098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
VIVE TRACKER פלא גדול
מה זה ALICE VR ?
הירשמו לניוזלטר שלנו עכשיו.

מיקרוסופט חושפים מיקס ריאלטי Asus Mixed Realiחדש של  Dell
היום ב-Computex, הכנס השנתי בתחום המחשבים בטייפיי, טייוואן, מיקרוסופט חשפו עוד מידע לגבי מה שהם מתכננים להשיק בתחום של משקפי המציאות המעורבת של Windows ברמת המחירים הסבירה, כולל משקפי Asus ועיצוב מעודכן למכשיר של Dell.

 

למרות שפרטים מדויקים לגבי המכשיר והמחיר עדיין לא זמינים לאף אחד מהפיתוחים החדשים, החברה חשפה היום את המשקפיים של Asus שמציגים פאנל כיסוי קדמי, לא עמוס בפרטים, באופן מעניין. מיקרוסופט אומרים בבלוג שלהם שהמשקפיים עוצבו עם רצועת התאמה ארגונומית שיכולה להיות מותאמת היד אחת. החברה מוסיפה כי Asus עובדים עם מיקרוסופט להפוך את המשקפיים ל"מהירים, עוצמתיים וקלים במיוחד", עם שלטים עוקבי תנועה בשש רמות של חופשיות (DOF), בשביל ליצור חוויה מדהימה של מציאות מעורבת שאפשר לשקוע לתוכה.

 

שלט התנועה של Windows 6 DOF נחשף לראשונה בכנס השנתי של החברה Build dev, ועושה שימוש במשקפי inside-out עם טכנולוגיה של חיישני מעקב מיקום.

מיקרוסופט שומרת על כך שמשקפי המציאות המעורבת שלה יהיו זמינים כבר לקראת דצמבר. Acer במחיר של $299 ו-HP במחיר של $329 ניתנים להשגה כעת בהזמנה מוקדמת דרך החנות של מיקרוסופט עבור מתכנתים ומפתחים בארצות הברית וקנדה.
טרם פורסמו המפרטים המלאים על ידי Dell או Asus לגבי המשקפיים הדומות שלהם, אולם לא נהיה מופתעים אם הם ייראו כמו אלה של Acer או HP.
 
המפרט של משקפי HP:
·         שתי תצוגות גביש נוזלי (LCD) ברזולוציה גבוהה של 1440X1440
·         גובה תצוגה של "2.89 אלכסוני (X2)
·         תצוגה קדמית
·         סרט ראש מרופד בריפוד כפול עם לחצן קל להתאמה ליום שלם של נוחות
·         95 מעלות של שדה ראייה אופקי
·          קצב רענון של עד ל- 90 Hz
·         אודיו מובנה ומיקרופון נתמך על ידי חוט 3.5 מ"מ
·         כבל יחיד עם HDMI 2.0 (תצוגה) ו USB 3.0 (נתונים) לקישור
·         כבל 4.00 מ'/0.60 מ' ניתן להסרה
·         מעקב inside-out
 
המפרט של משקפי Acer:
·         שתי תצוגות גביש נוזלי (LCD) ברזולוציה גבוהה של 1440X1440
·         גובה תצוגה של "2.89 אלכסוני (X2)
·         תצוגה קדמית
·         95 מעלות של שדה ראייה אופקי
·         קצב רענון של עד ל- 90 Hz
·         אודיו מובנה ומיקרופון נתמך על ידי חוט 3.5 מ"מ
·         כבל יחיד עם HDMI 2.0 (תצוגה) ו USB 3.0 (נתונים) לקישור
·         מעקב inside-out
·         כבל 4.00 מ'
אולי גם יעניין אותכם:

המשקפיים של Dell עברו שינוי משמעותי מאז שהם נחשפו לראשונה לציבור ב- CES מוקדם יותר השנה, כשכעת הם מביאים עיצוב מחודש של כיסוי הפאנל הקדמי עם חיישן מותאם ורצועת ראש שחורה. מיקרוסופט אומרים שהמשקפיים עוצבו על ידי אותו צוות שיוצר את Premium XPS ו- Alienware PCS. המשקפיים מאפשרים ניתוב של הכבל, כריות ניתנות להחלפה וסרט ראש בסגנון halo עם מצחיה מתקפלת.

 

המציאות המעורבת של מיקרוסופט, שכונתה בעבר "Windows Holographic", היא הפלטפורמה האימרסיבית של החברה, שנבנתה על בסיס משקפי ה- HoloLens AR שלהם. הפלטפורמה מאפשרת סביבת פעולה, בנויה מראש ב- Windoes 10.al שלמעשה מאפשרת למשקפיים תואמות לרוץ על כל אפליקציית UWP - Univeral Windows Platform. מיקרוסופט אומרים ש-20,000 אפליקציות UWP מדהימות כבר ניתנות להשגה למשקפי מציאות מורכבת. מכשירים תואמים, שהוכרזו לראשונה בדצמבר האחרון, כוללים משקפיים של Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus ומותג סיני 3Glasses.

 

לגבי המפרט הטכני של החומרה, מיקרוסופט ואינטל משתפות פעולה על פרטי הפלטמפורמה עבור המשקפיים הללו, על מנת שהם יוכלו להיות מותאמים לתשתיות המוכרות של אינטל הבנויות על גרפיקת HD, לקראת סוף 2017. זה אומר שאין צורך ב- GPU ממוקד באיכות גבוהה, כמו שנצרך ב- Oculus Rift או ב- HTC Vive.