098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
שלום לכולם, אני רועי אלבז ובאתי לספר לכם קצת על מה שהיה בתערוכת ces 2017, למרות שהשנה היו פחות התקדמויות פורצות דרך (שסיפרו לנו עליהן) המשקפיים לקחו חלק גדול מאולמות התערוכה והכיחו שהן כאן כדי להשאר.
אז, 2016 הייתה שנה די גדולה למציאות מדומה, רק חודש שעבר סוף סוף קיבלנו את השלטים החדשים של אוקולוס וסוף כל סוף אפשר לקרוא למשקפי אוקולוס ריפט, שנמצאות בפיתוח כבר שנים, מוצר מוגמר. נכון, המחיר כרגע הוא גבוה, אבל במידה ויש לכם את הכסף, כבר בהחלט יש וניתן לרכוש משקפי מציאות מדומה מתקדמים.
תערוכת E3 2017, מה היה שם ?
ריאנה מוציאה את העיינים, אבל באמת!
אולי גם יעניין אותכם:
לאחרונה כבר יש שמועות נרחבות על כך ש- htc מפתחים דגם המשך, ואוקולוס בוודאות עובדים על תשובה לזה, אבל כרגע אנחנו עדיין מעט רחוקים מהיום בו נתחיל לשמוע על זה, אז מה היה למציאות המדומה להראות לנו השנה ?
בעקרון, היה רק דבר אחד גדול לפי דעתי האישית, אבל מה שמדהים בדבר הזה הוא שזה פתח את הדלת לעוד עשרות הכרזות בימי התערוכה, ובוודאות הרבה יותר בחודשיים הקרובים. על מה אני מדבר? htc הכריזו על תוספת לקונסולה לשלהם בשם vive tracker, עיגול עם שלושה קצוות שמזכיר מאוד את השלט, שניתן לחבר על כל חפץ אמיתי וכך להפוך אותו לחלק מהמשחק, נשמע מטורף אבל זה נכון.
תחברו את ה- vive tracker למחבט טניס, הוא יסרוק את המחבט ויוכל להוסיף אותו כחפץ שתשתמשו בו במשחק שלכם, ולפי htc האפשרויות הן אינסופיות, ובעוד אני לא יודע עד כמה טוב החיישן הזה יעבוד עם סתם כל חפץ שתזרקו מהבית, מפתחי צד שלישי יכולים ליצור אביזרים מיוחדים משלהם שנוצרו לעבוד עם החיישן הזה, כך שזה פותח דלת למספר באמת אינסופי של אפשרויות, לאביזרים קלים, נגישים וזולים שמפתחי המשחקים יוכלו להוסיף למשחקי המציאות מדומה שלהם, ולהכניס אותנו למשחק יותר מתמיד.
ראוי גם לציין שאביזר נוסף ל- Htc vive שכל אדם שיש ברשותו את המשקף חולם עליו כבר שנים הוכרז סוף סוף על ידי חברה בשם TPCast, אביזר שיאפשר להשתמש ב- htc vive באופן אלחוטי וההכרזה שלו הגיע עם בונוס קטן ומפתיע ומינוס גדול ולא כל כך מפתיע, הבונוס שהוא יעבוד גם עם הרצועה הנוחה יותר החדשה ש- htc מוציאים והמינוס, שתוכלו לשחק באופן אלחוטי עם האביזר הזה רק עד ל- 90 דקות, אבל למען האמת, רוב האנשים לא עומדים לשחק 90 דקות רצוף בלי לעצור להטעין.
ב- ces השנה הייתה נוכחות גדולה מאוד של מציאות מדומה שממשיכה להצביע על האופן בו המדיום הזה גדל משנה לשנה אך לא כמות גדולה מספיק של הכרזות גדולות כדי להשאיר אותנו מחכים ל- ces שנה הבאה, אבל כן חשוב לציין, שההכרזות שכן נעשו, פותחות את הדלת לגל שלם של הכרזות שעתידות לבוא, למוצרים שזמן הפיתוח שלהם לא יהיה ארוך במיוחד, ואני שומר את התקווה שלי שהמציאות המדומה (בהתחשב בזה שכרגע זה שוק שעדיין קיים במיוחד עבור משחקים) יעשה קאמבק רציני בתערוכת 2017 e3, במיוחד בטקס עיתונאים של ה- pc, שצריך החייאה רצינית בכל מקרה.

כותב המאמר: רועי אלבז, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.