדול, אבל העתיד רק מתחיל.