כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
חברת חיישני תנועה בשם noitam החליטה להשתמש בטכנולוגיה שלה על מנת ליצור חווית מציאות מדומה מרובת משתתפים שנותנת לשחקנים להשתמש, להעביר ביניהם ולשחק עם חפצים מהעולם האמיתי. בסרטון דמו שהחבר הפיקה, הם הציבו מספר שחקנים במעגל עם כל מיני חפצים מהעולם האמיתי ופשוט נתנו להם לשחק עם זה, לזרוק אותם, להעביר אותם, ולמען האמת לעשות מה שהם רוצים.
project alice עובדת על חווית vr מרובת משתתפים

מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך, הטכנולוגיה החדשה יודעת לעשות כל כך הרבה דברים נהדרים למשחקי מציאות מדומה. אבל עדיין יש בעיה בוערת אחת.
נכון לעכשיו, המוצר לא פתוח לצרכנים, אלא רק לחברות.
מחיר המוצר לחברות המעוניינות יהיה 100,000$ והוא מגיע עם עדשות אופטיות איכותיות, מערכת לכידת התנועה של noitam ואת התוכנה שמאפשרת לחבר את זה למשקפיים.
בחברה אומרים שהתוצאה היא חווית vr מרובת משתתפים מדהימה ולמען האמת לא נראה לי שהם טועים, כי הדמו נראה משהים והפוטנציאל עצום (דמיינו איך חברות כמו EA ישתגעו עם משחקי הספורט שלהן). אבל מה יש לחברות לעשות עם הפוטנציאל הזה? ומתי גם אנחנו נוכל להשתמש בטכנולוגיה כזאת בביתנו?
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.