לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש

Tactical Haptics, חברה חלוצית בתחום המשוב הפיזי, פיתחו שיטה על מנת ליצור תחושות משכנעות והרבה יותר אמיתיות מהשלט הרגיל של אוקולוס ו htc vive, החברה הודיעה היום, שהיא הצליחה לגייס 2.2 מיליון $, כדי ליצור ערכת פיתוח של בקר VR חדש,  שיוסיף לנו גם תחושה בג'ויסטיק שלהם.
Tactical Haptics, היא אחת מהחברות המובילות כיום בתחום השלטים לתחום ה- VR. החברה הייתה, בין חמש החברות המובילות בכנס ה- GDC,  שם הציגה את הטכנולוגיה החדשה שנקראת "גריפ תגובתי".החברה יצרה עבור חברת razer, בקרי שלטי אלחוטיים עוד הרבה לפני שחברת htc vive או אוקולוס ריפט התחילו בפיתוח שלהם. 

Tactical Haptics משנים את כללי המשחק.

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
HTC VIVE בקרוב אלחוטי
ראש בראש הדגמים המובילים
האוזניות של אוקולוס  2017 שוות כל שקל
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אולי גם יעניין אותכם:

גריפ תגובתי, זאת שיטה חדשנית של משוב פיזי שמשמש בכדי ליצור כוחות 'תחושה' בידך, המחקים את פעולת האובייקט  במשחק, כנגד כף היד. וממש כמו בידית של אקדח, או חרב, כאשר הוא בא במגע עם האויב, האפקט הוא ייחודי ומשכנע, מרשים באינטראקציות קרב, ובמקרים רבים, מרגיש יותר אותנטי מאשר ג'ויסטיק רגיל, של קונסולות מציאות מדומה שכבר בשוק.
Tactical Haptics, עובדת כבר משנת 2013 על פיתוח ועבודה על אפליקציות מתאימות, החברה ניסתה בתחילת דרכה את מזלה ב- kick starter אבל לאחר שלא הצליחה לגייס את הסכום המבוקש, החברה לא אמרה נואש, והמשיכה בגיוס כספים בדרכים אחרות מה שהוכיח את עצמו בהמשך. 
כעת החברה מודיעה, כי הם כבר גייסו 2.2 מיליון $, כדי ליצור ערכת פיתוח של בקר סופי ומתקדם לצרכן, שיעבוד בכל קונסולה קיימת.
החברה טוענת, כי הכספים ישמשו כדי ליצור ערכת מפתחים, כולל מיני-משחקים, עבור מפתחי המשחקים עצמם ב-  VR כדי שיוכלו לשלב כבר עכשיו את בקר השליטה.

בדיוק איך הטכנולוגיה שלהם עובדת לא ברור (כי זה סודי), אבל לאור טכנולוגיות מעקב אחרות של המתחרים, המועסקים על ידי חברות כמו HTC VIVE ואוקולוס ריפט, יהיה מעניין לראות מה באמת הקטע.
כשפניתי לחברה במכתב, על מנת לקבל קצת יותר מידע זאת הייתה התגובה:
הבקר החדש שלנו לא נועד על מנת להתחרות ב- htc vive ואוקולוס ריפט, המטרה של הבקר שלנו הוא להציע שכלולים נוספים לבקרים הקיימים.
אני יכול לומר, שאנחנו בשיתוף פעולה עם SteamVR, וכבר עכשיו יש התקדמות רצינית.
עם זאת, להגיד בדיוק איך הטכנולוגיה שלנו תתמשק אם steam vr מוקדם להגיד, יש כמה כיוונים מאוד מענינים.