098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

אז מה הוואו הגדול אתם שואלים ? עד לא מזמן היה נראה כאילו אפל בכלל לא לוקחת את נושא המציאות מדומה והמציאות רבודה ומעורבת בצורה רצינית מספיק.

במשך השנים העלתי כתבות בנושא, שאפל מגייסת מתכנתנים של UNITY AND UNREAL אפילו פה בהרצלייה פיתוח.
וגם כתבתי לכם שאפל רושמת פטנטים של מציאות מדומה ורבודה וכמובן MIX REALITY, בקיצור ולעניין, אני מציג בפניכם, בלי הרבה יותר מדי דיבורים, את
apple bridge
- mix reality.
משקפי ar\vr\mR לסמארטפונים של אפל, אבל הפעם
apple bridge! זה לא רק משקפי פלסטיק ועדשות איכותיות, מדובר בציוד נוסף וגלאים שיושבים על המשקף ומתחברים לסמארטפון, שהופך בשניה אחת למציאות מדומה ומעורבת ברמה גבווה ללא צורך במחשב, בואו נראה את הסרטון של אפל ונמשיך מיד לאחר מכן :)

apple bridge - הגשר של אפל לעולמות אחרים ?

וואוווווו, apple bridge ולא אני בדרך כלל לא מתחיל כתבות בווואוווו apple bridge, אוקיי, חשוב לי להדגיש שאני לא כזה מעריץ של אפל, ההפך.
אני זוכר לאפל את האייפון הראשון שהיה לי אייפון 1, ו-2, אבל בשנים האחרונות אפל נגררה מאחור בעולם הסמארטפונים.
אפל כבר לא הכי גדולה ולא הכי חזקה, ומעצמות כמו
סמסונג וגוגל וכמובן עוד כמה חברות ענק היום עברו אותה, גם מבחינת עיצוב, גם מבחינת חומרה, מה שכן, מערכת ההפעלה של אפל נחשבת לטובה מאוד והרבה אנשים מוצאים אותה נוחה ובטוחה.

 

apple bridge, של אפל באות במחיר יחסית זול לאפל וזה מרגש, השינוי הגדול ביותר עבור כל מעריצי המציאות מדומה, זה הפתרון האלגנטי של אפל, שהשתמשה בטכנולגיה דומה לזאת של מיקרוסופט ומשקפי המציאות מעורבת שלה ההולולנס, ובעזרת הסנסורים של המשקף שסורקים את החדר ניתן לוותר לחלוטין על הסנסורים החיצונים, פחות סרבול והרבה יותר טוב, בנוסף במשקפיים החדשים אין צורך במחשב או ציוד יקר, אבל הדבר המעלף ביותר מבחינתי, זה הניידות של המשקף והאפשרות לזוז בכל חלל, בכל גודל, בכל מקום וזה כרגע קיים רק ב- apple bridge.

נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 

אולי גם יעניין אותכם: