098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

53 משחקים שחברות המשחקים אישרו שיצאו בקרוב לאוקולוס
Osterhout Design Group, הממוקמת בסן פרנסיסקו הודיע היום כי החברה גייסה את הסכום המדהים של 58 מיליון $, בכדי להאיץ את הייצור והפיתוח של מוצרי המשקפים החכמים שלה.
מכשיר הדגל הנוכחי של ODG, הוא משקפי המציאות רבודה Smartglasses R-7, שנמכרות נכון לעכשיו בסכום לא פחות מדהים, של 2,750 $.
במשקפי המציאות הרבודה של ODG, יש זווית ראייה של 37 מעלות בלבד, זאת בהשוואה למרבית משקפי המציאות מדומה הקיימות בשוק ה- VR, היום שנותנות זווית ראייה הרבה יותר גדולה.
משקפי המציאות רבודה של ODG, מכילות חומרה ומחשוב עצמאי אשר פועל בגירסה מותאמת אישית של אנדרואיד 4.4 (Kit Kat) משקפי המציאות רבודה של ODG, מאפשרות למשתמשים להפעיל חבילה של יישומים קנייניים ביישומי headtracking.
נכון לעכשיו מודים בחברה, שזה אולי לא נשמע מרשים במיוחד, אבל ODG שואפת להפוך את קו מוצרי המשקפים החכמים שלהם, לפלטפורמה מציאות רבודה מהטובות בעולם, כך אומרים בחברה.

מה זה מצלמות 360 ?
מתי נראה משקפי VR של אפל ?
גם בית המקדש קיים במציאות מדומה
אולי גם יעניין אותכם:

58 מיליון $ לא הולכים ברגל, לכן החברה משקיעה הרבה מאוד בתוכן, בנוסף להשקעה של זמן וכסף בחברות סרטים גדולות בסין ובארצות הברית.
בין חברות התוכן שבהם השקיעה ODG, ניתן למצוא את 21st Century Fox וגם את Shenzhen O-film Tech Co, החברה בונה את המודל העסקי שלה במיוחד על פרסומות.
"ההשקעה בחברה תתן לנו את הכוח שאנחנו צריכים על מנת לייצור את המשקף הטוב בעולם", להרחיב פטנטים, ולשלם עבור עובדים חדשים, כך אומר נציג בכיר בחברה.
ODG, התמקדה עד היום בפתרונות ארגוניים מותאמים אישית עד לנקודה זו, אך כפי שאומר אותו הבכיר בחברה, הטכנולוגיה מתבגרת ומשתפרת ובעתיד זה יפחית את עלות המוצרים ברמה דרסטית, לכן החברה מתחילה להשקיע גם בשוק הביתי.
בחודש הבא, יהיה חם (למרות שחורף עכשיו) בתערוכת CES 2017,  החברה מתכננת לחשוף את המוצרים האחרונים שלהם, אם כי לא ברור עדיין אם זה יהיה עבור השוק הפרטי או העסקי, או שניהם ביחד.

אין ספק שחברת ODG, בטוחה מאוד בעצמה ויכולה עכשיו להרשות לעצמה דחיפה משמעותית בזכות הסכום הגדול שגייסה, אבל אין מחסור של תחרות, אפילו בשלב מוקדם זה. החברה תהיה כרגע הראשונה להתחרות בחברת META המוכרת בתחום המציאות רבודה שבעצמה גייסה סכום מטורף של 73 מליון $, וחברת Magic Leap שגייסה 1.39 מליארד $.
לכל שלוש החברות מחכה תחרות קשה מאוד למול הענק שהתעורר, מיקרוסופט שמפתחת את משקפי המציאות רבודה הכי טובים בעולם כיום
hololns, מבוססי ווינדוס 10 שמשקעים השקיעו בה עד היום כבר למעלה מ- 472 מליארד $.