098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

חברת ההייטק מסיאטל תכננה את המהלכים שלה בשקט בשקט מתחת לרדאר ועכשיו היא מפתיעה אותנו בגדול!
חליפת גוף מלאה למשקפי מציאות מדומה גדול!!! על פי המידע שהגיע ממפתחי החליפה המרשימה הזאת, יהיה ניתן לחוש קור, חום, לחץ והליכה אמיתית בעולם המציאות מדומה.
במהלך הניסויים שהחברה ביצעה אנשים ממש היו בגיזה או חלק ממלחמת העולם השנייה במהלך הפלישה לנורמדי.

חכו לפני שאתם מוציאים את הארנק יש עוד זמן לצערנו, מפתחי החליפה אומרים שהדרך למוצר מוגמר עוד יקח זמן וכנראה שהשימוש בחליפה ישמש בהתחלה את תעשיות הסרטים הגדולות. למרות שהחברה שיחררה סארטון המדגים את הטכנולוגיה בהחלט ניתן לראות שעוד יש שיפורים חשובים לעשות, כל דבר גדול מתחיל בצעדים קטנים כפי שלמדתי בחיי. החליפה החדשה תכלול נעליים, כפפות וחליפה מלאה שתגרום לכם להראות כמו ארנולד בשליחות קטלנית.
החליפה עצמה היא סוג של מחשב והחליפה עצמה מתחברת למתקן נוסף שעונה לשם AxonStation מדובר במחשב מרכזי שיודע לנתח את הפעולות בעולם המציאות מדומה ולהשוות את התחושות לעולם הווירטואלי, מטרה נוספת שיש למחשב הנוסף זה למדוד את נפח החדר ולדאוג שלה תתנגשו בקירות, מנהל המיכרות של החברה אנדרו מיטרק אומר שהעלות של יצור הטכנולוגיה היום עומד על סכום של 5000 דולר ליחידה, אבל לדעתו המחיר הסופי יהיה שונה.

לסיכום, למרות שמפתחי החליפה יודעים לספר בגאווה שלא רחוק היום, מומחים מהתחום אומרים שעוד יש לחברה דרך ארוכה לעבור, היי אבל למי איכפת כל עוד זה יהיה בסוף :).
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?