098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
אולי גם יעניין אותכם:

Superhot VR עכשיו גם באוקולוס קווסט

אני רואה את כל הטירלוגיה של המטריקס עכשיו, כי אני פשוט משחק באחד ממשחקי המציאות מדומה ששחקתי באוקולוס, ואני חייב לציין, אוקולוס שיחקה אותה.

המשחק כרגע בלעדי לאוקולוס ולאוקולוס מגע  superhot vr,  יגרום לכם להרגיש כאילו אתם בעיצומו של קרב כוריאוגרפיה, פעולה, בהילוך איטי, במטריקס הזה אתם הבמאי.

הטכנולוגיה ב- superhot vr  עובדת בהילוך איטי, כשאתם זזים הכל זז, כשאתם עומדים הכל קופא, כשאתם זזים לאט, העולם זז לאט, ככל שאתם זזים יותר מהר, כך המשחק זז במהירות.

גם כשכדורים מתעופפים לכל הכיוונים, יש לכם חופש פעולה כמעט מוחלט בעולם ה- superhot vr, אין דבר העומד בפני האקדח שלכם.

בתחילה, superhot vr לא כל כך מרשים. אתם בלי אקדח רק אגרופים והאוייבים באים אחד אחד ולהם יש אקדח.
כל עוד אתם לא זזים הרבה, אתם יכולים לבחון את המתרחש סביבכם לפני שאתם פועלים. לפעמיםב- superhot vr , סצנה תתחיל עם אקדח המכוון ישירות על הראש שלכם, וזה יכול להיות די מלחיץ, אבל במשחק הזה אין דבר כזה שאין דבר כזה.

התחמקות מכדורים במשחק הזה, מרגיש טבעי לחלוטין ומדוייק בצורה פאנטסטית, פשוט תתנהגו טבעי ותזוזו כמו במציאות, כשמישהו יורה תוכלו תמיד לחמוק מכדורים.

העלילה ב- superhot vr נורא מרגשת, ולא פעם, חזרתי על סצנה רק בכדי לנקום את השלב הקודם.

במשחק תוכלו לאסוף גם חפצים שונים שהשאירו אחריהם האוייבים, ניתן גם לזרוק כמעט כל דבר שמוצאים על האוייב או על הרצפה, כגון: מאפרה, נשק שנגמר לו הכדורים, מהדק, מטף, אהבתי מאוד ש- superhot vr הוגן ובלי כל מיני באגים שמבאסים את כושר הירי שלי ב- באוקולוס קווסט ובהמשך המשחק תקבלו גישה לכל כלי הנשק.

יש מספר סצנות מהנות ומאתגרות במיוחד ל-אוקולוס קווסט, סצנה אחת במיוחד מגניבה בסוף כל אתגר, מה שהופך את המשחק לכיף ביותר. 
בעולם המציאות מדומה של superhot vrב- אוקולוס קווסט, הרגשתי כמו סוג של גיבור פעולה ואני חייב לציין שזה ממש עשה לי את זה.

כאשר אתם הורגים אויב, האובייקטים שהם מחזיקים, עפים במהירות לכיוונכם, מה שהופך לרגעים אדירים של פעולה ופעלולים, כמו למשל, אקדח תקין שעף באוויר בדיוק בזמן כדי לפוצץ את הבחור הזה שעומד להרוג אותך, או סכין שעפה באוויר ואתה תופס אותה בדיוק כדי לדקור את האויב בצוואר.

מכיוון ש- superhot vr מתקיים בעולם של 360 מעלות, הכדורים יגיעו מכל הכיוונים, חשוב להיות מוכן לירי מכל כיוון ממש כמו במציאות, כמה טוב שיש לי אוקולוס קווסט.

ב- superhot vr, כל תנועה חשובה, כל משיכה של ההדק, כל תזוזה של הגוף שלכם, והם משפיעים במשחק הווירטואלי, צריך אגרופים בכדי להתחמק, סכינים, וכדורים להשאר בחיים, והמשחק יזרום איתכם בצורה משמעותית לאמינות של המשחק.

superhot vr מתקיים בעולם של שלושה צבעים, לבן זה העולם, אדום עבור אויבים, ושחורים לנשק.
אויבים הם בצורת אדם, אך הם נטולים כל פרטים כמו פנים או אצבעות, במקום שהם מיוצגים הדמות תוצג בצורה גבישית, אשר נראת כמו בחירה טובה משום שירייה באחד היצורים האלה מסתכם 'בניפוץ' של הראש, יד, או גוף, זה גם מה שעושה את superhot vr די אלים. 
אם כבר מדברים על החלל סביבכם ב- אוקולוס קווסט, בכל פעם שאתם מנקים חדר מאוייבים, אתם תשוגרו בטלפורטציה לחדר הבא וכל חדר שעברתם, יתפוצץ לרסיסים בהילוך איטי, והלבן שמקיף אותכם יכול לשמש עוגן חזותי כדי לסייע למודעות הסביבתית שלכם.

אני בהחלט ממליץ על 
superhot vr במשקפי המציאות מדומה אוקולוס קווסט 1 ואוקולוס קווסט 2 במיוחד.

כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל 2013.