098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
MIX REALITY יהרוג את הסמארטפון
מה זה GRAV LAB ?
הצמיד MYO שליטה מהשרירים
אולי גם יעניין אותכם:

רופאי עיניים יכולים מעתה לרשום טיפול לבעיית עין עצלה בעזרת מציאות מדומה למשתמש הביתי
Vivid Vision מציעה טיפול מבוסס מציאות מדומה להפרעות עין עצלה. מאז שנת 2015، יכולים אופטומטריסטים להשתמש בטיפול המוצע על ידי החברה.
Vivid Vision הכריזה השבוע על הצעה עבור טיפול מבוסס תוכנה/חומרה, אשר ירחיב את הטיפול הביתי של בעיית העין העצלה.           

Vivid Vision (מקודם Diplopia) אשר נוסדה  על ידי ג'ימס בלהה ((James Blaha בשנת 2013 , הוא טיפול בהפרעות עין עצלה בעזרת המציאות המדומה  - בעיה המאופיינת בכך ששתי העיניים לא משתפות פעולה באופן נורמלי על מנת להשיג ראיה דו-עינית  חדה. הטיפול, אשר מזווג זוג אוזניות  ותוכנה מיוחדת, על מנת לסייע לעיני החולה ללמוד כיצד לעבוד יחדיו באופן מדויק - הינו לפי  Vivid Vision,  זמין כעת ביותר מ-100 מרפאות.
 
השבוע הכריזה החברה על הצעת Vivid Vision Home, אשר מרחיבה את הטיפול לתוך בתי הלקוחות. הטיפול עדיין מצריך מרשם מאופטומטריסט, כלומר אינך יכול יכול להוריד את התכנה לאוזניות המציאות המדומה אשר בביתך, ברם אולם האופציה הביתית מאפשרת טיפול יותר נוח וגמיש, בתקוה שבכך יעלו אחוזי ההצלחה.
מנכ"ל Vivid Vision, ד"ר בריאן דורנבוס (Dr. Brian Dornbos) מתייחס לטיפול התוך ביתי כ-"מרחיב טיפול, מכיוון שזה תוסף גדול לטיפול המשרדי".   
Vivid Vision טוענים כי הטיפול שלהם יעיל כנגד אמבליופיה, סטראביסמוס והתלכדות בלתי מספקת. התוכנה פועלת על ידי הגברת הגירוי החזותי של העין החלשה, תוך כדי הקטנת הגירוי החזותי של העין השלטת (דבר המושג בקלות יחסית בעזרת אוזניות המציאות המדומה, תודות לכך שהמכשיר מציג באופן נורמלי תמונות שונות לכל עין). דבר זה מושג תחת מסווה, המוטמע במשחקי המציאות המדומה, כאשר השחקן רואה סימני משחק מרכזיים בעין החלשה, דבר הגורם למוח השחקן להישען בעיקר על מידע המגיע מהעין החלשה.
 
מבט לצורה בה משוחק המשחק 
 
מחקר על הטיפול של Vivid Vision בעין העצלה  בעזרת המציאות המדומה, אשר פורסם בעבר בחודש יוני בעיתון העמית Biomed Journal of Ophthalmology, מציג תוצאות חיוביות מקדימות,  אשר "מעידות על הפוטנציאל לטיפול חדשני באמבליופיה בגיל ההתבגרות". הטיפול המבוסס על המציאות המדומה, הינו חלופה לטיפולים אחרים בבעיית העין העצלה, כמו רטיות  וטיפות עיניים.
 
רופאי עיניים המציעים את הטיפול ב- Vivid Vision Home, מעריכים את החולים תוך כדי תרגול, על מנת לראות אם הטיפול אכן מתאים, והיה וכן, הרופאים רושמים את הטיפול מבוסס החומרה, אשר יכול להיות מורץ דרך אוזניות Rift, Vive, ו-Gear VR. במקרה כזה, הרופאים יכולים לעקוב מרחוק אחר התקדמות החולה. 


תורגם על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.