חפש

Tactical Haptics, חברה חלוצית בתחום המשוב הפיזי, פיתחו שיטה על מנת ליצור תחושות משכנעות ויותר אמיתיות מהשלט הרגיל של אוקולוס או htc vive (לטענתם), החברה הצליחה לגביי לפני מעל לשנה 2.2 מיליון $, כדי ליצור ערכת פיתוח של הבקרי VR החדשים.

Tactical Haptics, היא אחת מהחברות כיום בתחום השלטים לתחום ה- VR. החברה הייתה, בין חמש החברות המובילות בכנס ה- GDC,  שם הציגה את הטכנולוגיה החדשה שנקראת "גריפ תגובתי".החברה יצרה עבור חברת razer, בקרי שלטי אלחוטיים עוד הרבה לפני שחברת htc vive או אוקולוס ריפט התחילו בפיתוח שלהם. 

Tactical Haptics משנים את כללי המשחק.

HTC VIVE בקרוב אלחוטי
ראש בראש הדגמים המובילים
האוזניות של אוקולוס  2017 שוות כל שקל
כדי לכם לבקר באתר החברה: https://tacticalhaptics.com/
כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל 2013.
 
 
אולי גם יעניין אותכם:

מדובר בשיטה חדשנית של משוב פיזי שמשמש בכדי ליצור כוחות 'תחושה' בידיים, המחקים את פעולת האובייקט  במשחק, כנגד כף היד. וממש כמו בידית של אקדח, או חרב, כאשר הוא בא במגע עם האויב, האפקט הוא ייחודי ומשכנע, מרשים באינטראקציות קרב, ובמקרים רבים, מרגיש יותר אותנטי מאשר ג'ויסטיק רגיל
.

Tactical Haptics, עובדת כבר משנת 2013 על פיתוח ואפליקציות מתאימות, החברה ניסתה בתחילת דרכה את מזלה ב- kick starter אבל לאחר שלא הצליחה לגייס את הסכום המבוקש, החברה לא אמרה נואש, והמשיכה בגיוס כספים בדרכים אחרות מה שהוכיח את עצמו בהמשך. 

כיום החברה נמצאת בשלבים אחרונים לפניי השקה של קונטרולר שיעבוד בכל קונסולה קיימת.

החברה טוענת, שיצרו ערכת מפתחים, כולל מיני-משחקים, עבור מפתחי המשחקים עצמם ב-  VR כדי שיוכלו לשלב כבר עכשיו את בקר השליטה.

תגובת החברה: "הבקר החדש שלנו לא נועד על מנת להתחרות ב- htc vive ואוקולוס ריפט, המטרה של הבקר שלנו הוא להציע שכלולים נוספים לבקרים הקיימים".

"אנחנו יכולים בהחלט לומר, שאנחנו בשיתוף פעולה עם SteamVR.