אותו אתר אינטרנט ואותה החנות משנת 2013 בישראל.
אנחנו משאירים את האתר ממש כמו שהיה בתחילת דרכנו, יש דברים שלא משתנים. ללקוחות קיימים בלבד, שירות לקוחות 09-8320333.
חפש
המייסדת והיצרנית OSVR Sensics, מייצרת משקפי מציאות מדומה עבור המגזר העסקי לצרכים של מחוץ לבית, בעוד, חברות הענק כגון: סוני, HTC VIVE ואוקולוס מייצרות משקפי מציאות מדומה לשוק הביתי, Sensics, מתכוונת לבנות מחשב לביש עבור  Out-of-Home עבור שימושים כמו, עסקים, פארקי שעשועים ומקומות בילוי ואולמות קולנוע.
OSVR מציגה משקפי מציאות מדומה לעסקים
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
webVR של גוגל יוצאת לדרך
סוף סוף גם HTC VIVE אלחוטי
magic leap הישראלית מפתחת AR
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
את המשקפי מציאות מדומה של OSVR, קל מאוד לנקות ולתחזק והם גם עמידים במיוחד, המשקף החדש של OSVR, מאוד קל לשימוש, בין משתמש למשתמש, Sensics, הוקמה על ידי המייסד של OSVR, שכבר מכר אלפי יחידות של ערכת הפיתוח של OSVR HDK2 ונראה שבניגוד לערכת הפיתוח, המשקף הסופי יגיע ברזולוציה של 2160 × 1200 @ 90Hz OLED תצוגה ואופטיקה אשר מציעה התאמה אישית ושדה ראייה של 100 מעלות. אז מה הופך את משקפי המציאות מדומה של OSVR, לכל כך מיוחדות שהם יוכלו לשרוד את המגזר העסקי, מנכ"ל Sensics, אומר שזה שילוב של עמידות, מודולריות, קל לניקוי, קל מאוד לתקן ויש שפע של חלקי חילוף.
דבר חשוב נוסף, שגורם למשקפי המציאות מדומה של OSVR להיות טובים לעסקים, זה שקל מאוד לפרק את העמדה ולהרכיב במקום אחר או להעביר את המשחק ממשתמש למשתמש. פעמים להגדרה ולפירוק מהיר ממשתמש אחד למשנהו. כמו כן טכנולוגיה חדשה של OSVR OSVRנותנת לנו את האפשרות Controllerless, שזה אומר זמן להפעלה מהיר יותר על ידי הקטנת הצורך, להתאים את המשקפיים למשתמשים חדשים, עם הבקרים כמו אלה של Vive HTC ו- Oculus Touch. החברה מפתחת טכנולוגיה למעקב אחר היידים של השחקן, מה שמבטל את הצורך בשלטים כמו באוקולוס ריפט או HTC VIVE, זה נותן למפעיל את האפשרות להעביר את הקסדה בין שחקן לשחקן בלי להתעסק בשלטים. הקסדה עצמה חצי פתוחה ולכן בזמן ההמתנה הלקוח יכול כבר ללבוש את המשקפים להתאים את הרצועות, ולחבוש את הקסדה בצורה נוחה ועדיין לראות ולתקשר עם הסביבה שלו בזמן שהוא מחכה בתור. ניתן גם להחליף את הספוג בקלות על ידי ספוגים חד פעמיים, מה שנותן לנו סטריליות בין אדם לאדם, בנוסף, משקפי המציאות מדומה של OSVR, מתאימים לכל גודל ראש או פנים בצורה מדוייקת גם לילדים, מפתחים שרוצים לפתח אפליקציות למשקפי המציאות מדומה של OSVR, יכולים לקנות את המשקפיים במחיר של $2,160 בארצות הברית או באתר החברה.