098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
גוגל הכריזה היום על משקפי המציאות המדומה WorldSense Standalone Daydream, הראשונים יהיו בייצור של HTC ו- Lenovo. מה שתומך במכשיר החדש הזה, זה הפוטנציאל למערכת מעקב שהחברה מכנה WorldSense, שתשפר באופן "דרמטי" את המעקב של מכשירי Daydream קודמים.
WorldSense זה מערכת מעקב פוטנציאלית של גוגל, שמוגדרת “inside-out”, זאת אומרת שלא צריך חיישנים חיצוניים, או סמנים, על מנת לעקוב אחרי התנועה של הראש במרחב התלת מימדי. משקפי המציאות המדומה החדשים של Standalone מתופעלים עצמאית לגמרי לפלטפורמה של Standalone והם יעשו שימוש בטכנולוגיה החדשה שתאפשר מעקב מיקום שגוגל מתארת ככזו שתשפר "דרמטית" את החוויה בהשוואה למכשירים קודמים של Daydream (ואנחנו מסכימים, מעקב מיקום טוב הוא רווח משמעותי לנוחות ושקיעה בעולם של המציאות המדומה).
את זה חובה לנסות! google earth vr
tactical haptics תחושות גם ב- VR
אולי גם יעניין אותכם:
קצת על המוצרים החדשים
אותם מכשירים קודמים של Daydream, שנשענו על הטלפונים החכמים הרגילים, יכולים לעקוב רק אחר סיבוב של הראש. מעקב מיקום יאפשר למערכת לזהות את התנועה של הראש ביחס למרחב, כמו תנועות קדימה, אחורה, למעלה ולמטה. מעקב סיבובי ומעקב מיקום ביחד, נקראים לעתים "6 מעלות של חופש" או "6DOF".
מעקב מיקום הושק כבר לפני זמן במשקפיים של PC כמו Rift ו- Vive, אבל הבאה של הטכנולוגיה הזו למשקפי מציאות מדומה ניידים בדרך מעשית, נשארה מאתגרת.
החברות המובילות בתחום המציאות המדומה התמקדו בראייה של מחשב כאמצעי להשיג מעקב מיקום “inside-out”. מערכות כאלה נשענות בעיקר על מצלמות במכשירים על מנת לראות את העולם האמיתי, ואז משתמשות באלגוריתמים כדי לתרגם תנועה של הראש מתוך התמונה של הראש הזז שמתרחשת בעולם האמיתי. נתונים מחיישנים אחרים כמו מדי מהירות וגירוסקופים נכנסים גם הם לחישוב על מנת לקבל מעקב מדויק יותר.
גוגל מכנה את הגישה שלהם WorldSense, ולמרות שעדיין לא ראינו את הטכנולוגיה בפעולה, אנימציה קצרה להסברה, מראה שהיא לא רק מאפשרת את מעקב המיקום “inside-out”, אלא גם ממפה את הסביבה של המשתמש. אפשר לראות את באנימציה שהאובייקטים על השולחן מזוהים על ידי המערכת כחלקים גיאומטריים נפרדים, והמסה שלהם מתעדכנת בזמן אמת כאשר הפרספקטיבה משתנה.
עם שם כמו WorldSense, נראה שגוגל מצהירה שמערכת המעקב תוכל לעבוד בקנה מידה עצום, בלי צורך בסריקה מוקדמת או כיול. אנחנו מצפים לשמוע פרטים נוספים על הטכנולוגיה הזו השבוע ב 2017 O/I אז תתכוננו לשמוע עוד.