098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

תכירו את המתאם האלחוטי של TPCAST VIVEבמקום להשיק גרסה חדשה של VIVE, החליטו ב- HTC להשיק סדרה של אביזרים מאושרים ורשמיים, ב-2017 שישפרו את המוצר הקיים. הציפייה הגבוהה ביותר מצד הלקוחות - בשל העובדה שהוא כבר נחשף בשנה שעברה - היא למתאם האלחוטי TPCast, שמאפשר להשתמש במשקפיים בלי לדאוג לכבלים שמשתרכים בין המשקפיים למחשב.
 
המאפיין הבולט ביותר של Vive - החיישנים לרוחב חדר מלא, שעוקבים אחר התנועה במרחב האמיתי - נפגעים בשל הכבלים והחוטים. קל להיתקל באחד מהם ולמעוד כאשר הולכים בחדר במהלך משחק, או להימנע מתנועה כאשר הם מתוחים. הסרה של החוטים, אמורה להביא להשלים את החוויה של הדמייה בגודל של חדר, לפחות אם נעשה באופן הנכון.
 
כהוכחה לרעיון, המתאם של TPCast, מבהיר כי אביזר אלחוטי של מציאות מדומה, עם הרמה של Vive הוא בר השגה ואולי אף בלתי נמנע.


 
גיר וי אר מול גוגל קארדבורד
איך יראה העתיד במציאות מדומה ?
אולי גם יעניין אותכם:
ps4vr מה הקטע של פלייסטישן ?
מציאות מדומה בלי מעצורים
 
המתאם של TPCast נראה קצת מוזר. הוא מכשיר קטן, אך חשוב, בצורה של קופסה שחורה, שמשתלב בחלק העליון של רצועת הראש של Vive, ומתחבר לכניסות USB ו- HDMI במשקפיים. למרות שזה נראה שזה אמור להיות כבד, המתאם לא מוסיף משקל משמעותי לראש, לפחות לא בזמנים קצרים.
זה מתפקד בדיוק כמו שזה אמור להיות. בהדמייה של סגנון ירי, לקראת הצגה של מכשיר Vive במעקב היקפי, במהלך השימוש ברובה PP, אי אפשר היה לשים לב לפער בזמן בין התנועות שלנו במציאות ובמשחק. יכולנו לנוע ולהשתמש ברובה, בכל רחבי החדר,  בכל מהירות, וה- TPCast עקב באופן מלא.
 
לפי TPCast, המתאם יוסיף פחות משתי אלפיות השנייה בהמתנה, ובעוד שאנחנו לא יכולים לאשר את זה, לא נראה שהחיבור האלחוטי מעכב את היכולת להשתמש ב-Vive כל עוד החיבור נשאר מלא.
 
כאן דברים  מתחילים להשתבש. בעוד ש-TPCast עובד טוב מאוד בתנאים המושלמים, נראה שהמכשיר רגיש באופן משמעותי. תנועה אחת לא נכונה והחיבור יכול להתנתק, לפחות זמנית, אם נוגעים או דוחפים את המתאם. המשחק לא נעצר או נמחק, ולכן כשהחיבור חוזר אפשר לחזור לשחק. אך החוויה מופרעת.
 
ב-TPCast אומרים כי הפרעות כאלה בחיבור יהיו פחות נפוצות בגרסה הסופית של המכשיר. בנוסף לכך, חווינו בעיות אחרות בחיבור, הרובה בהדמייה לא תמיד הוטען או ירה. אולם, לא היה ברור אם זו הייתה בעיה בשלט, בתוכנה או במתאם.
מציאות מדומה
 
ישנו גם הנושא של הבטרייה של המתאם. המתאם האלחוטי מחובר לבטריה גדולה, שחייבת להיות מאוחסנת בכיס של האדם שמשחק. כאשר שמנו את הבטריה בכיס האחורי של מכנסי הג'ינס, הבטריה הגדולה, שיכולה לעבוד עד 5 שעות, התחממה באופן שלא היה נוח, מהר מאוד.
 
כאשר נחשף המוצר, התלוננו על העובדה שהמתאם הסטנדרטי של TPCast מאפשר לנו רק 90 דקות של משחק. אחרי שימוש במתאם עם הבטריה, קשה להאמין שמישהו ירצה לשחק בזה יותר מ-15 דקות. הגרסה הסופית של הבטריה הסטנדרטית אולי לא תהיה כזו שמתחממת באופן כזה, אך יש סיכוי סביר שהמתאם לא יהיה נוח ללבישה.
 
הגרסה הסטנדרטית של המתאם האלחוטי של TPCast תעלה $250 כאשר היא תושק ברבעון השני של 2017. הגרסה המורחבת תושק בתאריך מאוחר יותר. אם TPCast יכולים לעבוד על הבעיות הללו, המתאם יכול להפוך לאביזר הכרחי. אם לא, לפחות אנחנו יודעים שמציאות מדומה אלחוטית תהיה בעתיד.
יתרונות:
  • קל לחבר ולהשתמש
  • המתנה נמוכה
  • מתחבר היטב למשקפיים
 
חסרונות:
  • בטרייה מתחממת
  • חיבור אלחוטי רגיש מדי
 
לקריאה נוספת: