לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש

HTC מתכננת להציע, אביזר שדרוג אלחוטי עבור Vive שנוצר על ידי חברת TPCAST. ההשקה תהיה כנראה בתחילת 2017, עם הזמנות מראש החל מיום שישי, HTC טוענת שהמכשיר יבטל את החיבור הישיר למחשב וללא כל הבדל בולט באיכות המשחקים.
הידיעה דווחה לראשונה, על ידי UploadVR, גם הטכנולוגיה של הסוללות מתקדמת במיוחד, שנוצרו במיוחד על ידי חברת TPCAST, את החברה קנתה HTC כחלק ממערך ההשקעות של Vive X. המכשיר מופיע לצד אבזרי Vive הרשמי אחרים באתר HTC Vive הסיני, גם אנחנו במציאות מדומה ישראל, עובדים עם החברה בסין. (אנחנו באסיה)

TPCAST, בקרוב הקונסולות מציאות מדומה שלכם אלחוטיות

מכשיר ה- TPCAST  יושב ממש על הרצועות של משקפי המציאות מדומה HTC VIVE, בתוך כיס בחלק האחורי, ב- TPCAST עצמו, סוללה קטנה המפעילה מודול שידור עליון, אשר מתקשר עם המחשב המארח, המחשב המארח, שולח נתוני מעקב ומקבל נתונים בזמן אמת בסטנדרט גבוה.
לא ברור עדיין, אם המכשיר יוכל לשדר את framerate המלא 90 FPS, כי במשקפי ה- Vive פועלות אוזניות שפועלות בתדר דומה ולכן יהיה מעניין לראות, איך רוחב הפס ישפיע על האיכות.
הסוללה מספיקה ל -1.5 שעות של משחק, אם כי יש תוכניות למכור סוללה גדולה יותר במועד מאוחר יותר, את הסוללה נוכל ללבוש על הגוף בצורה נוחה. לדברי אלווין, נשיא Vive ב HTC, האבזר Vive האלחוטי TCPAST "יכול לשפר באופן משמעותי את חווית ה- Vive" ביטול הכבל "ללא הבדל בולט" בביצועים חזותיים במשחקים, תהפוך את החוויה למדהימה במיוחד.

טכנולוגיית שידור וידאו אלחוטית בסביבה כבר זמן רב, אבל חברות VR גדולות כמו אוקולוס ו HTC Vive אמרו בעקביות, כי טכנולוגיות קיימות לא יכלו לעמוד במשימה של אספקת השהיה נמוכה מספיק, ואיכות מספיק גבוהה לשימוש במציאות מדומה. עם זאת ההסבה של הטכנולוגיה הקיימת ל- HTC היא עניין גדול, שיכול לבשר על השלב הבא בתחום המציאות מדומה.
ניתן להזמין את ההתקן
TPCAST מראש, בחנות מציאות מדומה ישראל, ותקבלו את המכשיר ביום שנקבל אותו בישראל.
החברה מייצרת את
TPCAST בסין ולכן המחיר נקבע ביואן, מה שיוצא בערך 220 דולר $, האבזר עדיין אינו נמכר על ידי  HTC בארה"ב. תאריך השחרור עבור מכשיר ה- TPCAST לא ידוע, אבל החברה הודיעה, שהמכשיר ימכר בתחילת 2017.

האם לplaystation vr יש מקום נגד אוקולוס וhtc

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
רובי מציאות מדומה
star vr בקרוב בבתי הקולנוע
כל מה שצריך לדעת על מצלמות 360
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אולי גם יעניין אותכם: