098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

WebAR כמעט כאן והוא כאן בכדי לשנות הכל

לפני כמה שבועות, ראיתי קטע ישן של ביל גייטס מפטפט עם דוד לטרמן בשנת 1995 , מר גייטס הצעיר קידם את ספרו "הדרך קדימה", אבל הוא גם מצא זמן לנסות לשכנע את לטרמן לנסות את הדבר החדש הזה באינטרנט, מפתה אותו עם הצעות של היכולת להזרים אינטרנט של משחקי ספורט ו לשוחח עם חובבי רכב מותאמים אישית אחרים. הקליפ נראה מיושן בפראות עשרים ושלוש שנים עברו, אבל מכיל כמה הקבלות unmistakeable לגל הבא של הטכנולוגיה. כמו האינטרנט, אנחנו רק מגרדים את פני השטח כשמדובר באפשרויות של המציאות המורחבת. וכמו האינטרנט המוקדם, המציאות המשופרת עוד לא מתאימה למשתמש הרגיל. גם האינטרנט התפתח רק כאשר הוא הפך לנגיש וקל, אנחנו על סף הרגע הזה עבור AR.

WebAR, מאפשר למשתמשים לתקשר עם AR באמצעות דפדפן סלולרי. בדומה ל- ARKit ול- ARCore, ניתן להשתמש באותן יכולות באמצעות דפדפן נייד, והצרכנים יוכלו לשחק במשחקים, לראות מידע ולטפל בתוכן מבלי להוריד דבר מה נוסף, ובכך למנוע אחד המכשולים הגדולים ביותר למציאות המוגברת עד כה. עבור כל תוכנה ויראלית כמו פוקימון ,על פי כמה מקורות רציניים הטכנולוגיה מדהימה!, זה צריך להיות זמין יותר עבור הצריכה ההמונית עד סוף השנה הבאה מקסימום.

בשימוש במציאות מוגברת ניתן להוסיף שכבה דיגיטלית על גבי העולם הפיזי והתהליך הופך להיות קל כמו לחיצה על קישור. אחת הבעיות הגדולות ביותר עם האינטרנט הנוכחי היא כי ככל שהיא משתפרת על הדרכים הישנות שבהן מצאנו מידע, אנחנו עדיין צריכים לקרוא את הנתונים על ידי חיפוש, ולא שזה בא אלינו בצורה חלקה. המידע  גם לא משולב בכל מקום לתוך הסביבה שלנו, כמו כל מי שהיה בתחנת אוטובוס וראה לוח זמנים בטלפון , רואה שהטלפון אומר לך שאוטובוס מגיע, ואז אתה מסתכל למטה ברחוב והוא ריק. 

כאשר AR יהיה זמין באופן נרחב, נוכל לא רק לחפש את מה שאנחנו צריכים, אלא לראות אותו כאובייקט פיזי ממש מול העיניים שלנו. זה מייצג שינוי עמוק כיצד נוכל לראות נתונים וליישם אותו על חיינו. למשל, דמיינו שמישהו רוצה לעשות דיאטה בריאה יותר, אבל אולי הוא גדל במשק בית שבו זה לא היה בראש סדר העדיפויות. זה דבר אחד לראות רשימה של מזונות טובים וללכת לטיול למכולת, אבל זה הרבה יותר חזק להיות מסוגל ללחוץ על קישור מהרופא שלך, להחזיק את הטלפון מול המקרר שלך, ולראות איל זה יראה מלא  בפירות וירקות. אתם יכולים גם להקיש כדי לבצע שינויים אם מזונות מסוימים, ולאחר מכן, כאשר אתה מוכן, אתה לוחץ על הכפתור ומתחבר להזמין דרך שירות משלוח המכולת המועדפת עליך. ראייה היא אמונה, וזה מניע רב עוצמה - למשל תוכנץ Modiface, מאפשרת למשתמשים "לנסות" איפור, מדווחים על גידול של 80 אחוז בהמרות עבור צרכנים המשתמשים בטכנולוגיה.

AR באינטרנט פירושו למשתמשים אינטראקציה עם התוכן בצורה הטובה ביותר. אם אתה בוהה בטלפון ווגולל, קשה לדברים לתפוס את העין שלך - כאשר המידע מוקרן על העולם האינטראקטיבי, אתם יכולים להתעסק עם זה בצורה הוליסטית יותר. לקמפיינים של AR יש זמן ממוצע של 75 שניות - פי 2.5 מהממוצע של מודעות רדיו או טלוויזיה, וכמובן הרבה יותר מהמיקרו-שניות כאשר מישהו גולל עמוד אינטרנט. בשביל הלומדים החזותיים, זהו צעד מאסיבי קדימה - כשאנו מתרחקים מהטקסט המבוסס על טקסטים ומשהו יותר קונטקסטואלי ואינטראקטיבי, זה ייתן לאנשים עם סגנונות למידה לא מסורתיים יתרון מסיבי. (אני בניהם)

הדבר המלהיב ביותר בכל זה הוא שאנחנו על צוק של דרך חדשה לצרוך ולספק מידע, ואין לנו מושג לאן הוא הולך מכאן. לאחר WebAR פתוח לכל הצרכנים והמפתחים, האפשרויות יהיו אינסופיות. בעוד עשרים שנה מעכשיו, אנחנו צפויים להביט אחורה ולצחוק על כמה פשוטים היו הרעיונות המוקדמים שלנו - וכיצד הם נראו מהפכניים באותה עת.
נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.

 

oculus go כל מה שרציתם לדעת
הסדרה העולם המטורף כל מה שגיימינג
oculus santa cruz בקרוב ?
אולי גם יעניין אותכם: