כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים, ניתן לשלם במזומן בלבד.  09-8320333 רב קווי  מוקד עשרים וארבע שבע. 
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה. 
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.

 
חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
חנות המציאות מדומה סגורה עד להודעה חדשה.
אוקולוס ממשיכה להבטיח דברים גדולים בעתיד
כמו בשנתיים הקודמות אוקולוס עומדת לערוך את הכנס שלה בשם oculus connect שעומד לשמש כמקום מפגש למפתחי מציאות מדומה ונקודה מרכזית להכרזות חדשות בעולם המציאות מדומה.
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
כותב המאמר: רועי אלבז, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
השבוע אוקולוס פירסמה את הלוז (שניתן לראות כאן) לכנס והוא די נרחב ומרשים.
במשך שלושה ימים אוקולוס תיכננו הרבה הרצאות, סדנאות, דמואים וחשיפות של גדולי התעשייה כרגע, במה שהם מבטיחים שיהיה הכנס הגדול ביותר עד עכשיו, טרנד שנראה לי שימשיך ככל שהתעשייה גדלה בקצב ענק משנה לשנה ומוסיפה יותר ויותר מפתחים לתחום שלוקחים חלק בכנס מדי שנה.
בנוסף לשחרור של הלוז, אוקולוס גם הודיעו שכל הכנס ישודר בסטרימינג חי במציאות מדומה על ידי nextVR. זה כבר צעד קדימה די גדול בהתחשב בזה שיש הרבה חברות גדולות שמתקשות בסטרימינג של סרטונים רגילים, במידה ואוקלוס ונקסט יצליחו לשדר את כל הטקס בשידור חי במציאות מדומה כמו שהם מבטיחים זה יהיה הוכחה מוחצת למה שהם מספרים לנו כבר שנים, vr מוכן להיות חלק גדול ורציני מהעולם שלנו.