כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
כמו שכבר כתבתי לכם בכתבות קודמות, משקפי מציאות מדומה\רבודה של אפל, זה רק עניין של זמן בעיני רבים, שאלת משקפי מציאות מדומה\רבודה לאפל יהיה ? הפכה להיות שאלת משקפי מציאות מדומה\רבודה אפל מתי ?
נציג של חברת סוני סרטים העולמי, אמר, "שנת 2017 היא שנת המציאות רבודה\מדומה של אפל", אפל תציג בשנה הקרובה את המשקפיים שלה.
מה מתכננת חברת אפל בתחום ה- VR\AR זה רק שאלה של מתי ?
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
תכירו את oculus touch
כזה ג'ויסטיק עוד לא ראיתם!
גוגל ארץ במציאות מדומה, מדהים!
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
על פי שמועות שהגיעו לאוזני מפי יודעי דבר, אפל בפיתוח מואץ של משקפי מציאות רבודה\מדומה כבר שנים ארוכות, ולכן הפתעה מאפל בתחום, זה רק עניין של זמן, כמו כן, אפל רשמה כבר מספר פטנטים בתחום המציאות מדומה.
אותם מקורות שמעדכנים אותי, אמרו, שאפל מתכננת את ההשקה שלה לזמן שיהיה נכון מבחינתם. אבל אני יכול להגיד לכם, ששנת 2017, היא השנה בה נראה משקפי מציאות מדומה\רבודה של אפל בטוח! על פי מה שאני מבין, אפל מסתכלת ובוחנת את הפיתוחים בתחום המציאות מדומה\רבודה ומפתחת מוצר בשל, לנו, נשאר רק לחכות לדליפה של מידע נוסף.