098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

Tactical Haptics, חברה חלוצית בתחום המשוב הפיזי, פיתחו שיטה על מנת ליצור תחושות משכנעות ויותר אמיתיות מהשלט הרגיל של אוקולוס או htc vive (לטענתם), החברה הצליחה לגביי לפני מעל לשנה 2.2 מיליון $, כדי ליצור ערכת פיתוח של הבקרי VR החדשים.

Tactical Haptics, היא אחת מהחברות כיום בתחום השלטים לתחום ה- VR. החברה הייתה, בין חמש החברות המובילות בכנס ה- GDC,  שם הציגה את הטכנולוגיה החדשה שנקראת "גריפ תגובתי".החברה יצרה עבור חברת razer, בקרי שלטי אלחוטיים עוד הרבה לפני שחברת htc vive או אוקולוס ריפט התחילו בפיתוח שלהם. 

HTC VIVE בקרוב אלחוטי
ראש בראש הדגמים המובילים
האוזניות של אוקולוס שוות כל שקל
אולי גם יעניין אותכם:

מדובר בשיטה חדשנית של משוב פיזי שמשמש בכדי ליצור כוחות 'תחושה' בידיים, המחקים את פעולת האובייקט  במשחק, כנגד כף היד. וממש כמו בידית של אקדח, או חרב, כאשר הוא בא במגע עם האויב, האפקט הוא ייחודי ומשכנע, מרשים באינטראקציות קרב, ובמקרים רבים, מרגיש יותר אותנטי מאשר ג'ויסטיק רגיל
.
Tactical Haptics, עובדת כבר משנת 2013 על פיתוח ואפליקציות מתאימות, החברה ניסתה בתחילת דרכה את מזלה ב- kick starter אבל לאחר שלא הצליחה לגייס את הסכום המבוקש, החברה לא אמרה נואש, והמשיכה בגיוס כספים בדרכים אחרות מה שהוכיח את עצמו בהמשך. 

כיום החברה נמצאת בשלבים אחרונים לפניי השקה של קונטרולר שיעבוד בכל קונסולה קיימת.

החברה טוענת, שיצרו ערכת מפתחים, כולל מיני-משחקים, עבור מפתחי המשחקים עצמם ב-  VR כדי שיוכלו לשלב כבר עכשיו את בקר השליטה.

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.