098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בימים האחרונים, אני בקושי ישן מרוב התרגשות, חברת נולו מציגה מערכת מעקב זולה במיוחד שתהפוך כל סמארטפון תומך טכנולוגית ב- VR למשקפי מציאות מדומה דומים ל HTC VIVE ו- לאוקולוס ריפט.
Nolo VR, היא מערכת מעקב מיקומית מסוג מגדלור שסורקת את החדר ומכניסה אותנו לתוך המשחק, בשפה המקצועית
ROOM SCALE, בנוסף על כך, החברה אומרת שהמכשיר יתמוך ב- STEAM VR, מה שהופך את זה להרבה יותר מטורף, SteamVR, היא חנות משחקים שבדרך כלל עובדת יותר במחשבים.
השימוש ב- STEAM VR, יעשה על ידי התוכנה VRidge של Riftcat.
ניתן להרגיש את החשמל באוויר בתערוכת  CES, פיתוחים טכנולוגים לא פחות ממדהימים לתחום המציאות
מדומה\רבודה, אפילו שלטים כמו של HTC VIVE או אוקולוס יהיו שם, כמו שאמרתי מטורף!
משקפי FOVE העיניים חלון ל- VR
dexta משקפי מציאות מדומה
avegant glyph אז מה זה בדיוק ?
אולי גם יעניין אותכם:
המפתחים של Nolo VR, חברה שעונה לשם LYRobotix, מבטיחים לנו עוד כמה מכשירים מדהימים, כגון: ג'ויסטיקים לידיים שבהם נכניס את הידיים שלנו למציאות מדומה בסמארטפון, קולטים ? החברה גם אומרת שהשלטים שלה לסמארטפון יעבדו באותה שיטה של VIVE, כשראיתי את השלטים בפעם הראשונה, חשבתי לעצמי וואלה השלטים נראים בדיוק כמו של VIVE, למה זה כך ? אני אספר לכם בהמשך.
שותף שלי, שנמצא רוב הזמן בסין בדק את הטכנולוגיה החדשה, אני כולי קנאה, בזמן שאני מספר לכם על הטכנולוגיה, הוא נמצא ב- CES  ומנסה הכל, אבל לא נורא בקרוב אני אעלה סרטונים.
בכל מקרה, שותף שלי ניסה את הטכנולוגיה והוא אומר שמדובר בטכנולוגיה לא פחות ממהפכנית לשוק ה
מציאות מדומה בסמארטפונים, אז בקרוב תוכלו להוציא את משקפי המציאות מדומה שלכם מהארון חחח.
הטכנולוגיה החדשה של LYRobotix שעונה לשם PolarTraq, היא טכנולגיה חדשה בתחום, היא עובדת על שידור רדיו אקוסטי על ידי התכה אופטית, הטכנולוגיה החדשה כמעט שלא משתמשת בחשמל והיא מדוייקת להפליא.
המערכת של LYRobotix ה- Nolo VR, יודעת לשדר את כל הנתונים מהשלטים ומהחיישני תנועה חזרה לסמארטפון שלכם, וזה ממש לא משנה אם זה גוגל קארדבורד, סמסונג גיר וי אר, DAYDREAM או CAESARVR, הכל יעבוד לכם כמו HTC VIVE או אוקולוס רק בסמארטפון. נכון לרגע זה, אין עוד סמארטפונים שיש להם מעקב מיקום ל- VR, ולכן החברה LYRobotix עושה שיתוף פעולה יחד עם חברת KuDai Technology על מנת ליצור מערכת קוד פתוח למפתחים.
חשוב לי גם לציין, שעל מנת לשחק משחקי STEM במערכת החדשה של LYRobotix ה- Nolo VR, נצטרך לחבר את הסמארטפון למחשב ב- ויי פיי ולעבוד דרך התוכנה של rift cat, ולכן עדיין נצטרך מחשב לחלק מהמשחקים, וכמובן שהסמארטפון שלנו צריך להיות ממש טוב ולעמוד בדרישות.
לסיכום, המערכת החדשה של LYRobotix ה- Nolo VR, עובדת על חיישן מיקום אחד שמוצב בחדר, שני ג'ויסטיקים על מנת להכניס את הידיים למשחק, וכל סמארטפון הולך להיות חגיגה של מציאות מדומה, זה העתיד והעתיד מגיע מהר מאוד, מה שנשאר לראות, מה עוד CES  תביא לנו.