כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.

אביזר שדרוג אלחוטי עבור HTC VIVE וגם לאוקולוס ריפט שנוצר על ידי חברת TPCAST,  חברת TP CAST מבטלת לכם את הכבל הנורא.

הטכנולוגיה מבוססת סוללות מתקדמת במיוחד, שנוצרו במיוחד על ידי חברת TPCAST, את החברה קנתה HTC כחלק ממערך ההשקעות של Vive X. המכשיר מופיע לצד אבזרי Vive, לצד המוצר הרישמי של VIVE.

TPCAST, הופכת את המציאות מדומה שלכם אלחוטיות

מכשיר ה- TPCAST  יושב ממש על הרצועה של המשקפיים, הסוללה עצמהיושבת או נתלת בכיס או על חגורה, משדר ה- TPCAST עצמו, מתקשר עם המחשב המארח, המחשב המארח, שולח נתוני מעקב ומקבל נתונים בזמן אמת בסטנדרט גבוה.

הסוללה מספיקה ל -2.5 שעות של משחק, אם כי יש תוכניות למכור סוללה גדולה יותר במועד מאוחר יותר, את הסוללה נוכל ללבוש על הגוף בצורה נוחה. לדברי אלווין, נשיא Vive ב HTC, האבזר Vive האלחוטי TCPAST "יכול לשפר באופן משמעותי את חווית ה- Vive" ביטול הכבל "ללא הבדל בולט" בביצועים חזותיים במשחקים, הופכת את החוויה למדהימה במיוחד.

ניתן להזמין את ההתקן TPCAST, בחנות מציאות מדומה ישראל.

האם לplaystation vr יש מקום נגד אוקולוס וhtc

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
רובי מציאות מדומה
star vr בקרוב בבתי הקולנוע
כל מה שצריך לדעת על מצלמות 360
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אולי גם יעניין אותכם: