חפש
ההודעה המשמעותית ביותר של חברת HTC מ- CES 2017, היתה ה- Tracker Vive, מדובר בהתקן חדש שמכניס את כל האביזרים שבחלל החדר למשחק.
בעזרת
Tracker Vive, יוכלו המשתמשים לעקוב אחר אובייקטים נוספים, בתוך המציאות מדומה, יש פוטנציאל מדהים ליישומים חדשניים באפליקציות ובמשחקים לצרכנים, מה שיהפוך את המציאות מדומה למעשה ל- מערכת אקולוגית VR, שבו ממש נוכל להעביר חוויה מרשימה ואמיתית.
דן אובריאן מנכ"ל Vive ואחראי על Tracker Vive של חברת HTC של אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, נאם במהלך הצגת המוצר החדש Tracker Vive, ודיבר על הדגש של HTC לגידול אקולוגי כבר בשנת 2017 עם Tracker Vive החדש שלהם.
בעזרת הגלאים החדשים של
Tracker Vive, חברת HTC תוכל לדעת על ההרגלים שלנו ואיך אנחנו משחקים ונעים בעולם המציאות מדומה, אבל כמו שאתם יודעים גם תהיה לנו מצלמה בסלון וגלאים שיעקבו אחרי כל תנועה, לכן חברות הטכנולוגיה עובדות על מערכות הבטחת מידע טובות יותר.
Vive Tracker של HTC אחת ההכרזות המענינות ב- CES 2017
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
Vtime לפגוש חברים במציאות המדומה
OMNI פשוט ללכת על זה
osvr רוצה לשלוט על השוק המסחרי
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אובריאן, היה אמור להיות המנהל העולמי של הפרטיות, הגנת הצרכן ואבטחה המידע עבור Tracker Vive, נושא הפרטיות, זהו נושא חשוב ראשון במעלה, לדברי אובריאן, פרטיות ברמה הגבווה ביותר זאת המטרה של חברת HTC העולמית. 
אובריאן אומר שיש שלוש שכבות שונות של אבטחה: הגנה של מערכת ההפעלה, תוכנת מנהל ההתקן המפעילה את החומרה VR, ולבסוף מפתחי יישומים, ישנם שיקולים פרטיים בכל שכבה, וזה תלוי גם במפתחים לשמור על הצרכנים שלהם.
אובריאן אומר, שמכיוון שמצלמות נכנסות לתוך הבתים, נושא ההבטחה הוא החשוב ביותר עבורם, חברת HTC ואחרים ימשיכו לשבת עם רגולטורים וממשלות לאורך 2017, להסביר מושגים קריטיים, יש כמה שיטות להגנה על מידע, מכיוון שהמציאות מדומה היא עולם ממש כמו העולם הזה והאינטרנט, יש לחוקק חוקים חדשים בנושא פרטיות.