סופרהוט משחק שיכניס אותך למטריקס
גוגל ארץ מעולם לא היה אמיתי יותר
סוף סוף יש גם לאוקולוס שלטים 
אולי גם יעניין אותכם:

איך זה מרגיש להיות במציאות מדומה ?, בקרוב מאוד נדע

כמות הולכת וגדלה של חברות ברחבי העולם, עובדות על פתרונות שונים ל- מציאות מדומה, שיוכלו להכניס אותנו יותר למשחק ולתת לנו כמה שיותר חופש לשלוט על העולם ולהרגיש כמה שיותר אמיתי. חברה בשם axonVR  שכבר כתבנו עליה בעבר, יש כבר את מה שהוא כנראה, אחת מההתקדמויות היותר מעניינות שקיימות כרגע.


החליפה של axonVR   משתמשת בטכנולוגיה של החברה בשם haptX ,שלכאורה מעבירה את התחושה גם של טקסטורה, צורה, תנועה ורטט, וללא ספק, שילוב של כל המרכיבים האלה למכשיר אחד יכולים להפוך כל חווית מציאות מדומה להרבה יותר מציאותית, עשירה ואימרסיבית.
אבל למרות שהמרכיבים מרשימים מאוד מבחינת החומרה, החלק המעניין ביותר כאן, שקושר את הכל ביחד הוא התוכנה. החליפה פועלת בעזרת מנוע physX המתקדם של nvidia, כי לפי המפתחים "חפצים לא רק צריכים להיראות נכון, אלא להרגיש נכון"
בחליפה, המנוע של nvidia משומש כדי לחשב את הכוח שחפץ מחזיר, מה חפצים עושים בזמן התנגשות, להשיג יותר מידע על על גאומטריה של חפץ כשהוא נוגע בעור שלך ועוד, לפי המפתחים המידע שphysX נותן להם ומאפשר להם לדמות הכל, אפילו טקסטורות קטנות כל כך, שבלתי ניתן לראות  עם העין האנושית.
הרעיון של
axonVR  , מרשים, אבל הוא לא משהו שלא שמענו עליו בעבר, מה שבאמת הופך את המוצר הזה לאחד ששוה לעקוב אחריו, התמיכה של nvidia עם המנוע שלהם, באמת יוכלו לאפשר לחליפה הזאת לעשות הרבה יותר מכל מוצר דומה אחר, ואולי אפילו להפוך לחלק אינטגרלי במשקפיים של השחקניות הגדולות, וסביר להניח, שהחברה הזאת תוביל את חוד החנית של כמה מהתקדמויות הגדולות ביותר בתחום הזה.
axonVR   ,עובדים על פתרון לגוף מלא ותחושתי, שעומד לתת לנו את האפשרות להכניס את כל הגוף שלנו למשחק, תוך כדי סיפוק של הרגשת חום וקור בחלקים שונים של הגוף. למוצר, שכרגע אין לו שם, יש קונספט שכל מי שהשתמש עד עכשיו במשקפי מציאות מדומה, חשב עליו. מכשיר שנותן את האפשרות לשלוט על הכל במשחק, ללא צורך להעזר בכפתורים או שלטים, והוא משיג את זה, תוך כדי שילוב של שלדת הליכה לזיהוי התנועה, וחליפת תחושה שתעביר את הסנסציה של קור וחום.