098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
אז מה היה שם באוקולוס "קונקט" - oculus connect
אני לא ממש יודע מהיכן להתחיל אז הכתבה אולי תהיה מבולגנת, מה שבטוח שנעבור על כל הדברים החשובים מהכנס החשוב הזה (משווה אותו לאפל).

אז בואו נתחיל במשקפי האוקולוס החדשים שלא צריכים מחשב או סמארטפון, תכירו את oculus 
Quest שהיה עד לא מזמן project santa cruz.

Oculus הציגה את Quest, הגרסה הצרכנית של משקפי המציאות מדומה 'פרויקט סנטה קרוז', שהחברה חשפה לראשונה ב -2016. משקפי המציאות מדומה עצמאים לחלוטין, כלומר הם לא מסתמכים על מחשב אישי, אך עדיין עובדים בטכנולוגית position room scale ומעקב ידים שהופך את משקפי המציאות מדומה החדשים של אוקולוס למשקפי המציאות מדומה שחיכינו להם כל כך בשנים האחרונות.

עוד כשאוקולוס דיברה על הפרוייקט בשנת 2016, היא כבר הציגה ROOM SCALE ומעקב ידיים בניגוד למשקפיים של חברות  מתחרות כגון: Lenovo Mirage Solo או Vive Focus

המחיר של המוצר הסופי כשיצא יעמוד על בסביבות 400 $ בארצות הברית עבור דגם ה- 64GB, והכוונה על פי החברה להשיק באביב 2019.


 
משקפי המציאות מדומה Quest יכללו את "הטוב ביותר של מחלקת האופטיקה ב- Oculus עם רזולוציית תצוגה של 1,600 × 1,440 לכל עין, תוך שילוב העדשה ומרווח העדשה כדי למקסם את הנוחות החזותית." המשקפיים מובנות אודיו, בדומה ל- Oculus GO,  אם כי יהיה שיפור ב "בס עמוק".

מערכת המעקב האופטי של אוקולוס היא 6DOF 'Oculus Insight', מדובר במערכת מעקב בחלל ומעקב אחר מגע. באמצעות ארבעה "אולטרה חיישנים רחבי זווית" בשילוב עם אלגוריתמים מורכבים לראיית מחשב, ההתקנה היא אלחוטית לחלוטין ואינה מסתמכת על חיישנים חיצוניים.

Oculus גם נתנה לנו כמה פרטים על מערכת ה- ‘Insight’ של משקפי המציאות מדומה Quest oculus. "המעקב חדר" בשפה מקצועית ROOM SCALE הולך להיות יותר מ- "roomcale", על פי Oculus, מדובר בחוויוה אין סופית בקנה מידה גדול המאפשר לשחקנים פיזית לנוע בחללים גדולים. בנוסף, Oculus Quest מצויד במערכת Guardian על מנת למנוע פציעות, והסורק גם יתמוך במספר חדרים. (בקצרה תוכלו לשחק בכל החדרים בבית בלי חוטים ובלי סנסורים ולא רק בבית גם בחוץ)
ה- Oculus Quest משתמשות בארבע מצלמות זווית רחבה לא רק על מנת לעקוב אחר בקרי המגע, אלא גם כדי לעקוב אחר הסביבה סביב המשתמש, כדי להבין היכן המשקפיים ממוקמת בחלל.
שיטת הסריקה של הסביבה באוקולוס דומה מאוד לשיטת סריקת החדר של מיקרוסופט "מבפנים החוצה".
ממשקפי האוקולוס החדשים עוברים לרגע קטן מהכנס לגוגל:

התבשרנו שחברת גוגל וחברת אוקולוס ישלבו פעולה ובקרוב נקבל אפליקציה רשמית של יוטיוב למשקפי המציאות מדומה של אוקולוס.
חברת גוגל וחברת אוקולוס משלבות פעולה ובקרוב נקבל אפליקציה רשמית של יוטיוב למשקפי המציאות מדומה של אוקולוס כולל של החברות השותפות.
בעלי משקפי Gear VR מחכים כבר יותר משלוש שנים ליישום רשמי של VR YouTube, עד היום נדרשו המשתמשים לנווט ל- YouTube באמצעות דפדפני אינטרנט VR כגון אינטרנט סמסונג או Oculus אינטרנט, אשר לא הייתה הדרך הטובה ביותר כדי להציג את מגוון פלטפורמת הווידאו והתוכן, מ- 360 מעלות, VR180, ופורמטים סטנדרטיים.

התפתחות נוספת שהתרחשה לאחרונה בעולם של YouTube VR היא מצב הצפייה החברתי החדש של האפליקציה, המכונה 'צפה ביחד'. גוגל אומרת בפוסט בבלוג כי התכונה החדשה תאפשר לך "לצפות ולדון בקטעי וידאו עם אחרים במרחב וירטואלי ויזואלי".בנוסף התבשרנו בכנס שהחברות  Facebook & RED Unveil הודיעו כי הם עובדים על מצלמת וידאו נפחית המבוססת על טכנולוגיית Surround-360 של חברת פייסבוק. בכנס Oculus Connect 5, כנס היזמים השנתי של החברה, Facebook ו- RED גילו לראשונה את המצלמה, המכונה "מניפולד" dubbed Manifold.
פייסבוק ציינה בבלוג שלה, שהמצלמה לוכדת מספר זוויות מצלמה בו זמנית מתוך נפח נתון, מה שמאפשר "פרספקטיבות אינסופיות להיווצר מכל כיוון בתוך שדה הראייה". בקיצור, הוא לוכד סצנות volumetrically ושומר על עומק מידע עבור תצוגה יותר immersive.

טכנולוגיית העומק של פייסבוק לוכדת מידע תלת-ממדי מהסצנה המוקלטת, כגון תווים, אביזרים ורקעים, ומאפשרת לכם לחוות את זה במשקפי המציאות מדומה שלכם שעוקבות אחר מיקומים, כגון Rift או משקפי המציאות מדומה העצמאיות של Quest.​
פייסבוק עוד לא הציגה מה יהיה תג המחיר של המצלמה המתוחכמת, וגם אין תאריך השקה זמין כרגע, קרוב לוודאי שהמצלמה מכוונת לשוק המקצועי כלומר לכסף הגדול, מצפים בחברה שהמהפכה הזאת תזניק את התחום כולו קדימה. ושהשימוש שיעשו המשתמשים סוף סוף בצפייה ב- וידאו 3D 360 עם מעקב positional שָׁלֵם יתן למשתמשים אין סוף אפשרויות חדשות, כי בדרך כלל 360 רגיל אינו מספק מידע עומק, גם כאשר הוא מוצג עם תצוגה סטריאוסקופית, הטכנולוגיה החדשה באמת שווה שנמתין לה בסבלנות כי זה ישתלם.

החברות חשפו גם קצת מפרט וחומרה, אשר מפורטים להלן:

חיישנים
16 חיישנים (R) הליום 8K (R) חיישנים מסודרים כדי לאפשר ללכוד 360DDF מלא
16 מצלמות פועל 8k @ 60 fps בו זמנית
אוֹפְּטִיקָה
מותאם אישית Schneider 8mm, F4.0, 180 מעלות עין דג עדשות
I / O חיבורים
כבל SMPTE 304M יחיד עבור חשמל, בקרה ונתונים
יחידת בקרת המצלמה והתקן האחסון עשויים להיות במרחק של עד 100 מטרים מהראש של המצלמה
5, 12G פלטי SDI לניטור או צד שלישי עיבוד תפר
מספר רב של אפשרויות אחסון של צד שלישי המספקות שעה אחת או יותר
אביזרים
חזית של העדשה ND מסננים זמין
מהדורה מהירה מטפלת בתמרון ובהגדרה
ממשק משתמש / UX
ממשק אינטרנט מבוסס ממשק שליטה עבור גמישות של בחירת ממשק המשתמש ממשק
SDK סיפק לעיבוד פוסט
מה עוד היה לנו שם ? באוקולוס קונקט 5 , תקציר שלי בעברית למה היה שם.

לדבריי אוקולוס ואני מצטט חלק מהדברים:
כיום התקשורת מוגבלת ואנחנו יכולים יותר טוב, "אז תנסו לדמיין איך זה לשגר את עצמכם ממקום למקום וממש להפגש במציאות מדומה." תחשבו 1 מליארד בני אדם נפגשים ועובדים בממציאות המדומה ללא פקקים ללא חללי עבודה מבוזבזים.
אנחנו נמצאים המהפכה הבאה באיך אנשים מתקשרים וזה יותר גדול מהסמארטפונים, הסמארטפונים הגיעו לסוף היכולות שלהם."הכלים שאנו בונים במציאות מדומה ילכו ויהיו יותר מוחושים ואמיתיים מאשר כל טכנולוגיה שיצרנו בעבר".
"המטרה שלנו מליארד בני אדם תוך 5 שנים" אומנם יש צעדים שצריך ללכת לפני כן אבל זה הכיוון, יש צורך בשיפור הסוללות בקוד איכותי יותר, מטען מהיר מאוד, עדשות איכותיות מאוד ושדה ראייה טבעי ברמה של 8K לעין.
אנחנו רוצים להוסיף מצלמות לדור הבא של גו על מנת להביא גם ל- GO מערכת מיקום חדר, אנחנו שואלים מה עדיף ג'ויסטיק או ידיים ? ואנחנו מודעים לבעיה במסכים של ה- אוקולוס גו שנשרפים בשמש ומטפלים בבעיה.
"אנשים חולמים על משקפי מציאות מדומה אוקולוס ריפט מתקדמות וללא מחשב וחוטים ובמחיר של אוקולוס גו" ועל זה אנחנו עובדים וכבר באביב הקרוב תוכלו לרכוש משקף כזה.
"מי היה מאמין לפני חמש שנים לאן נגיע ?" תעשיית המציאות המדומה פורחת וזה הכל בזכותכם המאמינים והעקשנים" הרבה פעמים אנשים שואלים אותי, הטכנולוגיה הזאת קצת מנתקת לא ?" ואני עונה ההפך זוהי הטכנולוגיה הכי מחברת שיצרנו והיא תשנה את העולם כולו, תהיה לה השפעה אדירה על החברה האנושית, אנשים יוכלו להיות ביחד כל הזמן, הטכנולוגיה גם תספק הזדמנויות עבודה שוות בפני כולם בלי קשר למקום מגורים, נחסוך הרבה מאוד זמן יקר.
"הרעיון של משקף עצמאי לחלוטין מרגיש כמו כוחות על" אין סספק שמדובר בטכנולוגיה הכי חשובה ב- 50 שנה האחרונות.

למי שרוצה אני מדביק קישור ליוטיוב, תקציר באנגלית של כל הכנס:

נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.

 
oculus go כל מה שרציתם לדעת
הסדרה העולם המטורף כל מה שגיימינג
oculus santa cruz בקרוב ?
אולי גם יעניין אותכם: