098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
נכתב על ידי עמית קיסר

חברת Magic Leap גייסה 500 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 2 מיליארד דולר וחשפה משקפי Magic Leap 2 AR שיושקו בקרוב, המנכ"לית פגי ג'ונסון אמרה ב- CNBC כי אלפי לקוחות כבר מנסים את המשקפיים החדשות וניתן יהיה לרכוש אותן כבר בשנת 2022.

"ההשקעה הזו היא שלב נוסף וחשוב במשימה של Magic Leap (מג'יק ליפ) לשנות את הדרך שבה אנו עובדים", אמרה ג'ונסון בהצהרה. "מאז הצטרפותי ל- Magic Leap בשנת 2020, המיקוד שלי היה להאיץ את המעבר של החברה לשוק הארגוני, לחזק את הבסיס הטכנולוגי שלנו ולבנות עסק חזק שיתן פתרונות למגזרים מגוונים החל מטיפול רפואי וייצור וכלה בביטחון ובמגזר הציבורי. עם תמיכה מתמשכת מהמשקיעים הקיימים שלנו, ל- Magic Leap (מג'יק ליפ) תהיה גמישות פיננסית ומשאבים הדרושים להמשך מסלול הצמיחה שלנו
על מנת להמשיך ולהוביל את תחום טכנולוגית המציאות הרבודה (AR)".

המידע החדש מפתיע בהחלט לאור המכירות האיטיות שהיו למשקפי המציאות רבודה מגיק ליפ הראשונות שעלו 2,295 דולר, המחיר היקר גרם לכך שהצרכנים לא צללו לתוך הטכנולוגיה היקרה. לבסוף, באפריל 2020, Magic Leap החליטה לסגור את חטיבת הצרכנים ופיטרה כ -1,000 עובדים, למישה מדובר במחצית מכוח העבודה שלה ובמאי 2020 הודיע אבוביץ הישראלי שהוא יחליף את עצמו כמנכ"ל (תוך שהוא נשאר בדירקטוריון) בדיוק שהחברה קיבלה חבל הצלה גדול עם עוד גיוס של 350 מיליון דולר.

בספטמבר 2020 כפי שצינו קודם הדירקטוריון גייס את פגי ג'ונסון כמנכ"לית, (מנהלת מיקרוסופט לשעבר) שהחלה בשינוי מדיניות החברה לכיוון של פתרונות הדרכה מועילות שיחליפו את שיטות ההדרכה היקרות והישנות להכשרת עובדים חדשים שעולות עשרות אלפי דולרים ויותר לחברות.

ולמרות התחרות הרבה כיום בתחום מחברות כמו Varjo, Microsoft HoloLens,פייסבוק, אפל ועוד, חברות הפלטפורמה הגדולות מוכנות ללא ספק להשקיע כמה שיותר במציאות רבודה מכיוון ש- AR זה הצעד הבא לדור חדש של מחשבים.

העובדה ש- Magic Leap הצליחה לגייס סיבוב גדול נוסף באמצע המגיפה מעידה שמשקיעים אוהבים את מה שהם רואים, אין ספק שהטכנולוגיה תהיה בקרוב מאוד נגישה, קלה וזולה יותר.


נושאים נוספים שיעניינו אתם:
1. משקפי מציאות מדומה מסקנות לשנת 2021
2. קבלו את המקור הקליני בחינם למציאות מדומה
3. מה זה מציאות מורחבת XR?
4. אם פוגשת את ביתה שנפטרה במחשבות המומחה
5. איך לומדים שפות וכישורים חדשים במציאות מדומה?
6. ספרים שאתם חייבים לקרוא על מציאות מדומה
7. 20 משחקי מציאות מדומה לשנת 2021
8. איך עמית קיסר רואה את העתיד הקרוב במציאות מדומה עבודה?
9. HTC משיקה משקפי AR ראשונות​​​​​​​
10. כיצד מציאות מדומה מגדירה מחדש אימון מיומנויות רכות
11. משקפי מציאות מדומה מומלצים מאמזון
12. משקפי מציאות מדומה מומלצים מאיביי
13. משקפי מציאות מדומה מומלצים אליאקספרס


חזרה לעמוד החדשות הראשי​