098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
Senso Glove כפפה חדשה למציאות מדומה בסמארטפונים

חברת Senso, מציגה כפפת קלט למציאות מדומה המציעה לכל אצבע משוב פיזי ויכולת לדמות הבדלים בטמפרטורה, הטכנולוגיה החדשה מבוססת על המצלמה של הסמארטפון שלכם.
אני זוכר שפעם, חשבנו כולנו שמציאות מדומה אמיתית, זה מציאות מדומה שבה אנחנו רואים את היידים האמתיות שלנו, אבל כפי שמסתבר, פיתוח של טכנולוגיה כזאת יותר מסובך ממה שחשבנו, מתברר כי בניית מכשיר מעקב, על מנת לעקוב אחר המיקום ידיים ואצבעות בחלל תלת מימדי הוא קצת מאתגר.
אף על פי כן, יש לנו כמה פיתוחים מעניינים באופק, חברת Senso מציעה נקודת מבט שונה במקצת, מפיתוחים אחרים בתחום, כגון:   GloveOne ,PowerClaw, מאנוס VR, leap motion ועוד רבים אחרים.
עכשיו אפשר להוסיף לרשימה גם את חברת Senso, ההולכת ומתפתחת, הכפפה החדשה הזו מציעה מערכת IMU 7,  "מעקב מיקום מדוייק ללא פתרונות עצמאיים" - כשהם מתכוונים למעשה למערכת שעובדת מפנימה החוצה (מצלמה קדמית). הכפפה כוללת גם מנועי רטט עבור כל אצבע, וסוללה שיושבת על גב היד של הכפפה של Senso.
כרגע, הטכנולוגיה החדשה עדיין לא כל כך יציבה ממש כמו הטכנולוגיה של leap motion, ללא מעקב מדוייק , איסוף המידע מצטבר באמצעות חיישנים המשולבים בכפפה.
חשוב לציין, שהסיבה שבחברות כמו HTC VIVE ואוקולוס ריפט העדיפו לשחרר את המוצר הראשון שלהם מבוסס על ג'ויסטיקים וסנסורים למעקב ולא להסתמך על טכנולוגיה לא מבושלת.
הולולנס, מעולם לא ראיתם משהו כזה
פרוייקט scorpio יוצא לדרך
אינטל מציגה חזון משולב AR/VR
אולי גם יעניין אותכם:
צוות הפיתוח נראה נחוש, הפתרון שלהם הוא מספיק טוב, אם כי, "בשילוב עם תוכנות מותאמות אישית נכון לרגע זה", בתוכנות מותאמות אישית אומרים המפתחים, אחוזי התקלות של הכפפות כמעט אפס, צוות הפיתוח של Senso,  מספרים שהכפפה מסוגלת לשדר עד 150 "מדידות" לדקה למכשיר המארח, בסביבות 2.5 לשנייה, אמנם זה קצת נמוך, אבל היתרון הבולט, הוא דווקא בסוללה, הכפפות יכולות לשרוד עד 10 שעות משחק באמצעות הסוללה.
המכשיר כבר הוכיח את עצמו, בתערוכות שנערכו ב- tradeshows ו- MWC בברצלונה GDC בסן פרנסיסקו, החברה ממקדת כעת את כל כולה בפיתוח המוצר לשוק המסחרי, הם שואפים להביא לשוק את הכפפות במחיר של 300 $ לכל זוג כפפות בערך.
כתמיד, אני נשאר בראש פתוח עד שיהיה לי בידיים כפפות של Senso, אני להוט כמו כל אחד אחר, אני כבר רוצה לראות את הידיים שלי במציאות מדומה.אולי גם יעניין אתכם ישנם מגוון אביזרים נהדרים שתוכלו לקנות כדי להפוך את חווית המציאות מדומה שלכם לנוחה עוד יותר, סוחפת ועמידה לאורך זמן.


אולי גם יעניין אתכם בגלל הביקוש, התשובה המלאה, למה כולם רוצים משקפי מציאות מדומה קווסט 2


אולי גם יעניין אתכם הדור הבא משקפי המציאות מדומה סוני וי אר PSVR 2 שנחשפה על ידי סוני עבור קונסולת הפלייסטיישן 5 החדשה שלה, תהיה זמינה לקנייה בסוף שנת 2021.הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.