098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
זה כבר די ברור שהחלק של גוגל בהחזרת תחום המציאות מדומה לתחייה גדול כמעט כמו של oculus. עם google cardboard הם נתנו לנו שנים לפני שציפינו ובמחירים מדהימים את חווית המציאות מדומה שרצינו ונתנו לכולם את ההזדמנות לנסות את הטכנולוגיה הזאת עם דברים שיש להם בבית. ועכשיו עם השיתוף פעולה שלהם עם lenovo על project tango (כתבה כאן) הם כבר הוכיחו לנו שהשאיפות שלהם גדולות. 
אבל נדמה שיש להם עוד כמה רעיונות.

נדמה שגוגל עוד לא סיימו עם תחום המציאות מדומה
הכל התחיל לפני כמה ימים כשמספר אנשים שמו לב לשומר מקום בgoogle play developer console בשם android VR. כל זה התחיל גל של שמועות שאין לנו באמת טעם להיכנס אליו, מכיוון שלא הרבה זמן אחרי זה פיטר רוהאס (אחד ממקימי engadget, ובהחלט מקור מידע אמין) הודיע בציוץ "אנדרואיד וי אר בהחלט יוכרז שבוע הבא", פשוט מספיק. 
כשהוא אמר שבוע הבא הוא התכוון לתערוכת i/o תערוכת טכנולוגיה ידועה שבה אגב, גוגל הראו את cardboard לראשונה וחילקו את חתיכות הקרטון הקסומות בפעם הראשונה, אז אני לא אתפלא אם זה המקום שבו הם יבחרו להכריז על הפרויקט מציאות מדומה הבא שלהם.
אז מה זה אומר? הניחוש הראשון שהיה לי לא היה מלהיב כל כך, אני חשבתי שכל מה זה אומר זה מערכת הפעלה של אנדרואיד שתעבוד עם מכשירי קארדבורד, בדומה לחנות oculus בgear vr. אבל פיטר רוהאס הבהיר ואמר שמדובר על משקפי מציאות מדומה חדשים לגמרי שלא ידרשו שום מכשיר סלולארי, כנראה יהיו עם חיבור hdmi בדומה לoculus או htc vive. הוא גם בא והוסיף שהמשקפיים יהיו פחות חזקים משני אלה, חדשות רעות עבור המעריצים המושבעים של גוגל אבל אולי ניצוץ של תקווה לאלו עם מחשב חלש מדי על מנת להריץ את הoculus (שלמען האמת, זה חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה). חוץ מזה אפשר רק להניח (ולקוות) שהמשקפיים יגיעו מצוידות עם הטכנולוגיה של פרויקט טאנגו והמצלמות היוקרתיות שלו, זה בהחלט יביא לandroidVR את היתרון שהוא צריך נגד החומרה הגבוהה של valve וoculus.

זה כרגע כל מה שבאמת אפשר להגיד על המשקפיים אבל במידה והציוץ המסקרן הזה לא שיקר לנו בעוד שבוע אנחנו כבר נדע כל מה שיש לדעת על androidVR ואולי אפילו, כמו עם
cardboard נזכה לתאריך יציאה קרוב להפליא, והבטחה להתקדמות הבאה במציאות מדומה.
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?